Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

nemoj da potcenjujes wow i wow drugove.

dobro za wow ne znam ali znam da su mi trenutno 2 od najboljih ortaka iz bg-a likovi koje sam upoznao preko warcrafta

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paljevine najgore na sve strane...kakve ste zene :))

Neko bese rekao "o ukusima se ne raspravlja"...i to s razlogom...

Realno,slazem se da treba imati neke fizicke predispozicije za odredjene stilove oblacenja,but hey its just me...znaci ako neko misli drugacije i to je ok,zivi i pusti druge da zive,simple as that.

A u vezi onog drugog,pa vecina stvari koje kupujemo bilo gde,su "made in china ili novi pazar",tako da kol'ko para tol'ko muzike...originalne stvari su realno preskupe za vecinu nas,onaj ko stvarno ima pare,neka kupuje i uziva u kvalitetu,onaj ko nema a tripuje se sa D&G'n'shit je iskompleksirani bilde.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Prvo nisam imao ideju da igrash wow ali sam predpostavio nekako bilo mi je prirodno da prosto morash da igrash tako neshto,

drugo ne idem na splavove JER OVDE NEMA SPLAVOVA A I DA IMA NE BI ISHAO ,

trece odelo na liku skroz levo stoji kako stoji jer posle 6 sati pijenja logichno je da ti se izguzhva koshulja i whateva ,

chetvrto svi  na slici su stariji od 20god (valjda je taj uzrast prihvatljiv za noshenje sakoa , ne znam nisam konsultovao modnog gurua Mohicana) ,

peto hejtovanje ljudi koji realno lepo izgledaju sa argumentima gay , polu-gay , semiautomatic-gay , fullauto-gay mogu doci samo od osobe koja ima hevi komplexe svog izgleda ,

shesto pozdravi svoje drugare no life freekove ,

sedmo znam da se oblachim.

Pricha se svodi na sledece da si zadovoljan sam sa sobom ne bi hejtovo druge.

I josh jedna stvar koja ide u prilog intelektu tvome , kako mozesh da izjavljujesh kako si prozhiveo vishe od svih nas zajedno , kako se uopshte definishe prozhivljavanje nechega , odakle ti znash ko smo mi i gde smo bili i shta smo sve radili , do ovog trenutka mislio sam da ima svrhe razgovarati sa tobom , razocharano shvatam sa kim sam ushao u raspravu , vreme koje je potrosheno da se ovo napishe moglo je biti kvalitetnije potrosheno , well hell josh jedan dan josh jedna lekcija.

posto si tako uskouman napisao sam u zagradi splavovi sargoni i sl ...

odelo stoji na njemu tako zato sto ima 190cm i 50kg i izgleda ko da jos uvek ima ofinger i to sam isto napisao ali jbg nauciti da citas je jako teshka stvar znam ...

vidim da ti je skromnost jacha strana kad za sebe mislis da realno lepo izgledash a u slucaju da nisi primetio nisam napusavao vas da izgledate gej vec da se oblacite u latino gej stilu ali izgleda da sam ubo zivac ...

vau jel ste napunili 21 god ? sad mosh da pijes u americi gz

moji drugari "noliferi" su za ekipu sa slike pesma ...

a sto se tice toga kako ja znam ko je kolko proziveo pa dovoljno sam toga video iskusio da po vashem izgledu mogu mnogo toga da zakljucim a to mnogo toga mi govori kolka su vasha interesovanja za odredjene stvari i samim tim i uchinak ... a da ne pominjem sta sve mogu da zakljucim na osnovu svog tvog laprdanja na ovom topiku ...

PS: ako ja hejtujem vrati se na moj pocetni post i reci mi da lik ne drzi dzoint i da ne izgledate ko na maturi pa onda pogledaj svoj sledeci post ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Znas kako ova njegova predrasuda opusteno moze da bude jednako jaka koliko i one s kojima ste se do sada ovde gadjali. [:D]

aha ok onda je moj odgovor na njegov post

sta ja koji k ima se raspravljam sa likom kome je nick "pesma mrtve dece" ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

wow i wow prijatelje NECU da komentarisem

jednostavno, nema potrebe

drugi deo pasusa:

1. niko ovde nema poglede kako je splav zivot

2. djuser je iz ns-a gde nema splavova

3. djuser je bio u baltazaru (napisao je negde) gde se slusa tehno muzika

4. svim normalnim ribama ce se svidjati takav look

za wow tjuti glup si i samo ispadash jos gluplji

1. lepo rekoh tipa splav sargon i sl

2. -||-

3. i ?

4. ti si dechko retard ... mogu ti navedem 20 xtra riba koje ce umreti od smeha da ih bilo ko sa slike startuje

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jel znas neku devojku od 20+ godina da vidi normalnog muskarca (fizicki normalnog) u pantalonama, sakou i kosulji (pritom kako je djuser obucen izgleda jako dobro. znaci kombinacija je strava)

Daki sinko, fali ti pitanje, tj nastavak recenice.

