Jump to content

Dosta je bilo shale...


Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ jetset

Nije bila prozivka, nekad sam voleo da se poigram dok cekam komp za net, sa josh par ortaka. Igrica zauzima daj boze 200 mega, sve jedno su je obrisali :(

btw, kad je bagra vetj prestala da koristi ovaj topik, hteo bih da kazem, koji kurac svi spominju gisketa, svi su mu bili kao naj ortaci, a pola njih se nije udostojilo da ga poseti dok je bio bolestan, gde je tu moral?

elem, da se mi lepo pokupimo i krenemo da igramo wh40k:dow , to je nesto izmedju sc-a i wc3-a :D

a zumu na wcg-u podrzavam u podpunosti, verujem da bi trebale da se naprave porodicne kvalifikacije [:D]

sto se tice sc-a, netje ga biti, jbg, barem se pokupite i sabite dotu, mada, slicno ce se desiti sa war-om, od one tamo godine ulaze mmo igre kao kompeticije na wcg-u :S

Mogu da zamislim likove koji igraju wow ili guild wars 5v5 ili u slicnom fazonu, barem tje ubiti cs...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sarmo ti si talentovano lood lik :)

dijagnosticirao me covek za sekundu...

ministar zdravlja FLASTER... jbt. pa i nick se uklapa... axaxaxaxaxa...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Moja prva poruka.

Kupih Svet Kompjutera pre dva dana i na strani 127 vidim naslov WCG Ante Portas. Na spisku disciplina videh Starcraft i odlučim da učestvujem. Odem na Google da pronađem oficijelnu stranicu WCG-a. I pronađoh je. Na stranici namenjenoj SCG sam video forum i zavr

Link to comment
Share on other sites

poz. matori... sto ne uze ime reprezentativca neke druge zemlje... dobar je van persi, ali ne gotivim ih i kraj :)))

novac... tu i pocinje i zavrsava se prica... nema to veze sa brojnoscu i aktivnoscu... kao sto se nama plasira... cak si i ti... za koga nismo do sada culi odlucio da ove godine dodjes na wcg... mislim da bi bio cetrdeset i neki ucesnik... ;)

sto se tice bnet-a... ja odigrah juce makar 20 partija i nije bilo apsolutno nijednog hack-a... naravno money maps su mape pravljene za prosecnu americku domacicu... kao takve su za ozbiljno igranje potpuno prevazidjene... da li ljudi tamo hackuju ne znam... ali ne pamtim da mi je neko na bnetu odradio neki hack jos od "flying drone-a"... sto se tice wc3 ladder-a npr. veruj mi da je pakao... dodje ti nekome glavu da olupas...

kada poredimo igracki kadar za fifu i sc... ja sam izasao sa konkretnim dokazima... makar je postojao post da posvedoci samo postojanje multigaming comunity-a... sto se tice nfsu nisam ga ni nasao... i naravno da je svima jasno da se fifa igra samo zato sto je EA... u poredjenju sa pes-om... dupe i nosa... bog i sesirdzija...

nego kucam ti post zbog replay-a ^^ imam ih tonu na kompu... ako bude wcg-a... ili ako budes navracao u bg... imas od mene cd... naravno u pitanju su repovi iz svih verzija od 108 do 113 ( u 107 nije bilo replay opcije :) )... treba ti switcher... tamo ces naci sve od gosu koreanaca do nasih turnira...

jos jedan poz. i vidimo se na kanalu jetset :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

I da samo da pokusam nesto da kazem tom zidu!!!!

Evo samo jednog zivog primera ovde sarma (jetset) koji igra sc i voli ga :D nije dosao na wcg da ucestvuje dosao je samo da gleda. A STO ? zato sto za razliku od igraca(svih igara) ovde je kristalno jasno ko moze nesto da ucini i ostali ne zele da se guze tu. A ne da dodju sprzena deca koja dobijaju sve u odeljenju da igraju misleci da ce sutra da lete za .... i da su najbolji u svetu itd...

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

I da samo da pokusam nesto da kazem tom zidu!!!!

Evo samo jednog zivog primera ovde sarma (jetset) koji igra sc i voli ga :D nije dosao na wcg da ucestvuje dosao je samo da gleda. A STO ? zato sto za razliku od igraca(svih igara) ovde je kristalno jasno ko moze nesto da ucini i ostali ne zele da se guze tu. A ne da dodju sprzena deca koja dobijaju sve u odeljenju da igraju misleci da ce sutra da lete za .... i da su najbolji u svetu itd...

prosle godine sam polagao matu2 2.septembra... celo jebeno leto sam se odvaljivao od ucenja... ali na dan wcg-a sam napravio pauzu i dosao da gledam... potpuno bi bilo glupo da sam ucestvovao bez odigrane partije preko tri meseca... nije problem sto ja znam da sam noobina... nego zato sto necu da igram ako ne mogu da pruzim svoj maksimum... nije me blam da izgubim od nekog deteta, nego imam odredjenu dozu ozbiljnosti... imam respect za najveci igracki event u ovoj zemlji... ooops... ne prezent sarmo... perfekat je u pitanju... IMAO SAM... i sad oce neko da me nabedi da sam i ja kriv sto nema sc-a... u fazonu nisi dosao prosle godine... ko te je*e...

