Jump to content

Paladin


Dušan_

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Josh jedno hvala svima, posebno Scionu za iscrpne informacije :D

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ko si ti posmatrac ?

Nije bitno ko sam ja.

Bitno je da ljudi konacno shvate da je paladin odlican za igru. Ima prednosti i mane, kao i svaka druga klasa, ali je potpuna glupost i nepoznavanje WOW-a, reci da je gay, da je ovakav i onakav i da je smor igrati sa njim. Jos jednom da se ne zaboravi i da se nauci:

PALADIN-najbolji support

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da ljudi konacno shvate da je paladin odlican za igru. Ima prednosti i mane, kao i svaka druga klasa, ali je potpuna glupost i nepoznavanje WOW-a, reci da je gay, da je ovakav i onakav i da je smor igrati sa njim.
sanjaj...

Zasto je gay?
shvatices jednog dana...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Pa ocigledno ti gresis u nekim stvarima... Sledecu put u instanci stoj i nista ne raid i gledaj mana pool, a posle toga kreni sa Holy Light casting... Mana regen ostaje isti! Naravno nije isto kad si u combatu i kad nisi... probaj na nekom Bossu...

lupetash gluposti

samo priest druid i mag imaju procenat spirit regena dok kastuju i to

priest 15% na talentima i 15% na setu

druid 15% na talentima i 15% na setu

mag 15% na talentima i 30% na mage armoru

pala shamy i warlock moraju da idu na mana per second opremu (warlock bolje da ide na health per sec) da bi im se mana regenerisala dok kastuju.

incombat ti samo stopira health regen(onda samo funkcionise health per sec oprema) dok mana regen ostaje isti razlika je dal castujes nesto ili ne kao sto rekoh gore ko ima kakav regen dok kastuje i generalno kad kastujes i kad zavrsis kast 5 sekundi posle zavrsetka kasta i dalje nemas full spirit regen vetj ove klase gore procenat a pala nula (ne racunam mps opremu koja uvek radi)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

"O boze .... zuti kritikal od soca zavisi od melee kritikala i od povecava se melee kritkalom dakle ako imash 20 % shanse da udarish kritikal sa MELEE ORUZJEM imash i sa socom( zutim i belim dmgom ) ... njegova kolicina koliko ce zuti da udara zavisi od SNAGE I OD SPEL DMGA TO JE 100 % TACHNO ... snaga povecava i beli i zuti dmg kao sto mozesh da vidish ispod a od spell dmga dobijash 43 % tvog ukupnog spell dmga na zuti proc soca ... mozda je cudno ali tako je kako je ...

zasto se povecava od snage. .. pa vidish ... imash udarac beli 1000 i 70 % toga ce da udari soc ... e pa onda kroz snagu tj AP povecash taj 1000 dmg za npr 100 pa bude 1100 onda se racuna 70 % od 1100 a ne od 1000 ... a to je onda sigurno vece ! ... TAKODJE GA POVECAVA I SPELL DMG !

Hammer of wrath isto zavisi od + hit itema ( Kao sto znash on se ne resistuje u pvp nego samo mashi ... kao da je phisical napad ) i od MELEE KRITIKALA ali se povecava iskljucivo spell dmgom ... ako mi neverujesh pogledaj oficijalne forume potrazi malo official info ima na forumima ...

koristim 33 holy / 19 ret build ... kada nabavim malo woriorovske opreme prebacujem se u 30 + ret ostalo u holy ..."

"josh nesto .. judgment of command zavisi od spell crita ... seal of rightechness zavisi od spell crita i judmgent of rightechness zavisi od spell crita ...

seal of command ima vecu shansu za proc na sporijim oruzjima jer on ima prosek proca sa 7 procova per minute sto znachi ... ako imash extremno brzo oruzje cisto racunice radi recimo da udarish 100puta u minutu seal of command ce procovati samo 7 puta sto je samo 7 % ... dok ako imash mnogo sporo oruzje i udarish samo 14 puta u minutu onda cesh imati 50 % shanse za soc pro ... zato su sporija oruzja bolja za SEAL of command a brza su bolja za tanking i za seal of rightechnes ... blablabla

poenta ... zato seal of command ima vec dps na unstopable forceu nego na herald of woe ... zato sto je sporije ..ima veci burst i mnogo je pouzdanije i priblizno isti gornji dmg . "

^^OVO SVE JE 100% TACNO!

