Jump to content

Rur ada basket/okupljanje


Recommended Posts

U sledecu subotu subotu 27.05 ako ne bude padala kisa oko 12 na terenima za basket kao i do sad ponesite cirku itd itd ostavljajte postove ko ce doci i tako to ...

Post je izmenjen za sledeci vikend posto bi vecini forumasha ispala tjelava keva :P tako da ajd jovo nanovo sad makar imate nedelju dana unapred da oslobodite vremena ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ja bih dosao. samo da bude lepo vreme. moj voljeni Y! Widget najavljuje sOnce i malo kishe :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

čim je mohi orga

biće ko jedno wow okupljanje predvođeno koletom i mohijem

jea rajt btw nismo to ni kole ni ja organizovali ja mislim mi smo se samo pojavili jebem li ga ...

a i sta otjete bio kojot tamo zabavljao vas :D

a onda i nismo nesto mnogo basketa odigrali ja bi u subotu da pikamo sket a pored toga malo bleje i piwa

blah smarachi u subotu u podne imate posla ccc

i ovaj maud ima vremena da plodi u subotu a nema da igra sket na sta je ovaj svet spao :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

čim je mohi orga

biće ko jedno wow okupljanje predvođeno koletom i mohijem

kao prvo kole je pichka. i nije se pojavio ni na jedno "wow" okupljanje

kao drugo, "wow" okupljanja nisu dosadna kad imaju mene za pijanog animatora... il makar idiota koji se dere :D

kao tretje chovek se lepo napije na "wow" okupljanjima

cetvrto, drugo "wow" okupljanje je proshlo dosta dobro, mozda ne kao prvo al ono :)))

kao peto, you go girls...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

migsa mislilo se na ono proslo basket okupljanje na adi gde je kjot prichao lovacke price a zola ti kole radic ja i jos poneko kenjali o wowu eveu itditd zato shto je pala kisha

a ovo sto si nazvao wow okupljanjima pola tih ljudi ne igra wow i ne kenjamo o wowu ja to zovem docekom ili ispratjajem migse :D

tjah da izgleda nish od ovoga makar ne ovaj vikend :| nish aj ja cu editujem pocetni post na sledeci vikend pa vi cepajte kad ko moze itd itd a ja cu i ovaj vikend idem na adu na sket ko vas ebe! :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mozda vam se i ja pridruzim, poshto bih sledeceg vikenda, ako ne odem za Nish ili ako ne budem radila, trebala da budem na Adi sa nekim drushtvancetom...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pre nekoliko godina nafta bila ispdo 1 dolar za galon...frka...

elem ja ne samo sto netju dotji ove nedelje nego posle toga kad se skrpite verovatno netju biti ovde...no da vam zhelim lep provod i malo komaraca to se podrazumeva =o)

Link to comment
Share on other sites

ebi ga... u poslednje vreme zovot mi zavisi od tih "ili" :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...