Jump to content

Recommended Posts

Kako sam ispizdeo sinoc. Jel znate za onaj trip kad na pocetku partije lik 3 puta za redom pauzira i otpauzira igru i posle toga ti ne mozes da pomeras sliku ni misem ni preko tastature nego samo preko minimape! WTF [}:)] Odigrah tj. zapoceo sam dve partije tako zaredom i posle se vise smorio ne smem da zapocnem partiju :P Mada probao sam i ja to ali ne znam da li mi je uspelo lik nije nista srao samo se nasmejao na pocetku kad sam poceo ko nenormalan da pauziram igru [:)] . Izgubio je ali nisam mogao da izvalim da li je imao taj bug jbg... Mislim koji je trip sa tim [?]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i shta se radi protiv toga?

nista samo dodjes do jedno 40 45lvl i nece ti ispadaju ti retosi!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Posalji rep na hacks@blizzard.com.

To sa lvl-om 40 - 45 ti ne pomaze, naleteces na retarda sa 15 : 0 koji je postigao to uz pomoc hacka.

Replay ne moze da se odgleda, posle 2 minuta igre izbaci iz replaya..

@Sendador: Na vecem levelu ce da ti se padaju vise tih retarda

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hmm,meni je par lika tako pauziralo-od pauziralo igru,i ja kao "wtf?",a oni u fazonu "u'll see"...Na svu srecu mora da su neshto loshe odradili,jer sve mi je bilo normalno osim protiv nekog jebanog shvabe.A ja josh u Fazonu(tad josh nishta nisam znao o tome)mu kazem kao e izvini neshto mi se sjebao war moram da prekinem :))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Nikada mi nece biti jasni ti likovi shto to rade...

Mislim daj, shta oni imaju od toga, imaju do yaya skor i zadovoljenje svog ega ali je fora da ce uvek ostati bulje u war-u => pathetic wratches :)

Link to comment
Share on other sites

nista samo dodjes do jedno 40 45lvl i nece ti ispadaju ti retosi!

ma vaaaazi, kad dodje lik 48 lvl i odradi istu stvar, naravno rus je, ali ja mu kazem, "bratiska", i on kao "izvini, nisam znao da si rus", i naravno ispravi bug.

(ne)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

meni sad zapao neki orc, ja pokusao da igram dobro sam se drzao ali me na kraju ipak dobio towerima

btw dobra je vezba za micro :)

da, posto nemash hitpoint bar, a prisutna je velika doza visual bug-ova ^^, tipa bacish web na letecu jedinicu, i web istekne, jedinica krene da leti ali josh uvek ima onu ljigu na sebi i tako vodish armiju sifilisticnih grifona ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

zanima me da li je neko cuo za program "hpshower" kao program zamenjuje alt u igri i stalno je ukljucen (probao sam ga i radi) nego jel to zabranjeno il ne? I sto se tice ovog pause hack-a vec znam jedno 20 likova koji su ga dobili, btw bole blizz kurac za w3 vise oni samo focus wow i nista vise, pa i zadnja 3 peca su im bila ista (jedno sranje popravljaju 3 puta wtf?) Ovaj north postao gori od xpama [xx(]

Link to comment
Share on other sites

ja igram at i niko nas nije pause hackovao do sad [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...