"O boze koliko gluposti... mrzi me da se smaram, necu ovde da se prepirem rekao sam vec... I nemam vremena za ovo... zuti DMG udara 70% of belog koliko god kga ti udario... ako udaris crit sa belim, zuti racuna normal a ne crit... idi malo testiraj a ne citaj.."

^^OVO JE DELIMICNO TACNO

"paladin je gay

/bump"

^^ IMM SISO AJDE NA DUEL DA TE JEDAN GAY ISPRESAVIJA :P

Link to comment
Share on other sites

lupetash gluposti

samo priest druid i mag imaju procenat spirit regena dok kastuju i to

priest 15% na talentima i 15% na setu

druid 15% na talentima i 15% na setu

mag 15% na talentima i 30% na mage armoru

off topic, ali da ne otvaram novi

Da li neko zna da li se, za priesta, stackuju tih 15% mana regena while casting koji se dobijaju talentima i onih 15% koje daju tri Trans itema. Tj. da li, ako imam 3 trancendensea i talente, imam 30% mana regen dok castujem (sto bi bilo jako lepo [:)] ).

Link to comment
Share on other sites

"O boze .... zuti kritikal od soca zavisi od melee kritikala i od povecava se melee kritkalom dakle ako imash 20 % shanse da udarish kritikal sa MELEE ORUZJEM imash i sa socom( zutim i belim dmgom ) ... njegova kolicina koliko ce zuti da udara zavisi od SNAGE I OD SPEL DMGA TO JE 100 % TACHNO ... snaga povecava i beli i zuti dmg kao sto mozesh da vidish ispod a od spell dmga dobijash 43 % tvog ukupnog spell dmga na zuti proc soca ... mozda je cudno ali tako je kako je ...

zasto se povecava od snage. .. pa vidish ... imash udarac beli 1000 i 70 % toga ce da udari soc ... e pa onda kroz snagu tj AP povecash taj 1000 dmg za npr 100 pa bude 1100 onda se racuna 70 % od 1100 a ne od 1000 ... a to je onda sigurno vece ! ... TAKODJE GA POVECAVA I SPELL DMG !

Hammer of wrath isto zavisi od + hit itema ( Kao sto znash on se ne resistuje u pvp nego samo mashi ... kao da je phisical napad ) i od MELEE KRITIKALA ali se povecava iskljucivo spell dmgom ... ako mi neverujesh pogledaj oficijalne forume potrazi malo official info ima na forumima ...

koristim 33 holy / 19 ret build ... kada nabavim malo woriorovske opreme prebacujem se u 30 + ret ostalo u holy ..."

"josh nesto .. judgment of command zavisi od spell crita ... seal of rightechness zavisi od spell crita i judmgent of rightechness zavisi od spell crita ...

seal of command ima vecu shansu za proc na sporijim oruzjima jer on ima prosek proca sa 7 procova per minute sto znachi ... ako imash extremno brzo oruzje cisto racunice radi recimo da udarish 100puta u minutu seal of command ce procovati samo 7 puta sto je samo 7 % ... dok ako imash mnogo sporo oruzje i udarish samo 14 puta u minutu onda cesh imati 50 % shanse za soc pro ... zato su sporija oruzja bolja za SEAL of command a brza su bolja za tanking i za seal of rightechnes ... blablabla

poenta ... zato seal of command ima vec dps na unstopable forceu nego na herald of woe ... zato sto je sporije ..ima veci burst i mnogo je pouzdanije i priblizno isti gornji dmg . "

^^OVO SVE JE 100% TACNO!

"O boze koliko gluposti... mrzi me da se smaram, necu ovde da se prepirem rekao sam vec... I nemam vremena za ovo... zuti DMG udara 70% of belog koliko god kga ti udario... ako udaris crit sa belim, zuti racuna normal a ne crit... idi malo testiraj a ne citaj.."

^^OVO JE DELIMICNO TACNO

"paladin je gay

/bump"

^^ IMM SISO AJDE NA DUEL DA TE JEDAN GAY ISPRESAVIJA  :P

rekoh ja da sam pro pala :)))

idi jebi warriore u dupe mogu samo da pushe palamudinima i palawanima :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...