Jump to content

Paladin


Dušan_

Recommended Posts

Naime, zelim da pochnem da igram WoW sa paladinom, pa bih vas molio da mi date neke korisne savete shta da mu stavim kao profesije, koji itemi su dobri za paladina, koje magije da mu dizem itd.

Hvala!

P.S. Molim bez hejta poshto sam ja noob za WoW

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za pvp mining/enginering , za pve ,mining / blackmisthing

za lvlovanje ti trebaju dps itemi ,znaci agility /strenght ,a na 60om lvl postajes healing bot /buffer ,i onda ti treba massa intelekta ,spirita ,mana regeneracije itd

a ako vec tek pocinjes da igras ,mozda bi ti hunter bio bolji izbor ,posto je on zaista easy mode playing

Link to comment
Share on other sites

za pvp mining/enginering , za pve ,mining / blackmisthing

za lvlovanje ti trebaju dps itemi ,znaci agility /strenght ,a na 60om lvl postajes healing bot /buffer ,i onda ti treba massa intelekta ,spirita ,mana regeneracije itd

a ako vec tek pocinjes da igras ,mozda bi ti hunter bio bolji izbor ,posto je on zaista easy mode playing

Hvala [:)]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Profesije :

PVP = mining engeenering

PVE = neko masovanje para herbalizam mining skining

Talenti :

Sto se tiche lvling builda idesh retribution drvo na pocetku ... benediction imp judmgent soc itd ... nepotrebni talenti u retribution drvetu su imp might imp seal of crusader imp retribution aura i vindication

Oruzja i stats :

Snaga pa intelekt pa agiliti pa stamina su najvazniji za lvlovanje

Oruzja ako uzmesh seal of command ( a ako ne uzmesh gl smoricesh se do lvl 30 ) idesh sto je moguce sporije orzuje ... kritikal na spelove i spell dmg ti ne trebaju do lvl 60 tako da slobodno juri critical na melee hitove posto hammer of justice i seal of command i obicni kritikali zavise od toga

od 50 lvl - 60 lvla idi u epl i wpl jako brzo ces da dobijesh lvl 60 :)

uvek baci judmgent of crusader pre nego pocnesh da bijesh neprijatelja pa onda ukljuci seal of command , ako ti fali mane onda baci judgement of wisdom , judmgent of light nikad ne koristi za solo ...

i da blessing of wisdom je najbolji za lvlovanje :)

ako te zanima josh nesto samo pitaj , nadam se da sam pomogao

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da i pls nemoj nikad ukljucivatio righteous fury ! poludim kad vidim to na likovima koji soluju.. nemaju pojma sta to znaci... to ti je samo za veci agro ( veca sansa da tebe napada krip) ... :D to nemoj ni da naucis kad dobijes priliku.

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Puno hvala svima!

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Sta god radio, nemoj ici u protection stablo.Iako ce ti se uciniti da si baja i jachi/bolji od warriora(a nisi), nemoj nikad ono tipa "lets go ill tank" u instancama. Sta god radio, nemoj, ali bas nemoj,da krenes na PVE ili RP serveru. Smorices se. PVP all the way,ali tek na 60om lvlu kad budes pokupio (naj)bolje opreme .Sve ostalo ti je prettymuch receno, kad krenes ovo ti moze pomoci, ali ako hoces sve sam da uradis ne gledaj :)

http://wowvault.ign.com/View.php?view=Guid...tail&id=66#3137

http://www.thottbot.com/

mozda bi ti hunter bio bolji izbor ,posto je on zaista easy mode playing

Lik je odlucio da ce da igra palu, ali ti mu ipak dajes huntera... Hunter je "IdontKNOWwhatIwantSOillPLAYhunter" klasa imo

Link to comment
Share on other sites

RP serveri sabijaju

a PvE sux serveri :)

PVP ili RP gg :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

PvP serveri > ALL pogovotu za palu ;) Smorices se jako brzo ako budes bez bar malo PvPa...

