Jump to content

moda vs. stil, sakoi vs. martinke


Recommended Posts

Dajte ljudi, pa svako nosi shta hoce... Meni sada da se preterano svidi neki drechavo zeleni kishobran, ima da ga nosim non stop sa sobom, mada ce me pola grada smatrati za idiota, ali od toga se ne umire... [:D]

I shta se tu jedni drugima pravdate zashto i gde kupujete koje stvari? Ako je vama dobro, meni je josh bolje... :D

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ti naprica pola strane a nisi nista reko.

odem ja u D&G i vidim dobru majicu za koju procenim da vredi dati pare i kupim. I ta bela koju ste mogli videti na slikama mi traje vec 2-3 godine i super je.

ko je rekao da ja kupujem zato sto pise D&G

ja samo kazem da ce u D&Gu sto puta veca sansa da nadjem nesto zasta vredi dati malo vise para nego da kupim majicu na jaci. i kad nadjem kupim. ne kupujem at random. kupujem sto mi se svidja i sto mi dobro stoji.

bio sam pre neki dan u armaniju, probao pola radnje, nista mi se nije svidjalo otiso sam kuci... previse sam izbirljiv i ne kupujem olako samo zato sto je brend...

>>>>

u tom slucaju skidam kapu i izvinjavam se

mozda se drugim ljudima ne svidja stil koji furas, i ne gotive tu odecu koju ti volis, ali ti je kupujes i ti je nosis, ako se tebi ona svidja, nista vise nije bitno(iako i dalje smatram da je dosta neukusna, ali opet ko sam ja da govorim sta je ukusno i neukusno)

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ko je bre bio na splavovima ?? i ko je bio celu noc ?? jebali vas sakoi sve , znachi ko obuche sako taj je obavezno brejnles jer nije urban i ko kazhe da je bilo chiji pogled na svet dobar , i chemu hejt , shto ne mozete da kazete ok momci ako ste se vi dobro proveli svaka vam dala shlajma sa bunara i to je to , nego uvek mora da se nadje neki iskompleksirani lik koji nije prozhiveo ni z od zivota , skrhan satima wowa ili chega god dodje na forum da se istrese poshto je u stvarnom zhivotu jadnik koga niko ne jebe 2% , krenite od sebe i pogledajte se malo u ogledalo ustvari gledajte se puno dok ne budete bili zadovoljni onim shto vidite , e tek tada cete prestati da bacate ovakve postove , uzmimo za primer migsu znachi nisam u zhivotu video da je dechko nekog izhejtovao , znachi verovatno je zadovoljan sa sobom i svojim zhivotom a ostali sredite se pa da razgovaramo.

ovo verovatno bilo meni za wow ...

jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti a mozda i vas par sa one slike na gomili + ja u tom wowu steko prijatelje kod kojih kapiram da palim sad na leto a svoje uske poglede kako je jedini zivot u stvari splav(ovde skapiraj i vetjinu splavova i sargon i svu tu ekipu) ostavi za tjurke koje se loze na latino serije i tvoj look ...

ja kad sam umoran ne dolazim na forum ja dodjem ovde odmoran da bih mogao kvalitetno da izhejtujem kazu da sam u tome dobar pa reko da se bavim onime u cemu sam dobar

ja uvek bijo zadovoljan i sobom i svime sto sam uradio pa chak i tim igranjem wowa ...

to shto je migsa flegma pa ne hejtuje ovde i sve potiskuje u sebi pa onda hejtuje pandure u pivnici mislim stvarno ... ^^

elem da zakljucim kao jedan od zacetnika ovog flejma

Nisi a skapirao od onoga sto sam napisao. Moze sako kul da izgleda al ne na klincu od 18 godina tipa onaj skroz levo na slici kome fali jos tolko kila da bi bio pravilno gradjen ako vec oces da izgledash ok onda se obuci pa pogledaj u ogledalu na shta to lichi. Da ne pominjem sto si u potpunosti dokazao sve moje predrasude time sto ti je prvi post odbrane bio "brate vi metalci bagra chuda" itd itd i samim tim si navuko sebi bedu na vrat a i ovolki mnogostrani hejt

btw da ne pominjem na sve to sto je meni taj polugej latino fazon ogavan u potpunosti i apsolutno nema veze sa sakoima i ukusnom noshenju istih stoga + ono sto rekoh gore za konacni vizuelni utisak je razlog zasto sam ti rekao da naucish da se oblacish ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovaj mohican mnogo sere.... hahaha wow je koristan? adikcija je gora tamo nego sto sam mislio...

kad naucis da citas onda ces skapirati da "jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti" znaci iako sam izgubio godinu dana na wow imam vise blabla ...

tako da kad naucis da citas vratis se na forum a do tada mosh gledash pron na netu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovaj mohican mnogo sere.... hahaha wow je koristan? adikcija je gora tamo nego sto sam mislio...

kad naucis da citas onda ces skapirati da "jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti" znaci iako sam izgubio godinu dana na wow imam vise blabla ...

tako da kad naucis da citas vratis se na forum a do tada mosh gledash pron na netu ...

