Jump to content

SP kladionica


shoosh

Recommended Posts

Takodje bi igrao i nemacku,ali to cu ipak da ramislim jos malo i na poseban tiket,argentina je ipak jaci tim od portugala i francuske,mada sam siguran da ispadaju,samo sto ne znam da li u 90 minuta ili kasnije:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razmisljam da singliram za soma englesku i brazil,sta mislite?grujo javi se ;))

nek ti se javi Spils,decko je sabio ovo prvenstvo,ja ne mogu vola da ubodem...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ok :) sta ja znam razmisljam brazil 1,nemacka (prolazi dalje),engleska 1,ukrajina x-x,engleska 2-3,brazil 3+,ukrajina 0-2 i tako...jos to da se pobaca na tikete:)

a nemacka-argentina i engleska-portugal mi dodje nekako isto...nemacka igra dobro ali argentina je pokazala da je ipak dosta dobra...a engleska igra koliko je potrebno (ne bas narocito dobro) a portugal je oslabljen dosta tako da ono,videcemo sta ce biti od svega toga.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Premisljam se i ja za engleze no videcemo,citam onaj bettingadvice ali mi forumi oko nekih 'velikih' utakmica nikad nisu pomogli,uglavnom je to najbolje mesto da se sazna neki dobar fiks za neku levu ligu:) Inace je zanimljivo da je manja kvota na argentinu nego na nemacku,to mi je nekako nelogicno.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

nemci dobijaju... i to ne iz iksa... znaci 2->1 ili 1->1... jbg. tako mi se javilo :))

naravno probacu sa 1->1...

italijani najverovatnije dobijaju iz iksa... ako se ne desi da italijani bas brzo povedu, a ukrajinci se raspadnu...

svim srcem cu navijati za francuze... posle utakmice sa ganom brazilce ne mogu ocima da vidim... iako mislim da je vec izrezirano finale brazil - nemacka... necu se kladiti na ovaj mec...

hm... engleska - portugal... zajeban izbor... ko me bolje poznaje reci ce vam da sam sovinista samo u slucaju holandjana i engleza... smatram da su degenerisani :) i jednostavno ne mogu da igram na ove utakmice zbog sukoba interesa... nije u pitanju fudbal... :) btw... zato su skoti kewa :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

odigro na Argentinu azijski hendikep i Italijane keca,tako da mi na kraju doslo ko da sam samo Italijane odigrao...na 20e uzeo 32e...sitja...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...