Nego da se vratimo na topic. Pali do 60og lvla treba Stamina/Strenght (svi itemi "Of the Bear"). Int ti je potreban ali ako ima i stam i str na itemu. Agi ti netreba upste, SoC je dovoljan da proccuje a to ne zavisi od Agia. Malo kasnije, oko 45+ lvla, trebace ti ipak malo i heala, zato kreces u Holy Tree. Ovako bi to trebalo da izgleda. Svaki crit heal ce ti biti dzabaka, i dobro dodje i u farmovanju i u instancama. Kljuc do brzog lvla su instance veruj mi. Posle 30og lvl otprilike. SM do 38, Razorfen downs/ZF do 45, uldaman do 50, mara do 56 a posle sta god hoces... sem naravno UBRS-a :P imena instanci garant nemas pojma ali ces nauciti ingame vrlo brzo ;)

Kad dodjes do 60og, ako ces u PvE trci kod trenera sto pre, da slucajno neko ne skonta da ti vise retr nego holy :P Ako ces PvP solo mozes ostaviti isti build ili cak uzeti Rapetance umesto divine favora. Neznam puno o PvPu, samo toliko da pala za "infinite" mana je nepobediv. Mene licno, na mom serveru de se farmuje BWL i Nekoliko bossova u AQ, nemoze ni jedna clasa da dobije. Cak i sa boljom opremom. Jedino su mi problem Lockovi. Naravno skillovani i sa dobrom eq, ostali su easy mode poprilicno. Nemam neki nabudzen gear tako da nemoj da pomislis kako serem a imam Full Tier 2 i tako to... Naprotiv imam 4xLawbringer i 2xJudgement od setova a ostalo sve je off-set. Moj build je ovakav. Imas preteran healing, imas BoK za kratke fightove ili kad si sam u instanci, imas nesto malo nazovi "PvP" talenata. Zivis vecno a pravis prilicno dobar DMG. Naravno, mnogo toga zavisi i od opreme.

Itemi - Sto vise + healing (ili ako ima damage and healing with spells naravno) i + mana regen opreme. vise + healing, veci heal, manje mane trosis. A i ono sto potrosis vrati ti se kros spirit i mana regen iteme. Ako te zanima, i kad te bude zanimalo, javi se, napravicu ti spisak itema izvan velikih instanci (MC/BWL/AQ)...

Agi - Ni slucajno, koji ce ti kurac? Da cesce pravis 20 vise dmga? Zaboravi, pala nije warrior.

Intelect - Pozeljno i imaces ga na svakom itemu sa mana regen/ + healing. Tako da nemora da brines.

Stamina - Isto kao i intel

Str - Stace ti? Pravi DMG ces praviti sa spellovima (Stun pa SoC judgement ili ako se odlucis za Holy Shock)

Spirit - Isto kao i int i stam.

Moj pogled na sve ovo, i na palu overall = Warrior - Brdo Armora, HPa, izbor oruzija, Melee.

Priest - Brdo mane, magija, heal.

Nije jak kao Shaman ali prezivecemo ;)

Sta god te jos zanima, pitaj slobodno, pomocicemo koliko mozemo da paladini nebudu ismevani kao sto jesmo nazalos. Nebudi halav, netrebaju ti "warrior" itemi i ostalo. Sve sto ima +def, zaboravi, jer ce te warrovi smarati vecno ako ista ikad uzmes. Zaboravi Ashkandi, Untammed i tako ta "exoticna" oruzija... To je za noobove koji neznaju da igraju clasu paladina. Za raide koristi 1h i shield a za "pvp" 2h. Sa 2h i shieldom mozes napucati mnogo vise mane i spirita i mana regena nego sa 2h. Tako da nemoj da se sprdas nego pokazi sta moze pala u raidu a sta solo. Budi najjaci healer u raidu a najveci "dmg" dealer u duelu. U tome je fazon. Budi ono sto jesi, nemoj da glumis DPS classu kad nisi :)

P.S." Jin'Do's Hexxer/Bloodcaller + Malistar Defender/Red Dragonscale Protector i Herald of Woe. Kad nabacis jednu od ovih kombinacija i Heralda, sto se tice tebe, nauci igru i ostale klase i bices nepobediv."

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

seal of commad zavisi od melee critikala , kao sto i hammer of wraith zavisi od njega i ima povecan hit od precisiona a poveca va mu se dmg + spell opremom ... da da nisam lood to je bilzard

agiliti je ok stats i dobro dodje ali jednostavno staminna str i intelekt su mnogo vazniji ... spirit ti nije ni za k****

Sa prvim buildom koji si postovao se slazem i to jeste najbolji build za lvlovanje .