Link to comment
Share on other sites

jel znas neku devojku od 20+ godina da vidi normalnog muskarca (fizicki normalnog) u pantalonama, sakou i kosulji (pritom kako je djuser obucen izgleda jako dobro. znaci kombinacija je strava)

11318271336744vv.gif

sori, nisam mogao da odolim [:D]

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

Ko je bre bio na splavovima ?? i ko je bio celu noc ?? jebali vas sakoi sve , znachi ko obuche sako taj je obavezno brejnles jer nije urban i ko kazhe da je bilo chiji pogled na svet dobar , i chemu hejt , shto ne mozete da kazete ok momci ako ste se vi dobro proveli svaka vam dala shlajma sa bunara i to je to , nego uvek mora da se nadje neki iskompleksirani lik koji nije prozhiveo ni z od zivota , skrhan satima wowa ili chega god dodje na forum da se istrese poshto je u stvarnom zhivotu jadnik koga niko ne jebe 2% , krenite od sebe i pogledajte se malo u ogledalo ustvari gledajte se puno dok ne budete bili zadovoljni onim shto vidite , e tek tada cete prestati da bacate ovakve postove , uzmimo za primer migsu znachi nisam u zhivotu video da je dechko nekog izhejtovao , znachi verovatno je zadovoljan sa sobom i svojim zhivotom a ostali sredite se pa da razgovaramo.

mmm , da...

odo da igram wow

a kad zavrsim idem da seckam ruke ziletima jel me niko nejebe ni 2% zato shto mi je zivot sranje a , onda idem ovako sav iskompleksiran da ishejtujem nekog na forumu mmm , da ...

ma migsa je picka pa ne sme :P

mnogo ozbiljno shvatash sve , a i priznaj da te boli dupe za modu itd samo ti je to bio razlog da bi okacio sliku ... :P

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

Darijane shto si glup tako ? Ne,uopste nisam mislio ni na tebe ni na kog drugog,bio sam vrlo objektivan i nisam imao nikoga na umu dok sam pisao ono...tebe bre ni ne znam irl i seva mi paja da vrsim aluzije na tebe...I da se razumemo,lik koji nema nema puno para, a da ce zadnju zivu i nezivu paru zbog neke majice na kojoj pise D&G nije iskompleksirani tenkre?I otkad su to samo[\B] brendirane stvari kvalitetne,a sve ostalo nije?

Prestani da koristis onu izreku "Covek nema pa...." jer je koristis u potpuno pogresnom smislu,to ne znaci da covek treba da kupuje samo markirane stvari jer je one garantuju kvalitet(sto jeste tacno),vec da kupuje ono sto je kvalitetno nevezano s markom samom.Za svaku tvoju D&G majicu postoji 5 ekvivalenata koji su po kvalitetu isti a duplo manje kostaju I NE to obicno nisu kinezi vec neka manje poznata firma itd.

I tako se vracamo na pocetak,odnosno lik koji ima pare neka kupi dolcu i neka uziva,on ne mora da se cima pa da pogleda malo pazljivije,sta ga boli racku ima repa,svejedno mu je...lik koji nema pare a ne kapira sve ovo vec je slepo zalepljen za D&G i nista vise je iskompleksirani dilbe najgori i tisina sad.

:-)

Link to comment
Share on other sites

moji drugari "noliferi" su za ekipu sa slike pesma ...

a sto se tice toga kako ja znam ko je kolko proziveo pa dovoljno sam toga video iskusio da po vashem izgledu mogu mnogo toga da zakljucim a to mnogo toga mi govori kolka su vasha interesovanja za odredjene stvari i samim tim i uchinak ... a da ne pominjem sta sve mogu da zakljucim na osnovu svog tvog laprdanja na ovom topiku ...

PS: ako ja hejtujem vrati se na moj pocetni post i reci mi da lik ne drzi dzoint i da ne izgledate ko na maturi

Koja ? mitar miric - kukala nam majka ?

Pojma ti nemash prijatelju.

Da lik drzhi dzojint verovatno ne sa namerom da bude uslikan sa istim , a to shto ti odelo smatrash nechim shto se oblachi samo na dva deshavanja u zhivotu matura i svadba za to nemam komentar.

Mogao bi i sliku da okachish chisto da vidimo kakav si shmeker stilski potkovan.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

joj ima li kraja ovome ....

ne ne mislim da je odelo za dva dogadjaja u zivotu bash zato nisam rekao ko da ste na svadbi vetj izgledate ko na maturi i mani me se vishe

eno satju okachim neke fotke na slike 4umasha ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

iskreno nije mi jasno sta koga bole kurac kako se drugi oblace... :/ moze ti bude smesno, zalosno , svejedno, extra, ali da li je to stvarno vredno 8 strana gusenja...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...