Jump to content

moja remek dela :)


Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sejnt, nije sve u bicepsima

ne pricham o bicepsima

hahah vidi ga sejnt... nismo korpulentni ali zato imamo po 185cm/83kg sto je optimum za dobro, brzo i kvalitetno jebanje.... koji si morzh :)

sita baka kurca vecherala ;) batice, pa gde je to optimum, zapamti masa * ubrzanje ;)

Link to comment
Share on other sites

ko shto sam jednom prilikom reko... ne yebe glup nego uporan... ;)

i zashto ste se vi iscimali uopshte oko spike vezane za alfa muzhjake... mislim, verujem da samo dva choveka na forumu bi znala da mi kazhu shta to znachi... :) strashno..

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

lol sejnte bre... bitna je tehnika, mi baletani imamo istu i vladamo njome.... masa * ubrzanje je za kamiondzije bez tehnike... ja koristim minimum ulozene energije za postizanje maksimalnog rezultata... hahhah... chovek tvog kalibra mora znati da je masu treba pokrenuti da bi dobila ubrzanje... ako budesh izveo formulu i teoremu centripetalnog ubrzanja primamo te u klub alfamuzijaka.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

lol sejnte bre... bitna je tehnika, mi baletani imamo istu i vladamo njome.... masa * ubrzanje je za kamiondzije bez tehnike... ja koristim minimum ulozene energije za postizanje maksimalnog rezultata... hahhah... chovek tvog kalibra mora znati da je masu treba pokrenuti da bi dobila ubrzanje... ako budesh izveo formulu i teoremu centripetalnog ubrzanja primamo te u klub alfamuzijaka.

excuses, excuses ;)

Link to comment
Share on other sites

Manje priche vise akcije! Sheyn, sta se deshava bre, ocu friske radove, daj neki sa kruletovim

zecom kako prca klasicnog smajlija :D

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...