Jump to content

opet ja frustracija i to


Gamessviv

Recommended Posts

E ljudi jer se neko skoro registrovao na wow, ja kao st znate a mozda i ne znate, kupio sam wow pre tri meseca u piramidi, Ali sam tek pre mesec dana nabavio dobar internet, i konacno se spasio od skole da mogu da pocnem da igram. Neki koji su se davno registrovali kazu da su sa ccard generatorom napravili account pa su kad je istekao prvi mesec presli na game card placanje. E pazite sad neki likovi me upozoravaju da ja ne uradim tako jer je blizard napravio Advanced Police Search Assaulter.. i da cim bih pokusao da se registrujem sa laznom ccardom odmah bi me banovali. E imam sve patcheve i samo da se registrujem, jel se neko skoro registrovao na taj nacin, covece ne mogu da se zajebem, ako je to o policiji tacno moracu da nabavim ccard ajde molim vas pomagajte jel se neko a skoro registrovao na taj nacin?!?

ako ovo nije tacno molim one koji su se skoro tako registrovali da upisu sajt ccard generatora sa kojim im je registracija uspela ajde molim vas ocajan sam, da cekam tri meseca za dz. smrc

Link to comment
Share on other sites

slobodno kucaj i ne brini se!ja sam tako uradio i nista nisu uradili niti mogu da urade jer ti samo posle promenis na drugi nacin placanja!

pa jesi li ti skoro zavrsio taj prvi mesec?

covece fora je sto moji roditelji nece da se upustaju u poslova sa ccarticama, samo zato sto cu da je koristim za igrice [:(]

Link to comment
Share on other sites

Ako uzmesh Virtuon visu, platish 20€ za otvaranje racuna. To je depozit koji ti banka vraca kad odlucish da zatvorish racun. Tih 20€ mora da stoji na racunu uvek i njih ne mozesh da "potroshish".

Na Visu uplacujesh samo onoliko koliko cesh da potroshish i to eventualno 2-3 dana pre nego shto ti bill-uju karticu (imash na Account managment strani kad je sledeci bill datum)

Ako necesh da igrash sledeci mesec, samo ne uplatish kesh na karticu i nema frke. Blizz ti pauzira account dok ne uplatish.

Nikad ne drzish pare na toj kartici i nema problema. Ja sam moju koristio za uplacicanje WoW-a i par puta sam narucio neshto sa net-a.

Nikad nisam imao problema.

Po meni, Visa ti je i elegantnije i jeftinije reshenje ako cesh igrati WoW vishe od mesec - dva.

Edit: jebote 1k postova...postao sam kao PrimEvil

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...