Jump to content

srpski gild?


Jackal90

Recommended Posts

TT je migrirao sa dmawa na frostmane, zajedno sa svim vecim gildama ( horde i ally ). Frostmane = server sa high populacijom, sa novim hardwareom i bez imalo laga, dmaw je po tom pitanju bio ocaj, bukvalno je u nekim trenutcima bilo ne igrivo, enivej, frostmane je server sa veoma uspeshnim gildama, 2 gilde na ally ubije cthuna ili 3, nisam siguran, sa horde strane mislim jedna. Nema lowbiesa skoro nimalo osim altova, tako da world server nije opterecen uopshte. Prezadovoljni smo za sada.

edit :

@ SoulstormM

frostmane jeste nov server, bila je migracija sa dva servera, pa je onda char creation zatvoren, pa je posle nekog vremena blizz odlucio da migrira dmaw na taj server. Sve u svemu , vazno je da shljaka odlicno.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

blaah...taj problem je psoledica niske populacije =o(

popravlja li se stanje sa ljudima na haumu ili i dalje rec/low/medium 15 minuta u peaktimeau? =o)

Popravlja se vec par dana smo medium pop [:p]

I da pravljenje srpskog high end guilda je cisto gubljenje vremena i zivaca!

Edited by Undenis
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svog Dragonmaw roga prebacio na Frostmane, iako mislim da mi to ama bash nishta nece pomoci, posto na oba ima rogova za izvoz, a ja nemam chak ni tier0 set...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

evo, ako bude bile neke "srpske guilde" il ako se nashi okane da naprave guildu... ja se javljam za poziciju warrior leadera... bitju castan i poshten... kazne tje uvek dolaziti na vreme i netju biti popustvljiv, netje biti rollova na opremu, vetj po zasluzenosti! ko se bude zalagao dovoljno dobija pre ostalig naravno jedan deo, ako zeli... il tju ja itji na random factor... kao masterloot :D dam im brojeve i kazhem random i koji broj ispadne dobija, onda u raidovima tju vam govoriti sta da raditwe, naravno mislim samo na warrove... ove ostale, neutralne, naked, plashljive klase me ne interesuju [:D]

vote for migshaz! i will lead you to victory , oni koji znaju za to znaju de smo zavrshili [:D] mortal kombattttt :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hehe pa shta znam, mozda te blizz zaposlio da ispitujesh trzishte u grchkoj [;)]

Problem na Haomarushu koji imaju guildovi tipa HyS, Draken i Anathema je shto cim se neko nakupi itema i iskustva redovno ode u Jotun (/spit [:D]), Noctum i slichne Nef-killing guildove, i onda Jovo-nanovo, oblaci novog Rogue-a/Druida i shta ti ja znam. Ispade da su ovi guldovi samo Gearing Centar i trambolina za high-end content.

Au taraba pa zar takve likove imate u gildu? Iz HyS-a niko nije presao u Noctum, Future, Jotun i sl. :) Jebga sto lepo kao mi ne uvedete da guild member MORA da bude punoletan :D (uz par izuzetaka ofc, tipa mladji brat ili cale/sin combo). Doduse 5-6 ljudi je napustilo WoW 4ever, sto podrzavam i pozdravljam :)

Link to comment
Share on other sites

znate samo sta ja ne svatam

ako se ljudi sa haomarusha secaju guilda incorporated ,koji sada igraju na mom server i iz koga sam dobio kick jer ne znam da tenkujem :).

server na kome igramo postoji mesec dana , a oni su juce stigli do nefariana i sad se vezbaju da ga ubiju.

znaci neko igra mesec dana 70% ljudi u gildu ima plave iteme i savuili su sve moguce bossove a uskoro ce i nefariana , a ti vasi debilni guildovi u kojima igrate igraju vec godinu dana i ne mogu da ubiju veal-a ...

jer vam to ne govori nesto ? jer vam ne govori da bacate vreme u takvim guildovima niti napredujete u igri

^_^

poenta:

u normalnim guildovima je za mesec dana uradjen bolji progres u pve-u od guildova na haomarushu za godinu dana.

sto naravno sve zavisi od ljudi i lidera guilda i iskusva svakog clana guilda

otrgnite se bre udjitie u normalnve guildove i pogledajte malo sta je igrica a ne da se gubite tu da igrate u nekim losim guildovima koji ne mogu da ubiju nijednog bossa u bwl-u kamoli aq40 ,samo zato sto tamo igraju srbi ...

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha e moj kili jesi li ti cuo za nesto sto se zove RL? Ono, brza kola, lake zene, teske droge? :D

Ako ja trebam da budem u guildu sa kojim cu mesec dana da po 20h dnevno 7 dana u nedelji igram WoW da bih 30-og dana ubio nefariana i onda mi e-penis bude 3x veci zato sto cu na realm sajtu da objavim 'Nefarion is dead' i da eto takvi kao ti misle 'jeeeebote ubili su ga za SAMO 30 dana' , FUCK THAT!

