Jump to content

treba mi pomoc.!>!


Jackal90

Recommended Posts

pa ja igram na AQ ali u pvp u od 19 lvl samo gubimo ... ja sam 47 lvl i katastrofa nisam dobio pvp partiju od 19 lvl a..

tako ako se ne lozis na pvp dodji u AQ :D silvana ima nasih guildi srbija i balkan koliko ja znam u srbiji je sada oko 100 likova ... * u alijansi *

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ako planiras pvp na AQ-u ne kreci u ally jer horda ima 6x jaci premade,veruj mi imam lika tamo i igram pvp dosta tako da ti preporucujem da igras pve...to za ally nije nikakav problem...I jos nesto...Guilda Suprime sa AQ u ally placa GM-u !!!

Link to comment
Share on other sites

pa ja igram na AQ ali u pvp u od 19 lvl samo gubimo ... ja sam 47 lvl i katastrofa nisam dobio pvp partiju od 19 lvl a..

tako ako se ne lozis na pvp  dodji  u AQ :D  silvana ima nasih guildi srbija i balkan koliko ja znam u srbiji je sada oko 100 likova ... * u alijansi *

l2p [;)]

Link to comment
Share on other sites

wtf ? nikad nisam cuo za taj guild lol ... ali vidjao sam liko lvl 60 tipa rudonja , kuronja , mala , itd itd elem prvi lik lvl 14 je bio borat bosanac :)

nebitno bez premade nista ... tako da ako hocesh da igrash pvp nadji premade :) Svidja mi se sto postoji rivalitet izmedju horde pvp guildova na lvl 60 dako da jebemo jedni druge kada pobedimo / izgubimo na mircu i ventu :D

you lazy bitch paladin stop bubble heart you bitch i want to kill you ... fuck

btw god ne znam ko te lozi ali supreme ne placa GMa lol ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hehehe StormScion Flag Carier u WsG :D

Samo jednan uspesan nuke i vracena zastava od strane mene( a probo sam mnogo puta(ali si ti ipak u premade))

Kain isto nas lik iz Bg-a takodje bio rank 14

PvP je sasvim fin na serveru mada nas ally non-stop rastura u WsG(jedino sto igram)...

Link to comment
Share on other sites

lol koji ti je nick ???:"D kul ima dosta i balkanaca vidim svaki dan se otkrivamo ^^

ako ja nob sa 4.9 k hpa nosim zastavu onda znaj da ili nemamo druida ili je retard :) uostalom uvek se zezam nikad ne hilujem gankujem i tako a izjutra mi igra burazer koji je po skilu blizu kiligora :) ajde navrni nekad na mirc ( kada mi kazesh ko si ^^)

kain je car steta sto ne igra pvp vishe bio je free honor :) pozdravi ga i reci da navrne na mirc isto , jebeni farmer igra pve kao lood ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na executusu... Mozes da pogledash progres guildova na http://www.kreegah.com/executus/viewtopic.php?t=11

Dakle 2 guilda u hordi su ubila C'thuna i jedan u alijansi, a drugi je jako blizu.

P.S. Gotovo je nemoguce naci guild ako si rogue, ja sam prilicno lako usao kao warrior, ali znam dosta likova koji su batalili warriore tamo zato sto nisu uspeli da nadju guild, btw , u alijansi igram.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...