Jump to content

Vampire:


overkind

Recommended Posts

Imam gadan problem u gore pomenutoj igri.

Naime, u toku "Main Questa" princ da zadatak da se ode BRODOM na nekakvo ostrvo i nadje sarkofag. Kazhe idi tui tu, udji u brod i idi. Pred dokovima stoji lik koji chak nudi da neshto kupim pre nego se otisnm. Problem je shto nema broda! Svi likovi kazhu idi u luku i udji u brod. Cheka te tamo.

Pogledao sam i taj deo u "walkthrough-u" i kazhe da brod treba da cheka.

Igra je kupljena original, 800 djunti :), pechovana na 1.2, shto je poslednji zvanichni patch. POstoje 1.7 i 2.2, ali su nezvanichni, "changelog" ne pominje moj problem, a i zent me je za sejvove.

Ima li neko iskustva sa ovim? Za sada je igra neigriva dalje...

hvala...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Heheh, bash sam pre par dana pocheo da prelazim tu igru. :) Kao i ti sam u Downtown-u, i bash sam na tom questu, samo shto cu prvo da zavrshim sve sporedne, pa cu onda da odem na taj... :)

Inache, da li si bio u onoj napushtenoj bolnici (kada dodjesh u Downtown se pojavljujesh odma pored te gradjevine) gde je ona riba vampir sa nekim "dvostrukim prokletstvom"? Sishao sam skroz dole i nashao tu ribu, ona mi je dala quest da joj poshaljem onog reportera (ili shta je vec) kod nje. Kada sam se vratio gore, reportera nije bilo... Jel to tako treba d bude, ili se neshto izbagovalo?

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Treba da bude tako, da si malo otvorio oci video bi da je za sobom ostavio i svoju vizit kartu tako da trebas da ga nadjes u skyline apartments ako se dobro secam.

Aha, evo malopre mi je rekao ortak za to. Inache, da sam otvorio ochi, brate usrao sam se zhiv tamo u toj bolnici, bash mi i nije bilo do gledanja poda... [:D]

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Jeste dobro odradjena bolnica, svi su ti na korak a umiru u najgorim mukama [:D]

A brod nije brod, nego obican zuti gumeni camac, treba da je kad se sidje dole kod onih Thin blood *bese tako se zovu?* da bude tacno iza njih u vodi. Samo skocis u njega i krece taj brod na kome se nalazi sarkofag, znaci nema ostrva, bar ne za sada ... kasnije. Mozda si propustio neki korak u glavnoj prici, pogledaj neki FAQ cisto ono ovlas ako neces da pokvaris igru.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odachu vam tajnu. Pitanje nije bilo za mene :). Ortak mi je uzeo igru da igra, moju igru. I neche da mi vrati dok ne predje. On se zaglavio, a ne ja.

Problem je na kraju bio u sjebanom monitoru, pa se chamac ne vidi u vodi. Pretamno je.

:)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...