Jump to content

KONACNO STEAM


Recommended Posts

Prebacujete server na steam, ali zasto ne bi ostavili nonsteam server za one kojima se ne kupuje steam? Jeli iggy...

AKo ostane nosteam server onda niko nece da kupi steam, ovako nema nosteam vec samo steam pa se ostavlja ili da se igrate u pesku ili da uzmete steam pa da se svi igramo normalno bez debila i citera, otkako je terra public steam banovali smo 3 coveka za nedelju dana.

Bas je fina igra, a jos cekamo mnogi steam da nabave, a vi sto necete da uzmete steam, sta da vam kazem, placate net po 20 eur mesecno a nemozete izdvojiti manje od 10 eur jednom u zivotu za steam...no comment

desilo mi se vec 2x da me izbaci i na stemovom serveru :D i ne samo meni :D

Ma znam skenjao sam se, izgleda je to ipak do ebenih mapa :s Moram cackati da vidim ata se desava :s Bice da kenjaju oni baneri po mapama ili custom spawn-ovi, jer nuke redovno izbaci, 100 % je zbog spawnova

Link to comment
Share on other sites

SK|Terra Server OMFG (inace aypl ili ti daffy je 100% u pravu, a sto se cs-a tice mislim da moze da ti drzi casove ^^) [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

E idi na Terru pa smaraj tamo, ti koji me nazivas KiM.Snajden [:D] inace izgleda ne znate u vasem selu da nije Snajden nego Snajdan, a to sto sam par puta bio i podelio vam headove shto ste woone (znam da istina boli ali sinko ti si noob i ostaces).Tako da idi na Terri i ne smaraj ovde na Rur-u jer ti ovo nije FFA forum, a i to sto si neki admin postao lol ne kaze se dzaba da je najgore kad se opanak popapuchi.

Cubie Cue [8D][:p][:o)]

Edited by Roka

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa druze lako je tebi ovde da se pravis vazan kad te svi znaju ali ako se secas ja nemam veze sa tim sto su tebe prozivali i iskreno mi zvone jaja sto si se ti smorio od cs-a pa si dosao botove da deres aimbotom, vec se ti dobro secas da su tebe ovi drugi prozivali a H A K I je snimio demo i kim.Vlada te je branio i dodao te meni u konverzaciju na msn gde si i sam rekao da si ti taj kim.Snajdan i kao sve se zavrsilo da si to zaista ti i da je ok jer si ti neki skiller...ali eto mene su ubedili da odgledam demo i kad sam ga video zgnusao sam se ali posto mi zvonila jaja za tobom nisam hteo to nigde da se spominje, ali eto kad vidim kako se kurcis i pravis vazan po forumima prosto ne mogu da ti malo ne spustim, i nemoj mi te fore idi na terru jer tamo 70% igraca ti mogu biti tata u cs-u ! I rec je o CW-u i nemoj meni da pricas o hedovima jer te ja NIKAD nisam video na serveru i nemas pravo meni da govoris da sam noob, a to za selo i opanke....to samo govori na kojem si ti nivou, ja se na taj ne spustam ;)

p.s. gnusam se od pisanja ovakvih postova ali dzaba kad se neko tako uzdigne...

Edited by iggy_bus
Link to comment
Share on other sites

lol nindzo iskuliraj shta si se popalio

svaka chast sto si "obezbedio" cs steam server al igraci sa tog servera i uopste taj server nema nikakve veze s nama igrao sam par puta na njemu i svi su se zalili ne znam razloge i necu da ulazim u problematiku a nemoj prozivati na forumu igrace da su chiteri kad igram sa rokom svako vece i znam da nije citer

a postujesh kao on se pravi vazan pa ko je poceo temu tog stema kao osecas se ponosno kao da si patentirao struju ili izumeo vodu stashno ...

sve u svemu smatram da je glupa tema i treba lock ili del

Link to comment
Share on other sites

Vidi ne kazem ja da je on chiter i zvone mi jajca za tim kako mene a tako i ostale ali decko je sam rekao da je doticnni kim.Snajdan na demou gde ima cheat i nisam ja pokrenuo tu pricu vec su mene ubedjivali u to kao treba ga ban a i uverio sam, se kad sam video demo i nemam ja zelju ikoga da prozivam po forumu vec lik ne zna ni mene ni pola ljudi odande a nadje da kenja kako smo noobovi itd, pa onda ono za sta sam, ja cutao mora biti receno...pa nek se ljuti...

e sad to sto spominjes za steam sto mislis da se ja osecam kao neki qrac....nemam reci ajde recimo da ja ne poznajem tebe i ti ne poznajes mene pa takve rasprave nisu realne za forum al eto da ti nagovestim da si opalio cistu glupost [:X]

e sad citam ovo sto sam napisao i pokuisavam da shvatim koji qrac je doveo do ovoga flame-a a tema sasvim normana i onda lepo skontam da bi sve bilo lepo onaj lik ne umislja da je tata cs-aa, a ja ocigledno imam probleema sa zivcima kad su takvi likovi/postovi...moracu malo vise da qliram te likove..

over&forgetit ;)

Link to comment
Share on other sites

Joj chovek udavi brate.Alo pametni jebe se meni za taj tvoj ffa server, i oces li shvatiti da ovo nije Terra forum nego KLAN-RUR (samo ime bi trebalo da ti nesto govori inteligencijo), ne znam ni sam koliko si topica ostavio terra ovo terra ono. Znaci via Terra forum pa damo davi kolko hoces COMPRENDE. A to posto si napisao da me nisi vidjao na serveru kako mozes da kazes da su 70% igraca sa terre za mene tate!!!!! Predlog za tebe menjaj nick u LOL-SAM. I ne smaraj me covece vise opet ti kazem igraj na toj terri i pusti ljude koji igraju 5on5 kako online tako i Lan.

