Jump to content

Sylvanas


cocile

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa 3 ony cloaka ? objasni

sta nije jasno ? treba main tanku samo i to je to .. kada se spushta nefarian svi pobegnu u rupe iz kojih dolaze mobovi i prezive :) a paladini dignu divine shield i lece mta tih par sec dok ne dodju ostali i no problemo :) mi smo downovali sa 12-13 cloakova ... sta cesh kada dash ljudima cloakove a oni rerolaju ili quituju igru ;(

a ako sam pogreshno razumeo ako mislish da je to malo ?!cloakova pa valjda nisu imali prilike da ubiju vishe puta onixiju ili nije dropovala mnogo scaleova .. sta god :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sta nije jasno ? treba main tanku samo i to je to .. kada se spushta nefarian svi pobegnu u rupe iz kojih dolaze mobovi i prezive :) a paladini dignu divine shield i lece mta tih par sec dok ne dodju ostali i no problemo :) mi smo downovali sa 12-13 cloakova ... sta cesh kada dash ljudima cloakove a oni rerolaju ili quituju igru ;(

a ako sam pogreshno razumeo ako mislish da je to malo ?!cloakova pa valjda nisu imali prilike da ubiju vishe puta onixiju ili nije dropovala mnogo scaleova .. sta god :)

pa to, toliko prodje vremena i samo 3 ony scale cloaks.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma ko zna ... ljudi rerolaju , batale igru kada im dash taj kloak :) deshava se ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Činjenice sa Sylvanasa:

Method najači gild na serveru (C thun)

Affliction najači horde guild na serveru (milsim da su ubili twin emperors)

Rezultat za Nefija 5-3 za Alijansu (zbog easy moda)...)lol....šalim se ne mora odma flejmovanje)

Pošto igram hordu Nefija su ubili: Affliction, CD i Moo mafija (pre 2 dana)

Naš najbolji gild (tj gde ima najviše Srba) je Excidium. Trenutno radimo Nefariona (2. faza)...inače smo očistili ceo BWL za manje od 4 nedelje.

CL su mahom Srbi (jagodinka, ruzmarin) , RL je takođe srbin Famous Patent (bog i batina u gildi....razbija švedsku decu od maltretiranja).

Ima dosta naših, mahom starijih i dobrih igrača. Neke ste i pomenuli:

Simica, KGB (imba tenk), Blade runner (HW), Slonovakura (No 1. u duelima), Darthsawa (lock sa bolesnim DMG), Mladjan, Thruler, Kuglica, moja malenkost.

Ima dosta dobrih igrača i u drugim endgame gildama......itd itd....

Mrzi me više da kucam, al to vam je ukratko raport sa sylanas servera.

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Zar jagodinka nije Resign sa shaman CL pozicije??

Evo par nas iz Ascenda : Terorenius (ja) , Zecov , Velak , Baklavans. Bilo nas je vise ali dosta je prestalo da igra / prebacilo se u drugi guild i stuff...

Sve u svemu , slobodno pricaj srpski na General u Ogriju :)

Uvek ce neko da se javi :)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Napredovao je sigurno 5>3 za Alijansu u killovima Nefa.. verujem da kada si ti otisao da je Affliction ubio Nefa sa hordine strane...PvP je uglavnom isti ... udjes u BG i docekate premade... ZERG umres ZERG umres ZERG umres i tako jer uglavnom horda ide PuG a alijansa dobar deo PreMade i nadje se tu neki PuG kod njih ali teze..Ima i kod nas premade ali to je samo jedan raid koji je uvek full sa hardcore pvp igracima

Link to comment
Share on other sites

Da ally vishe ne radi Random PVP groups.

@ Chale - Dodji ponekada da nas vidish :))))

nema nas mnogo iz old school WSG-a ali nadje se poneko.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam od 3 do 7 min, lik lepo igra + enginier .Mada se bori protiv mutavih retarda koji kad popiju silence stoje i gledaju se. Onaj fight na poljani protiv locka, roga i priesta, onaj roug ne da je reta, nego retard teshki. Onda onaj warr sa upaljenim retailation u rupi ... Uff evo sad gledam joshe neke fightove, odlicno igra lik, ovo je must dl. Btw, od kad se world pvp zove gank ? :P

edit : omg, ludak, onaj potez sa mind control ispred tyrsa protiv dva warra, awww [jupi] .

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

immortalis ma shit je sto je losa slika al pogledaj ceo film...ubija mnogo dobrih igraca sa silvane ...npr onaj human war sa sa dva maca je kendo...lik ima gm opremu i stvarno odkida u pvp...ili onaj rog zeuzo sa aq40 setom...on je trenutno field marshal i lik stvarno extra igra ...isto minimadnes gnom war.....

a za maga sam reko da je najveci genker jer bukvalno ubija u svim situacijama i bez obzira da li si afk ili low lvl....al stvarno mnogo dobro igra lik...

najaci je onaj potez po meni u sill kad se siba sa 2 i dolazi aly priest i lik hladno mc i izhiluje se:)

Link to comment
Share on other sites

immortalis ma shit je sto je losa slika al pogledaj ceo film...ubija mnogo dobrih igraca sa silvane ...npr onaj human war sa sa dva maca je kendo...lik ima gm opremu i stvarno odkida u pvp...ili onaj rog zeuzo sa aq40 setom...on je trenutno field marshal i lik stvarno extra igra ...isto minimadnes gnom war.....

a za maga sam reko da je najveci genker jer bukvalno ubija u svim situacijama i bez obzira da li si afk ili low lvl....al stvarno mnogo dobro igra lik...

najaci je onaj potez po meni u sill kad se siba sa 2 i dolazi aly priest i lik hladno mc i izhiluje se:)

Ajde da ti objasni neke stvari sto se tice tog retarda, on je trenutno najbolji mag u bezanju. U stvarnosti on samo napada kad neko ima ispod 30% ili kad ima mobove na sebi, a inace samo CS+sheep ili onaj eng heal i ode out of combat, mount i tutanj. Prosli put kad me je napao skinuo mi je 400hpa fireblastom...( a to sto se tice ubijanja Kenda koji je jedan od najjacih warriora na server razmisli o tome da svaki retard sa eng healmom i frost buildom moze da ubije melee )

Edited by .Cerke.
Link to comment
Share on other sites

Heh secam se kad sam kad sam djuskao PVP i kad mi naidje Kendova grupa.

Zasto kendova?

WSG = 9 healera + kendo -.-

A nije se mnogo ni promenilo u AB :)

osim sto je kendo dobio 14 healera xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ti objasni neke stvari sto se tice tog retarda, on je trenutno najbolji mag u bezanju. U stvarnosti on samo napada kad neko ima ispod 30% ili kad ima mobove na sebi, a inace samo CS+sheep ili onaj eng heal i ode out of combat, mount i  tutanj. Prosli put kad me je napao skinuo mi je 400hpa fireblastom...( a to sto se tice ubijanja Kenda koji je jedan od najjacih warriora na server razmisli o tome da svaki retard sa eng healmom i  frost buildom moze da ubije melee )

haha, someone has been ganked. Pazi, ta prica, on napada on napada mente ispod 30 % je glupost, to se zove world pvp, na pvp serveru bar. Onda u filmu uopshte nije tako, lik jednostavno prvi napada po vishe meta, odgledaj film bar.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...