Drugi build je build za raiding i isto tako je dobar za sve uslove od 5 man do 40 man instanci .

Medjutim kada skupis malo bolje iteme ( full epic bwl shit etc ) mozesh da se odlucish za 2 stabla i ides 31 holy za pvp sabijanje sa zhc ili 31 u retribution sa pravom opremom moze da bude jako zabavno

stamina vazan

intelekt vazan

snaga vazna

agiliti malo

spirit ni za kurac

mana regen da mnogo sto vishe

spell dmg treba dosta uvek treba da imash 2 ili 3 seta opreme , oprema sa + healing oprema sa + spell dmg i healing i oprema sa attack powerom melee kritkalom itd ... praviti balans tih je izazovno zaista ali je bolesno jak pala kada ga lepo slozish :)

preporucio bih da svako ko igra paladina nabavi sto pre unstopable force sobzirom koliko ga je lako nabaviti ... unstopable force ima veci soc dps nego hearld of woe samo zato sto je sporiji ... sporija oruzja sa seal of command samo ... zato uvek kazem sulfuras je najbolji za palu ...

evo SEAL OF COMMAND DPS za oruzja

Rank, nameSoC DPS

1. Grand Marshal's Claymore54.5

2. Sulfuras, Hand of Ragnaros53.1

3. Ashkandi, Greatsword52.5

4. Barb of the Sand Reaver51.8

5. Zin'rokh, Destroyer of Worlds50.8

6. Neretzek, The Blood Drinker49.3

7. The Unstoppable Force48.8

8. Hammer of Ji'zhi 48.5

9. Herald of Woe47.8

10. Spinal Reaper47.6

11. Bonereaver's Edge**47.6

12. Drake Talon Cleaver 47.4

13. Manslayer of the Qiraji47.2

14. Gri'lek's Carver**47.1

15. Crystal Spiked Maul46.9

16. Draconic Maul46.8

17. Sulfuron Hammer46.7

18. Kalimdor's Revenge46.5

19. The Untamed Blade**45.9

20. Arcanite Reaper45.9

21. Obsidian Edged Blade**45.6

22. Fist of Cenarius45.5

23. Hammer of the Titans**45.1

24. Stonecutting Glaive44.1

25. Earthshaker44.1

26. Halberd of Smiting44.1

27. Malown's Slam**43.7

28. Draconic Avenger43.3

29. Ice Barbed Spear43.3

30. Darkstone Claymore43.2

31. Dreadforge Retaliator43.2

32. Jeklik's Crusher43.2

33. Pitchfork of Madness**42.7

34. Twig of the World Tree42.6

35. Nightfall42.0

36. Blackhand Doomsaw41.3

37. Peacemaker40.7

38. Tigule's Harpoon**40.6

39. Warblade of Caer Darrow40.2

40. Kang the Decapitator40.1

41. Gravestone War Axe39.9

42. Barbarous Blade39.7

43. Fist of Omokk39.7

44. Seeping Willow**39.2

45. Frightskull Shaft39.1

46. Typhoon38.7

47. Shadowstrike38.7

48. Thunderstrike38.7

49. Ta'Kierthan Songblade38.6

50. Finkle's Lava Dredger39.7

51. Unyielding Maul37.8

52. Bonecrusher 37.5

53. Malicious Axe37.3

54. Shimmering Plat Warhammer* 37.1

55. Zulian Stone Axe36.3

56. Arcanite Champion** 36.0

57. Treant's Bane35.7

58. Runeblade of Baron Rivendare35.4

59. Monstrous Glaive34.8

60. Chillpike33.5

61. Doombringer 33.3

62. Hammer of the Grand Crusader32.9

63. Destiny**31.8

64. Sul'thraze the Lasher31.4

65. Gavel of Qiraji Authority30.3

66. Blackblade of Shahram29.9

67. Blackfury29.6

68. Relentless Scythe29.2

69. Demonshear 28.7

70. Blade of Hanna28.3

71. Brain Hacker27.2

72. The Needler 27.2

73. Barovian Family Sword26.3

generalno pravi veliki skok sa unstopable necesh naci kao sto ni ja nisam nashao ... veci dmg ostalih oruzja i vec burst se ne primecuje sve dok ne dobijesh grand marshal oruzje / sulfuras i ashkadi ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sto sporija oruzija, da... Ali u svakom slucaju END dmg > slower att speed

SoC ti ne zavisi od melee crita loladine. SoC dmg = holy(spell dmg) dmg SoC-a zavisi od phisycal dmg-a koji pravis ali ako critujes physical, nemora da znaci da ce i holy dmg SoC-a citovati i obrnuto... tako da na SoC radi i +spell dmg imo! Provereno 100%.