I jos nesto ovi momci koji igraju 5on5 cw, ne bitno lan ili mixeve siguran sam da im bash puca kurac za Terru. I ono ne smaraj me vise izreklamirao si server (na mestu gde to i nije predvidjeno) i aj ne smaraj me vise covece.

Cubie Cue [^][:o)][:D][8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

brate, kao sto sam lepo rekao, zvone mi jaja za cheat, i nisam ja rekao da si ti chiter bre znaju te ljudi ali to nije vise ni bitno :D, smorio sam i sam sebe, izvini ako sam te ikako uvredio, ne volim ja to niti radim, ali nekad sam kratkih zivaca kad nego onako se "pravi vazan", i nemoj bre toliko vredjati terra server, ok ti si igrac nemoj igrati tamo i zdravo ali ovo je gaming forum gde dolaze ljudi koji ne znaju za terra forum pa je normalno da ovde reklamiram izmedju ostalog, bar smo napravili druzenje dobro :D

ako nisi video pogledaj ovde

ae izvini jos jednom, ne volim svadje na forumu, zaboravi sve, peace ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok Iggy mrzi i mene da se raspravljam pogotovo oko gluposti. Sto se mene tice rasprave nije ni bilo ja sam ti samo napisao reply povodom tvoje rasprave sa aypl-om jer smo jedno vece igrali na terri cw gde mi je ping bio 25 a stvarno mi je zakucavalo kao lag(tako da sam napisao reply jer decko nije hteo da vredja ni tebe ni server a ti si prilicno burno reagovao).Nego da stavimo tacku na ovo i sve najbolje.

Poz Roka [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

igi ne shvatas poentu tera server je na ovom forumu je totalno nebitan jer se ovde pishe kad je turnir demoi sa tog turnira i slicno a ne neki public serveri i neki igraci koje u zivotu na lanu niko video nije...

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

igi ne shvatas poentu tera server je na ovom forumu je totalno nebitan jer se ovde pishe kad je turnir demoi sa tog turnira i slicno a ne neki public serveri i neki igraci koje u zivotu na lanu niko video nije...

Ma jasno je bre da je nebitan, ali kazi da nisam u pravu ako kazem da su mnogi ovde videli topic o serveru i probali, neki su ostali ili pak dolaze kad im se smara na ffa, kao npr TI, a neki su pak imali problema sa adminom, ispizdeli i ne dolaze, za svakoga po nesto :).

Ako pak moje teme o ffa serveru smetaju na forumu ja cu rado prestati ako mi neko ovlascen kaze da su iste nepozeljne ;)

p.s. Imas jedeno JE viska :P

@roka & aypl, sorry jos jednom na smaranju, bio sam nesto nervozan ovih dana i kad god se nakacim vidim vas komentar pa sam reagovao malo kako ne lici na mene, cmok ;)

Link to comment
Share on other sites

Svaka vam cast na terinom serveru i na trudu oko njega kao i prelasku na steam.

Ovde ce te svakako prozivati lan velicine i kubljasi posebno roka vuna :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Igore ????????? Ko je tebi drmao kavez? Jesam ja tebe pomenuo za nesto i prozivao te za bilo sta. Iskreno nisam od tebe ocekivao ovako nesto, jel bi trebalo sad da ja pocnem da pljujem po tebi i Deus-u i nekim desavanjima o kojima bih mogao da pisem 3 dana. Pozdrav za Deus i ekipu iz Deusa (moras ti nesto da kenjas za razliku od Joce koji sigurno ne bi napisao ovako nesto). I Igore ocekujem da mi odgovoris (dal ovde ili privatno posto imas moj broj itd.)

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Slavisa nesreco stavio sam smajli :)

I sto kaze jedna stara reklama :"u grad, u grad u provod u provod".

Sto se pljuvanja tice, slobodno, dacu ti i podrsku, al ako mi nadjes stan za vreme exita, bakuta koja mi je pre izdavala gajbu je prodala konacno stan, pa mi je frka.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kalimero, Corey inace ja i f4ts0 smo jako dobri prijatelji tako da nema frke. Brate jutros teretana a malopre dodjoh iz grada :) I ja se malo zezam na Igoru poznat nacin tako da opusteno opusteno [:D][8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

My hands r shakin' but I still shootin\ still giving headshots :) Ma tu sam Vildenche igracemo kad god hoces :)

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...