Postoje ustanove koje su za takve patoloske slucajeve, jedna od popularnijih nosi naziv "Laza Lazarevic". Mada je moja preporuka Institut za Psihijatriju u KBC-u.

ps. kad porastes, kad razmislis, kasce ti se samo - WoW je samo igra, to sto si ubio zmaja u igrici nece ti pomoci da budes omiljeniji u drustvu, nabacis neku devojcicu niti ces prosperirati na bilo koji nacin. A da.....bice par impresioniranih budala, ali to su samo - budale.

Link to comment
Share on other sites

tacno ,upravu si ti .

ali ja pricam o tome da ako vec neko igra duze vreme igru i ako oce da je barem odigra kako treba i napravi neki uspeh u njoj to nece moci da uradi u guildu u kome igraju vecina nasih ljudi.

znaci wow i rl ne idu zajedno ,ili igras wow i igras ga 20h dnevno i sabijas ili igras rl i igras wow 3-4h samo radiove i ne mices se od lucifrona o tome ja pricam :)

Link to comment
Share on other sites

brate killy , nije svakom cilj da rokne Nefariona i da ima tier2 . Neko voli da uziva u igri tj. da nigde ne zuri , da poresava sve kvestove (de si perune :)) a ne da za mesec dana rokne nefa a da nevidi ni pola azerota .

@perun

gde igras sad , na kom serveru , frakcija , high end ili levelujes . izgleda da cu opet odlepiti za wow-om :)

Link to comment
Share on other sites

jer vam to ne govori nesto ? jer vam ne govori da bacate vreme u takvim guildovima niti napredujete u igri

^_^

poenta:

u normalnim guildovima je za mesec dana uradjen bolji progres u pve-u od guildova na haomarushu za godinu dana.

sto naravno sve zavisi od ljudi i lidera guilda i iskusva svakog clana guilda

otrgnite se bre udjitie u normalnve guildove i pogledajte malo sta je igrica a ne da se gubite tu da igrate u nekim losim guildovima koji ne mogu da ubiju nijednog bossa u bwl-u kamoli aq40 ,samo zato sto tamo igraju srbi ...

Ne nego je poenta uguziti se u guild sa dobrim igracima koji su uvezbali nesto i onda se tu shlepovati i pokupiti sto vise itema, da bi se onda uguzio u guild sa jos boljim igracima koji su jos vise vezbali i tako u krug.

Bah, pa taj guild o kojem ti pricas uopste nije za mesec dana uvezbao te encountere, nego igraju vec par meseci zajedno, samo su im chars novi. To sto pominjes plavo-zelenu opremu...oprema jeste bitna, ali u celoj prici je najbitnije da ti naucis mehaniku tih borbi, posle je lako.

Primer: kada se ulazilo u fazon za Ragnu, svi su isli u BRS po buf, i pili potione...onda samo pili potione...onda ga radili bez potiona. Znaci skill>oprema.

2 Enclave

Poz!

pravio sam pauzu, sada sam opet u HySu na Haomu, priest i dalje, alie warr i hunta su u penziji odavno. Idem u raide dva puta nedeljno, i PvPujem kada stignem. Ove nedelje 100k honora, pa ce biti rank 8 sutra. Aj vracaj se. :D

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

@perun  A smor je haum :)  sad za nekih nedelju dana bi trebo da uvedem bolji net , pa se mozda vratim da radim high end , secas se zadnjeg puta u MC :)))

opet offtopic sry, ali mozda korisno za mnoge koji su otisli sa Haoma

2Enclave

Server je sve bolji, ima vise ljudi nego pre, izdvojilo se nekoliko bas dobrih guildi na obe strane. Na AB se ne ceka vise od 25 min, u peak times po 10ak. U WSG se ulazi za max 15 min.

Link to comment
Share on other sites

Bah, pa taj guild o kojem ti pricas uopste nije za mesec dana uvezbao te encountere, nego igraju vec par meseci zajedno, samo su im chars novi. To sto pominjes plavo-zelenu opremu...oprema jeste bitna, ali u celoj prici je najbitnije da ti naucis mehaniku tih borbi, posle je lako.

Primer: kada se ulazilo u fazon za Ragnu, svi su isli u BRS po buf, i pili potione...onda samo pili potione...onda ga radili bez potiona. Znaci skill>oprema.

hybrid spicies (ne znam tano kako se pise)

igraju vec mnogo meseci zajedno slicno kao inc pa nisu nista uradili

a to onda dovodi da onog vaseg zakljucka da pola tog guilda igra iz zajebancije

i zbog srba tj ortaka i ima rl

i naravno da nece ubiti nefariana narednih 5 godina

[:)]

a sa druge strane postoje guildovi koji igraju zbog uspeha i slave da ubiju nefa,ili nekog drugog zadnjeg boss-a, sto pre o kojima ja pricam da ako ocete da uradite nesto u igri treba da udjete u takve guildove a ne u srpske guildove koje ne mogu zg da ociste

