Jump to content

Quake 4 tmp?


Recommended Posts

e znam ja kako izgleda

to ti je neka igrica na rachunaru i onda ste u nekom svetu svi zajedno i pucate, skachete tamo i kad upucash nekog onda svira na semaforu (ne kapiram zashto, trebalo bi da menja boje?) a poshto je sve to skupo onda ja obichno odem na pivo ali mi i dalje puca u glavi (valjda zbog piva, slabo ga podnosim)..

i tako..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ma... za racunanje u rikverc postoji par fora... na primer:

- Chisto oduzimanje, ako se igra mapa gde je MH na 35 sec, pokupis je na 1:45 , sledeca ce biti na 1:10... logichno. Ako pokupis RA na 1:10, sledeci je na 0:45... itd.

- Druga fora je sa sabiranjem, ali onda moras da se preshaltujes na sledece stvari MH - 25, ARMORS - 35. I radi po sistemu dodavanja -0:25 za MH i -0:35 za armore....u primeru...ako pokupis MH na 2:10, ne gledash minute uopste, nego samo sekunde, i na to dodash 25... sledeca ce biti na 35 sekundi ali ce biti na 1:35.... mozda je ovo zajebanije, ali siguran sam da neko tajmuje i tako.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa kladim se da sve ovo shto je objasnio zvuchi prilichno komplikovano na bugarskom :)

ne, ozbiljno rem.. meni se desi da uvatim sebe kako razmishljam ponekad na engleskom.. pa me zanima kako to sve izgleda kod tebe :)

Pa kad sam dosao iz Bugarske, bilo je hevi razmisljanja na bugarskom, bash sam se tripovao, sad sve manje... desi se ponekad.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...