Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jurcao danas ceo dan - vodio zenu do malog, pa ishao da kupim hranu za pticu i kornjachu, diskove, pelene, ventilatore za komp i burgije za moju novu zver od bushilice [:D], pa zenu vracao kuci, pa u prodavnicu za namirnicama i evo me na kraju posle 12 sati trchanja kod kuce za kompom...

danas me ceka dug dan, ali na srecu ovo sam nasao

khm:

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=37241

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inache lik je to uradio jer je bio u student exchange programu i porodica koja ga je primila je bila uzhasna prema njemu

"usvojeni" keva i cale su se stalno derali na njega, klinci su govorili matorcima kako on krade stvari itd

rispekt

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a da... sinotj sam osta do 6 budan gledao berserka [:D]

gutz kraljchina:))))

previshe je imba :D

( [;)] )...

kad odgledash do kraja

i onda se napalish i nabavish strip

videcesh tek onda koliko je imba

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ozbiljno:)

josh se setjam kad mi je ortak rezao tad nisu bili dvdovi tolko zastupljeni... pa na obichan cd znam da mi je bio napor da menjam cd`oe svakih sat vremena... ono udjem u frenzi i moram cd da promenim :(

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

nego, staljo, koji je jugo u pitanju?

ja sam mog bivšeg keca 1.1 vozio 160 po njegovom cajgeru (zalet od aerodroma do zmaja gde su me isekli, da sam stigao do nizbrdice kod studenjaka kapiram da bih poleteo)..

Link to comment
Share on other sites

55 je u pitanju, ali mnogo bre huche kad predje 120 :)

ovaj moj se tresao ko lud od 105 do 120, a preko 120 je bio totalno miran.. jedino što se vetar čuje ko da si otvorio prozor na avionu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...