Inace rece da mana regen treba a spirit ne... kako to kad je spirit = mana regen, a jedine klase kojima radi 100% mana regen while casting su pale i shamani. Tako da...

Stam - da

Str - da

Int - da

Agi - zasta?

Spi - pomalo

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

ja sam rekao da soc shansa za kritikal zavisi od melee critikal shanse a ne od spell shanse za kritikal ...

seal of command zavisi od melee dmga koji se pocava snagom i apom i spell dmgom ako ne verujesh potrazi plave postove na oficijalnim forumima i nacices ovo

29% Seal of Command [buffed, was 20%] for fulll % of all spell dmg ...

tako da i spell dmg ga povecava

judgement of command pak ima 43 %

sto se tiche spirita sada cu da ti objasnim zasto ti ne treba. . prvo paladin nema nijedan talent da oporavlja manu dok kastuje kao sto to mogu priestovi i druidi ( mislim ) a da bi uopste pocela da ti se oporavlja od spirita treba da prodju 4 sec od poslednjeg kasta ...

dakle bacish holy light i ako imash 500 spirita ( lol ) posle 6 sec ( 1 tick = 2 sec mislim ) dobicesh cak 90 mane lol ... za tih 6 sec ne treba nista da radish ... sto je naravno glupo jer paladin non stop kastuje ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A sta sam ja rekao?! :S SoC zavisi od spell dmga, ali ne zavisi od crita melee-a... I reci mi, ti bi pre uzeo str i agi nego neki item za +spell dmg/heal?! Pa ne bash...

Kao sto rekoh, pale i shamani jedini imaju regen while casting... tako da ti ne teba talenat za to... l2p ur class FTW

Aj da se ne prepucavamo ovde, zakljucace nam topic. Pomozite decku sa predlozima a ne sa pametovanjem ;)

P.S." Nisam prvi poceo :P"

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

pale i shamani nemaju regen while casting to je promenjenom josh u 1.6 verziji ili mozda 1.5 igre ili tako nekom patchu bash bash davno ...

i cisto da rascistimo ... dali ce seal of command da kritikaluje zavisi od melee kritikala ... ja sam to rekao ne znam nasta ti mislish . Snagu bih uvek uzeo ako sam 30+ retribution sa paladinom .. zato sto 43 % koliko ti daje spell dmg na soc je jako malo dakle sa 100 spell dmga ti dobijesh 43 dmga samo na soc koji procuje svaki drugi treci ili cetvrti put .. uzmes snagu lepo jer snaga jedino warrioru i paladinu daje 1 snaga = 2 ap .... snaga ti vazi za svaki udarac povecava i beli i zuti dmg etc ... dok pak za 31holy shock build ( koji obozavam ) nabio sam 182 spell dmg i ne treba mi snaga ni za k ... tako da je sve stvar izbora ali ne treba ici u krajnost ... sem u slucaju spirita ... jer paladinu jedini nacin da oporavi manu jeste wisdom i mnogo kritikala i vracanje mane kroz ilumination

ok nebitno ... ono u pocetku smo mu mozda pomogli a ovo ispod sam samo hteo da razjasnim ociglednu zabunu ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

PvP serveri > ALL pogovotu za palu ;) Smorices se jako brzo ako budes bez bar malo PvPa...