Link to comment
Share on other sites

hybrid spicies (ne znam tano kako se pise)

igraju vec mnogo meseci zajedno slicno kao inc pa nisu nista uradili

a to onda dovodi da onog vaseg zakljucka da pola tog guilda igra iz zajebancije

i zbog srba tj ortaka i ima rl

i naravno da nece ubiti nefariana narednih 5 godina

[:)]

a sa druge strane postoje guildovi koji igraju zbog uspeha i slave da ubiju nefa,ili nekog drugog zadnjeg boss-a, sto pre o kojima ja pricam da ako ocete da uradite nesto u igri treba da udjete u takve guildove a ne u srpske guildove koje ne mogu zg da ociste

Balans, Killy, balans...HyS nije hardcore PvE guild, u smislu da su vikendi slobodni, ne raiduje se svako vece, radi se PvP i sl. Ali zato ono sto je uradio, uradio je od nule, tj. baza guilda je sve encountere ucila skoro od 0, samo po guideovima i onaj feeling kada ubijes nekog bossa na kome si wipeovao 100X je priceless, za mene bar.

Inace koliko su kompaktni ti HC guildovi je druga prica...gde su sada Nef2, Lost, Envy...? Samo su Jotun i Noctum ostali, a oni su inace i jedina dva guilda na Haomu koja su jaca od HySa (moje misljenje).

Nefarion pada u narednih par nedelja, ali glupo je sad pricati o tome, javicu kad padne.

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

slazem se

ali ja samo pravim podelu i objashnjavam ljudima koje sve vreste guildova postoje [:)]

znaci da postoje hardcore guildovi koji se naravno na kraju raspadnu kao i svaki koji si nabrojao jer ljudi postanu uobrazeni kreteni zeljni svih epic itema koji padaju i ljudi koji vode guild jer koriste ljude da bi uzimali svalu i epice za sebe

a ostalih guildova ...

meni licno prija dod sam bio u tavkim guildovima zato sto me iskreno boli q.... za sve te ljude i tu sam zbog epica :)

i trenutno igram u pvp guildu koji opet hardcore vrsta guilda u kome se istichu pojedinci i pohlepa znaci ko ce imati vise honor poena nedeljno ,nema nikakvih prijateljsvta ni zajebavanja samo mass sati igranja ,kao sto rade hardocore pve guuildovi u instancama

Ali po meni to je i jedini nachin da se nesto uradi u igri ,da dobijes sve iteme koje oces ,postanes poznat na serveru itd

a guildovi koji ima takvu friendly(ili srpski kao sto je tema ovog topica) atmosferu nemaju dobre uspehe u progresima zato sto su vecina ljudi nazalost nubovi i ne trude se previse ni da igraju niti imaju zelju da sabiju igru nego su tu zbog ostalih ljudi

@taraba

igram dps warriora(vek nilash -.-) ,ali ima sanse i da se vratim da igram mage-a na haoamrushu

zbog ovih novin talenata mnogo su imba :)

sad mozete da prekinte raspravo o ovome posto sam se i sam izgubio u ovom pisanju ne znam vise sta prican ni kome [:D]

svatili ste poentu valjda mojih postova

Link to comment
Share on other sites

slazem se

ali ja samo pravim podelu i objashnjavam ljudima koje sve vreste guildova postoje [:)]

Jok, ti si rekao da gubimo vreme zato sto igramo u takvom guildu, pa ti mi objasnjavamo zasto to nije gubljenje vremena. [:)]

sad mozete da prekinte raspravo o ovome posto sam se i sam izgubio u ovom pisanju ne znam vise sta prican ni kome [:D]

svatili ste poentu valjda mojih postova

word [:D]

edit:

I kao sto narod kaze: 'Tiha voda breg roni'

Mislite o tome! [:p]

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

killy to ti pricamo ... nije svima cilj imati epike i biti poznat . Ja naprimer gotivim to druzenje i lagano igranje i bas me boli 'rac dal ce da ispadne epik za moju klasu i dal cu ga ja uzeti , meni je feeling da sa gotivnim ljudima djuskam instance i da mi bude drago sto sam sa njima postigo uspeh tj ubio drakki-ja , i to mi je vece zadovoljstvo nego da roknem nefa sa nekim kretenima i da usput pokupim 3epika . Verujem da mnogi dele moje misljenje

EDIT :

I kao sto narod kaze: 'Tiha voda breg roni'

Mislite o tome!

gresis ... kad iz tihe vode u azshari iskoci onaj debeli dzin , on breg lomi :D

Edited by enclave
Link to comment
Share on other sites

ja se slazem skroz sa perunom i enclavom. evo ne igram vec 2-3 meseca wow i igra mi se ponovo i to mnogo, ali ne zbog toga sto sam procitao na ovom forumu neki post u kom pise kako izlazi sega mega nintendo tier55 oprema pa da je i ja imam vec zato sto stalno citam postove ljudi sa kojima sam proveo sjajno vreme igrajuci (na haomu posebno).

po meni glavni kvalitet ovih on line igara i jeste u tome da mozes da se druzis sa nekim i da se zajebavas sa ljudima dok se igras, a ne da to shvatis kao chinese farmer.

p.s. ja sam u vojsci pa sve primedbe na ovaj post slati savetu odbrane

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...