Jump to content

Napajanje


shoosh

Recommended Posts

Imao sam neko napajanje od 350W koje me sluzilo skoro 2 godine i pre par dana je crklo. Uzeo sam isto takvo, radilo je ni 2 dana i ono je crklo!? WTF??? Ne bi da sad uzimam neko opako napajanje, jer mi u utorak stize nova masina, a ipak bi da resim problem. Sta da pazarim, da traje bar godinu dana, a da nije skuplje od recimo...2000 din?

fml

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, dok nije kasno. ko nije na svojoj kozi osetio przenje komponenti taj ni ne zna shta znachi dobro napajanje ;) mustekovi shlajkaju ok a nisu skupi, chini mi se da je 40rtak evrica 650VA.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Za taj novac nemas nista konkretno da kupis :

ANS 500ATX 486W..........................oko 1800 din.

Frontier 400W sa 80mm fan-om.......oko 1100 din

Skupi kintu za Chieftec ili neki CoolerMaster  [;)]

Hmmmmmm, masinu koju namestam sam vec prodao i za 4 dana dobijam novu...znaci necu da bacam pare na chiefteca jer sam vec ugovorio cenu samo bi mi bilo glupo da coveku za 2 dana ponovo crkne napajanje...za sada cu da pokusam sa nekim od 1800 dingosa, pa videcemo...

fml

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmmmmm, masinu koju namestam sam vec prodao i za 4 dana dobijam novu...znaci necu da bacam pare na chiefteca jer sam vec ugovorio cenu samo bi mi bilo glupo da coveku za 2 dana ponovo crkne napajanje...za sada cu da pokusam sa nekim od 1800 dingosa, pa videcemo...

Ima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...