Jump to content

2H or 1H+Shield


Recommended Posts

ajde bre taraba ne zezaj :) ... isto je kao i sa druidima / shamanima / priestovima ... jbg tako je kako je , ali zato pogledaj ten storms ne daje ni mrvu strenghta , dok judmgent daje podosta :)

JEBENI DRAGON SCALE SHILEDU DROPUJ SUNCE TI JEBEM  ... najbolji bwl shield za paladina / shamana i jebeno najbolje izgleda u igri ....

Pa i ne treba ti strength, ten storms je pravljen za ele shamana, sa dosta int/sta i +spell crit /spell dmg. To i stit - oko 4.7K armora. Ele shaman uglavnom ne trci u melee vec przi sa distance (mada na clotherima cak i 1h sa WF-om, recimo aurastone hammer, zvekne ponekad finih 1k dmg-a, uglavnom oko 600-700).

Oni koji vole ench spec i loze se na divljacke WF triple critove u svakoj 50-oj borbi neka farmuju BG-ove, rankove i AQ40.

Link to comment
Share on other sites

pa da bash to ... nemash mnogo opcija ... goog elemental spec samo :( , dok pali ima tier 2 set i aq set ( aq je bolji za retribution debelo ) ali oba su odlichna za sve specove deep holy / ret , ret / holy buildove ... posto su tier 1 oba ista praktichno za healovanje onda je sam ocekivao da ce imati malo ljubavi i prema enchantment shamanima :) ali dobro

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Za druida je lagano

Uzimash healing leather i leather sa str. Thats about it. [:)]

Naravno ninjishesh rogue/warrior i priest prstenje, trinkete i neck-ove ali ko ih 'ebe kad nisu uchili shkolu [:D]

Storme, jel spavash ti nekad?  [:0]

hhehe .. ne ono na foru druidi mogu staffove mace i daggere , sto se heala tiche paladin ima sam prior na 1 hand maces jer za healovanje nista drugo ne moze da nosi ... tako da ono .. sreca radost ...

btw od bolesti spavanja vishe ne bolujem :) wow mi je u krvi i igram 100 % life time : )

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa u sustini 1h+shield za raidovanje :) a za pvp

2h je bolji protiv mage/warlock/priest/druid

1h bolja uspesnost protiv rogue/hutener/war/pala

Naravno ova prosta ocena uvek ima izuzetaka, npr, naravno ako vidim svezeg warr-a sa alexanderom ili noobstickom iz AV-a naravno da cu ici na njega sa 2h jer imam mnogo bolju opremu od njega.

E sada ja igram enh shamana, koji je trenutno zaboden za mana tide zbog guild-a, i trenutno sam 0/19/32 (flurry 4, NS, Mana tide)

Opet kada je grind u pitanju, moram da priznam da se bolje grinda sa enh specom jer manu tada trosis da se lecis, a udaras opako sa 2h, dok elemental mnogo vise vremena trosi da pije vodu :).

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...