Jump to content

Morrowind bug


millanče

Recommended Posts

Znači, pretresao sam google, i ne mogu da nađem rešenje. Izgleda da je bag, i vi ste mi poslednja šansa :-) Elem, igram u Mournholdu, i treba da sastavim taj Blade of Nerevar. Kaže ima tri dela. Jedan sam dobio od kraljevog šampiona Redguarda posle duela, drugi iz neobičnog dweemer štita koji sam dobio nakon doniranja par jakih itema muzeju. Ali treći nemam ideje gde da nadjem. Pogledam na netu, kažu likovi da taj deo sama boginja Almalexia daje, i to, kako sam razumeo, pre nego što i počnem da razmišljam o skupljanju preostala dva. Treba li da napominjem da mi kučka nije ništa dala? E, pa, nije! Postoji mala mogućnost da sam ja to možda negde ostavio, ali teško. Ili će mi dati kasnije? Mada odavno sam pobio gobline, i sprečio epidemiju, i očistio Dweemer ruševinu, i sve to... Ono što me interesuje je sledeće:

Seća li se nako tog dela koji ona treba da da? Kako se zove ili makar kako izgleda, da li stoji u Weapons, kao sečivo od Redguarda Karroda ili u Misc, kao parče od štita? Jedino što sam od nje dobio je Blessed Spear, ali to izgleda nije to... Najgore je što sam izgleda i zaglavio zbog toga, jer treba i da razgovram sa Almalexiom o gomili važnih stvari, a ništa ne mož, samo je intersuje jebeni blade. Barenziah i riba iz muzeja takođe ne znaju ništa novo o delovima mača. U krajnjem slučaju, može li ovo da se reši kroz kozolu? Aj help, please...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Tek sam sad nasao ekspanzije, a izgubio sam stare saveove- a i moras da pikas prvo malo po Morrovindu da bi mogao da prezivis u ekspanzijama, treba solidan lik za to:-) Elem, posto nisam mogao posteno da resim problem, resio sam ga kroz editor i kozolu, nazalost :-( i definitivno je bag bio, jer je deo isti kao i onaj koji se skine sa shtita, a SIGUNO takvo nesto ne bih nigde ostavio. Elem, resheno je, pa moze i brisanje i lock...

EDIT: Igram ga izmedju ostalog i zato sto sam hteo da budem 100% siguran da sam u pravu da je bolji od Obliviona...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa da, ali ja ipak preferiram magove- ipak nisam tolika budala, dobar sam i sa heavy armoom i sa lbladeom:-) nego moras ipak malo da se ojacas pre nego sto udjes u kanalizaciju Mournholda, ume da bude zajebano... a ni sa Almalexiom fajt nije bio macji kasalj, a bio sam 60 i neki level... Nego, rekoh da cu posteno da igram igru, da necu budziti levele na kvarno, pa mi glupo sto sam morao da potegnem za konzolom... al' sta ces.

Selo Khuul:-)

Grad Ebonhearth-ovo cu zapamtiti za ceo zivot, kao i Vivec, Balmoru, i jos ponesto..

I braca te savatavaju i u Vivecu, nisam mogao oka da sklopim, udaraju me usred mage guilda... tj udarali su:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...