Nego da se vratimo na topic. Pali do 60og lvla treba Stamina/Strenght (svi itemi "Of the Bear"). Int ti je potreban ali ako ima i stam i str na itemu. Agi ti netreba upste, SoC je dovoljan da proccuje a to ne zavisi od Agia. Malo kasnije, oko 45+ lvla, trebace ti ipak malo i heala, zato kreces u Holy Tree. Ovako bi to trebalo da izgleda. Svaki crit heal ce ti biti dzabaka, i dobro dodje i u farmovanju i u instancama. Kljuc do brzog lvla su instance veruj mi. Posle 30og lvl otprilike. SM do 38, Razorfen downs/ZF do 45, uldaman do 50, mara do 56 a posle sta god hoces... sem naravno UBRS-a :P imena instanci garant nemas pojma ali ces nauciti ingame vrlo brzo ;)

Kad dodjes do 60og, ako ces u PvE trci kod trenera sto pre, da slucajno neko ne skonta da ti vise retr nego holy :P Ako ces PvP solo mozes ostaviti isti build ili cak uzeti Rapetance umesto divine favora. Neznam puno o PvPu, samo toliko da pala za "infinite" mana je nepobediv. Mene licno, na mom serveru de se farmuje BWL i Nekoliko bossova u AQ, nemoze ni jedna clasa da dobije. Cak i sa boljom opremom. Jedino su mi problem Lockovi. Naravno skillovani i sa dobrom eq, ostali su easy mode poprilicno. Nemam neki nabudzen gear tako da nemoj da pomislis kako serem a imam Full Tier 2 i tako to... Naprotiv imam 4xLawbringer i 2xJudgement od setova a ostalo sve je off-set. Moj build je ovakav. Imas preteran healing, imas BoK za kratke fightove ili kad si sam u instanci, imas nesto malo nazovi "PvP" talenata. Zivis vecno a pravis prilicno dobar DMG. Naravno, mnogo toga zavisi i od opreme.

Itemi - Sto vise + healing (ili ako ima damage and healing with spells naravno) i + mana regen opreme. vise + healing, veci heal, manje mane trosis. A i ono sto potrosis vrati ti se kros spirit i mana regen iteme. Ako te zanima, i kad te bude zanimalo, javi se, napravicu ti spisak itema izvan velikih instanci (MC/BWL/AQ)...

Agi - Ni slucajno, koji ce ti kurac? Da cesce pravis 20 vise dmga? Zaboravi, pala nije warrior.

Intelect - Pozeljno i imaces ga na svakom itemu sa mana regen/ + healing. Tako da nemora da brines.

Stamina - Isto kao i intel

Str - Stace ti? Pravi DMG ces praviti sa spellovima (Stun pa SoC judgement ili ako se odlucis za Holy Shock)

Spirit - Isto kao i int i stam.

Moj pogled na sve ovo, i na palu overall = Warrior - Brdo Armora, HPa, izbor oruzija, Melee.                                                   

                                                              Priest  - Brdo mane, magija, heal.

Nije jak kao Shaman ali prezivecemo ;)

Sta god te jos zanima, pitaj slobodno, pomocicemo koliko mozemo da paladini nebudu ismevani kao sto jesmo nazalos. Nebudi halav, netrebaju ti "warrior" itemi i ostalo. Sve sto ima +def, zaboravi, jer ce te warrovi smarati vecno ako ista ikad uzmes. Zaboravi Ashkandi, Untammed i tako ta "exoticna" oruzija... To je za noobove koji neznaju da igraju clasu paladina. Za raide koristi 1h i shield a za "pvp" 2h. Sa 2h i shieldom mozes napucati mnogo vise mane i spirita i mana regena nego sa 2h. Tako da nemoj da se sprdas nego pokazi sta moze pala u raidu a sta solo. Budi najjaci healer u raidu a najveci "dmg" dealer u duelu. U tome je fazon. Budi ono sto jesi, nemoj da glumis DPS classu kad nisi :)

P.S." Jin'Do's Hexxer/Bloodcaller + Malistar Defender/Red Dragonscale Protector i Herald of Woe. Kad nabacis jednu od ovih kombinacija i Heralda, sto se tice tebe, nauci igru i ostale klase i bices nepobediv."

Des, Ele covece. Sad sam gledao tvoj t.build, ok je. Nisi isao na holy shock??

Evo ga moj tb: click

Mozda uradim rebuild uskoro.

