Jump to content

Dva oglasa u jednom


gruja

Recommended Posts

Prodajem popunjen Paninijev album za Svetsko prvenstvo 2006,cena 100jura,ako nekog znate recite,posto me dosta likova smaralo na Terazijama da im prodam popunjen album za tu cenu...

Prodajem popunjen Paninijev album iz 1986(e ovo vec nije moje,ja se tu samo ugradjujem)...

I nisam hteo da otvaram poseban oglas,kontam,da ce se naci neko ko ce mi pomoci i ovde...cuo sam da preko puta crkve Sv.Marka ima neki lik sto prodaje shanirane padjoti cipele pa me interesuje jer neko zna kako stupiti u kontakt sa njim ili gde ga naci...

e da,za paninijeve albume kontakt na PM ili 0642106667...Gruja

zvati bilo kad...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako te je par njih smaralo da im proda

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ni ja ne mogu da verujem ali eto ogromne su cifre u pitanju...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da sacekajte da ostarite :D onda ce vise vredeti :D  tad ce vam kes biti "potreban" :D

jebo vas fudbal :D ja imam iz 96 popunjen basket :D nba :D aaaa jordan ovo ono :D

Nisam na to mislio , mislio sam da sacuvaju dok se dobro ne raspitaju , da ne daju nekome za 20e , a vredi preko 500...

Link to comment
Share on other sites

Koliko za taj iz '86-te ( star 20 god? )  20god x 100e = 2000 e ?  [:D]  [:D]  [:D]  [:D]

Cek idem da vidim, mislim da imam popunjen iz '82-ge ako se ne varam !    [^]

uje,al si mator ako imas popunjen album iz 82 :)))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^Dobra, voodoo [:)]

a nemoj da lazes imao si tada bre 8 godina nisi znao da citas i pises a popunio si album :D:D:D:D::D

E da si ti ziv i zdrav. NBA 95 ono Gornji Milanovac izdanje, secam se da nisam mogao da nadjem nigde Tajron Magzi Bagz-a i Redzi Milera, i jedno veche mi banuo neki ortak i doneo obe. Bio sam srecan mnogo mnogo [:)]. A EP 1996 sam jedan album popunio sam (onaj zeleni), a drugi smo popunjavali odeljenski, ali se zatekao kod mene na kraju [:D]. U SP 1998 albumu mi fali 8 slichica, i dalje nisam skupljao...imam i Space Jam i The Simpsons album [:)].

Link to comment
Share on other sites

E, ja uvaljao "Snorkijevce" album za 400 dem hahaaa !!!!

A tek sto me ukenjalo za "Tarzan" album da dobijem 500 dem onomad..

Naravno nista od ovoga se ne meri sa 1800 dem koje sam dobio za "Saru Kej" !!! \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

PS: ako neko ima za trampu, fale mi neki brojevi "Zeke", "Decijih Novina", "Zmaja",

"Tik-Taka", "Djackog Doba", i "Chuperka", voleo bih da konacno kompletiram ove

stampane revije...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...