mene zapravo boli to sto sam za vreme vanilinih partija refreshovao wcg sajt 100 puta u minuti... nisam mogao da gledam prenos, ali sam svim srcem navijao za njega... a neko me nabedjuje da ustvari niko ni ne igra ovu igricu...

p.s. ako nisi spremao matu2 (to je vama sada valjda mata3) ne znas sta je perverzija... mada je i kec potpuni respect :))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

skapirao sam iz prve... nego da objasnim ostalima koja je to muka koja moze da te natera da ne odes na takmicarski deo wcg...

znam ja da mene moj drugar i kolega ne bi zaklao na spavanju... ^^

Sarmu makar zna 99% comunity-ja... mada kada bolje razmislim ja sam toliko puta izveo 4pool rush da mi za to i nije potrebna neka vezba :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Za to ti nije potreban ni racunar a da si malo citao statistike sa 5 pul rashom izvadis zerglinge u istoj secundi!

ali ovako protivnik vise popizdi :)

mada uvodim i nove stratove 6pool i 9pool speedling ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

poz. matori... sto ne uze ime reprezentativca neke druge zemlje... dobar je van persi, ali ne gotivim ih i kraj :)))

novac... tu i pocinje i zavrsava se prica... nema to veze sa brojnoscu i aktivnoscu... kao sto se nama plasira... cak si i ti... za koga nismo do sada culi odlucio da ove godine dodjes na wcg... mislim da bi bio cetrdeset i neki ucesnik... ;)

sto se tice bnet-a... ja odigrah juce makar 20 partija i nije bilo apsolutno nijednog hack-a... naravno money maps su mape pravljene za prosecnu americku domacicu... kao takve su za ozbiljno igranje potpuno prevazidjene... da li ljudi tamo hackuju ne znam... ali ne pamtim da mi je neko na bnetu odradio neki hack jos od "flying drone-a"... sto se tice wc3 ladder-a npr. veruj mi da je pakao... dodje ti nekome glavu da olupas...

kada poredimo igracki kadar za fifu i sc... ja sam izasao sa konkretnim dokazima... makar je postojao post da posvedoci samo postojanje multigaming comunity-a... sto se tice nfsu nisam ga ni nasao... i naravno da je svima jasno da se fifa igra samo zato sto je EA... u poredjenju sa pes-om... dupe i nosa... bog i sesirdzija...

nego kucam ti post zbog replay-a ^^ imam ih tonu na kompu... ako bude wcg-a... ili ako budes navracao u bg... imas od mene cd... naravno u pitanju su repovi iz svih verzija od 108 do 113 ( u 107 nije bilo replay opcije :) )... treba ti switcher... tamo ces naci sve od gosu koreanaca do nasih turnira... 

jos jedan poz. i vidimo se na kanalu jetset :))

Moj nik nema veze sa reprezentacijom Nizozemske (da ne otkucam Holandije), već veze sa klubom, a to je FC Arsenal.

Sla

Link to comment
Share on other sites

Najjednostavniji nachin ti je da regularno na jednom rachunaru instalirash Starcraft, tj Broodwar. Zatim jednostavno kopirash tu instalaciju na sve ostale rachunare i igra ce raditi bez problema. Naravno, svi ce imati isti CD key ali za igranje u LAN-u to nije ni bitno (ako ipak hocesh da promenish CD key imash program KeyChanger). Mozda se javi sitan problem sa no cd crack-om poshto su igre kopirane a ne istalirane, ali mislim da nece. Uostalom i da prijavi taj problem, da se reshiti za kratko vreme. Google je u tom sluchaju tvoj prijatelj.

P.S.: Ako ti je prostor na disku znachajan onda umesto klasichnog install.exe fajla koji zauzima nekih 550 MB (ako hocesh bez cd-a da igrash install.exe morash da kopirash na hard) mozesh da nadjesh na netu osakacenu verziju koja ima nekih 7 MB. Jedina razlika je shto necesh moci u igrici da ukljuchish muziku, zvuk cesh naravno imati. Uostalom, muzika nikome i ne treba. Takodje, umesto install.exe mozesh i klasichnu varijantu sa Virtual Drive-om, sve jedno je. Ako se odluchish za install.exe kopiranje, jedini problem koji cesh imati je prilikom izlaska novog patch-a, jer morash onda da sachekash par dana da se pojavi i novi crack za taj patch. Sa Virtual Drive-om naravno ovih problema necesh imati.

Dakle, instalirash na jednom klasichno a posle kopiraj na sve ostale.

Shto se tiche startovanja bez cd-a imash vishe mogucnosti:

1) Virtual Drive (oko 600 MB)

2) No cd crack (install.exe klasichan fajl od 550 MB)

3) No cd crack (install.exe osakacena verzija od 7 MB, nema muzike)

Kao shto rekoh, za sve shto ti nije jasno google je tvoj prijatelj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...