Link to comment
Share on other sites

skinu svu opremu sa sebe covece i bacaj healing svo vreme i videcesh da ti se nista ne vraca .. bio u borbi ili ne ... koja glupost ... lol to sto ti se vracalo to je od mana per sec opreme .. skini sve to i samo spamuj sta god hoces holy light ili flash of light videces da imash 0 oporavak mane ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

20 nesto mane po ticku (tick je 2sec)... nisam imao vremena da racunam koliko tacno, ali je preko 20 100%...

StormScion  Posted Yesterday, 21:09

  ja sam rekao da soc shansa za kritikal zavisi od melee critikal shanse a ne od spell shanse za kritikal ...

Kad proccuje SoC, imas physical(beli) i holy (zuti) dmg. Phisycal naravno zavisi od str a crit physicala zavisi od agi. Isto tako Holy(zuti dmg) zavisi od +spell dmg-a ali koristi 70% phisicala kao base dmg. Crit Holy-a zavisi od Intela i +crit with spells.... Kao sto rekoh, oni nezavisno mogu da krituju, ali mogu i zajedno... Prekjuce sam napravio 800+ cirt (beli) i 1300+(zuti) dmg... sabio sam mage-a sa jednim udarcem, jednim judgementom i HoW-om...

Posmatrac? Ko si ti? :P Nisam uzeo Holy Shock zato to ga smatram 100% PvP talentom, nemoze uopste da se kaze da je do jaja za PvE kao instant heal zato sto kosta previse mane a hiluje skoro nista... pre cu u frci baciti LoH, kao sto i radim nego to... Inace da sam isao na Holy Shock, ne boh mogao da uzmem SoC, koji je isto za PvP ali i dosta je dobar za PvE da vracas manu... Sa 1h oruzijem proccuje SoC cesto zato sto brzo udaras a kad proccuje, vratis 116 mane... ;)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

O boze .... zuti kritikal od soca zavisi od melee kritikala i od povecava se melee kritkalom dakle ako imash 20 % shanse da udarish kritikal sa MELEE ORUZJEM imash i sa socom( zutim i belim dmgom ) ... njegova kolicina koliko ce zuti da udara zavisi od SNAGE I OD SPEL DMGA TO JE 100 % TACHNO ... snaga povecava i beli i zuti dmg kao sto mozesh da vidish ispod a od spell dmga dobijash 43 % tvog ukupnog spell dmga na zuti proc soca ... mozda je cudno ali tako je kako je ...

zasto se povecava od snage. .. pa vidish ... imash udarac beli 1000 i 70 % toga ce da udari soc ... e pa onda kroz snagu tj AP povecash taj 1000 dmg za npr 100 pa bude 1100 onda se racuna 70 % od 1100 a ne od 1000 ... a to je onda sigurno vece ! ... TAKODJE GA POVECAVA I SPELL DMG !

Hammer of wrath isto zavisi od + hit itema ( Kao sto znash on se ne resistuje u pvp nego samo mashi ... kao da je phisical napad ) i od MELEE KRITIKALA ali se povecava iskljucivo spell dmgom ... ako mi neverujesh pogledaj oficijalne forume potrazi malo official info ima na forumima ...

koristim 33 holy / 19 ret build ... kada nabavim malo woriorovske opreme prebacujem se u 30 + ret ostalo u holy ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

josh nesto .. judgment of command zavisi od spell crita ... seal of rightechness zavisi od spell crita i judmgent of rightechness zavisi od spell crita ...

seal of command ima vecu shansu za proc na sporijim oruzjima jer on ima prosek proca sa 7 procova per minute sto znachi ... ako imash extremno brzo oruzje cisto racunice radi recimo da udarish 100puta u minutu seal of command ce procovati samo 7 puta sto je samo 7 % ... dok ako imash mnogo sporo oruzje i udarish samo 14 puta u minutu onda cesh imati 50 % shanse za soc pro ... zato su sporija oruzja bolja za SEAL of command a brza su bolja za tanking i za seal of rightechnes ... blablabla

poenta ... zato seal of command ima vec dps na unstopable forceu nego na herald of woe ... zato sto je sporije ..ima veci burst i mnogo je pouzdanije i priblizno isti gornji dmg .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hmm, kako da namestim da mi u wowu pogled bude iz treceg lica (kao u gta) a ne iz prvog poshto me strashno nervira. Molim vas odgovorite i hvala puno svima

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...