Jump to content

SP kladionica


shoosh

Recommended Posts

ok, ukrainci mi doneshe +140e , i ovde +50 , uf, volim svetsko prvenstvo...

hm, kladionice stavile shvajcarce kao favorite protiv j. koreje , hmm...

odigrao sam sledeci tiket za 5k

shvajc. - j.koreja 2

togo - francuska 2

nemachka - shvedska 1

argentina mexico 1

engleska ekvador x2

videcemo :) moguci dobitak 135 468,75 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok, ukrainci mi doneshe +140e , i ovde +50 , uf, volim svetsko prvenstvo...

hm, kladionice stavile shvajcarce kao favorite protiv j. koreje , hmm...

odigrao sam sledeci tiket za 5k

shvajc. - j.koreja 2

togo - francuska 2

nemachka - shvedska 1

argentina mexico 1

engleska ekvador x2

videcemo :) moguci dobitak 135 468,75 :)

mislim da ce svajcarska i juzna koreja doci iz iksa... kalkulisace i jedni i drugi dok god ne vide sta rade francuzi... a oni igraju ocajno... danas bez zinedina... mada i ja tipujem dvojku... nesto nisam siguran da ce biti 2 sa hendikepom, a u tom slucaju i svajcarska i koreja prolaze sa bodom... mnogo zajebana grupa za tipovanje... nemci i argetinci bi trebalo lagano da dodju... a posto mrzim degenerisane engleze navijacki cu prepisati drugi deo tvog tiketa :)

sto se tice svajcaraca ne vidim mogucnost da izgube utakmicu... ici ce dalje 100%... imaju bolji tim od koreje, a i sledece evropsko je, ako se ne varam, kod njih i austrijanaca... ch mora u drugi krug... btw. zamisli napadacki tandem koreje boxer - nada - yellow... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Stavicu togo francuska 3+

kad bi imalo 2+ pa nebitno koliko kvota :)

mislim da imas skoro svugde tip 2-6 golova... a posto do sada nije nijedanput bilo 7+... probaj sa tim tipom... mada je kvota bedna... ako i pored svega mislis da moze da udje i 7+ lagano ces matematickim putem rasporediti novac na dva tipa 2-6 i 7+ tako da dobijes isto novca za prolaz bilo kog tipa... tj. vestacki ces napraviti 2+ :))))

poz.

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

beda...ovo SP mi jebeno topi sve moje rezerve koje sam mukotrpno skupljao pracenjem ekipa koje igraju 3 za 3,dugim analizama po raznim forumima...

nakon onih 15soma,danas protracio 100e...

50e

Francuska H2

Svajcarska 1

Spanija H1 1:0 :((((((((

dobitak 210e

50e

Francuska H2

Spanija H1 1:0 :((((((((((

dobitak 100e

baxuz jebeni,imali su 19suteva na gol jbt...

a prosli put Francuzi ruse,a ponisten im cist gol,nemam reci bre...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam sarmo, ja sam gotovo siguran da ce koreja dobiti...nekako mi njihov stil "igre" ne pashe shvajcarcima u mojim mislima!

:)

nije proslo pet minuta od mog posta... zove me ortak da gledamo tekmu i da navijamo za koreju... i ja mu iskenjam istu pricu... a on ce: "doktor (ortak) ceka samo koreja 7 bodova u grupi za 110 000" :))))))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

H ????

izgleda da si se zajebao...

mene, ne znam zasto, ne privlaci da se kladim na sp, mozda zato sto hocu da gledam utakmice bez cimanja..

H = da ce da dobiju dva razlike ili vise...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i za neobavestene,Koreja je izgubila 2:0...ne mogu da verujem da igrate na ekipu koja se jebeno provukla protiv Togoa(vise nego Francuska) a i da ne pricam da su se i protiv mrtvih Francuza provukli,sve u svemu ocajni su azijati ove godine...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da imas skoro svugde tip 2-6 golova... a posto do sada nije nijedanput bilo 7+... probaj sa tim tipom... mada je kvota bedna... ako i pored svega mislis da moze da udje i 7+ lagano ces matematickim putem rasporediti novac na dva tipa 2-6 i 7+ tako da dobijes isto novca za prolaz bilo kog tipa... tj. vestacki ces napraviti 2+ :))))

poz.

a da ja potpuno zaboravio na 2-6

mada nisam igrao 3+ francuze jer sam izgubio 500 din negde tako napolju tako da mim isto dodje ko da sam igrao

Link to comment
Share on other sites

samo se vi nadajte... 2:1 za Francusku...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...