CHICK FIGHT!!!!!11

istockphoto_473908_muddy_fight.jpg

Link to comment
Share on other sites

znachi statore ti cenish da ce mlohi da bude on top? (tj sad je malo tzhelav ali po starim frizovima on bi bio on top ;o))

on a side note...ako sam Giorgio nema natpis Armani na svojoj majici zasto bi neko ko nije giorgio armani nosio tako nesto?

Link to comment
Share on other sites

kad naucis da citas onda ces skapirati da "jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti" znaci iako sam izgubio godinu dana na wow imam vise blabla ...

tako da kad naucis da citas vratis se na forum a do tada mosh gledash pron na netu ...

E, boli me kurac da se raspravljam s nekim ko igra wow.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ovo verovatno bilo meni za wow ...

jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti a mozda i vas par sa one slike na gomili + ja u tom wowu steko prijatelje kod kojih kapiram da palim sad na leto a svoje uske poglede kako je jedini zivot u stvari splav(ovde skapiraj i vetjinu splavova i sargon i svu tu ekipu) ostavi za tjurke koje se loze na latino serije i tvoj look ...

ja kad sam umoran ne dolazim na forum ja dodjem ovde odmoran da bih mogao kvalitetno da izhejtujem kazu da sam u tome dobar pa reko da se bavim onime u cemu sam dobar

to shto je migsa flegma pa ne hejtuje ovde i sve potiskuje u sebi pa onda hejtuje pandure u pivnici mislim stvarno ... ^^

elem da zakljucim kao jedan od zacetnika ovog flejma

Nisi a skapirao od onoga sto sam napisao. Moze sako kul da izgleda al ne na klincu od 18 godina tipa onaj skroz levo na slici kome fali jos tolko kila da bi bio pravilno gradjen ako vec oces da izgledash ok onda se obuci pa pogledaj u ogledalu na shta to lichi. Da ne pominjem sto si u potpunosti dokazao sve moje predrasude time sto ti je prvi post odbrane bio "brate vi metalci bagra chuda" itd itd i samim tim si navuko sebi bedu na vrat a i ovolki mnogostrani hejt

btw da ne pominjem na sve to sto je meni taj polugej latino fazon ogavan u potpunosti i apsolutno nema veze sa sakoima i ukusnom noshenju istih stoga + ono sto rekoh gore za konacni vizuelni utisak je razlog zasto sam ti rekao da naucish da se oblacish ...

Prvo nisam imao ideju da igrash wow ali sam predpostavio nekako bilo mi je prirodno da prosto morash da igrash tako neshto,

drugo ne idem na splavove JER OVDE NEMA SPLAVOVA A I DA IMA NE BI ISHAO ,

trece odelo na liku skroz levo stoji kako stoji jer posle 6 sati pijenja logichno je da ti se izguzhva koshulja i whateva ,

chetvrto svi na slici su stariji od 20god (valjda je taj uzrast prihvatljiv za noshenje sakoa , ne znam nisam konsultovao modnog gurua Mohicana) ,

peto hejtovanje ljudi koji realno lepo izgledaju sa argumentima gay , polu-gay , semiautomatic-gay , fullauto-gay mogu doci samo od osobe koja ima hevi komplexe svog izgleda ,

shesto pozdravi svoje drugare no life freekove ,

sedmo znam da se oblachim.

Pricha se svodi na sledece da si zadovoljan sam sa sobom ne bi hejtovo druge.

I josh jedna stvar koja ide u prilog intelektu tvome , kako mozesh da izjavljujesh kako si prozhiveo vishe od svih nas zajedno , kako se uopshte definishe prozhivljavanje nechega , odakle ti znash ko smo mi i gde smo bili i shta smo sve radili , do ovog trenutka mislio sam da ima svrhe razgovarati sa tobom , razocharano shvatam sa kim sam ushao u raspravu , vreme koje je potrosheno da se ovo napishe moglo je biti kvalitetnije potrosheno , well hell josh jedan dan josh jedna lekcija.

Edited by juicer.

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Moze sako kul da izgleda al ne na klincu od 18 godina

pa da na meni npr. samo da me vidis.

e darijane aje pitaj tetku da odradi i meni neki za neki manji kes ne mora za 300 din ali tu do soma :)

ovaj moj crni mi dosadio :)

hvala.

e da za kraj da vas poducim nesto

nije bitna strela nego indijanac.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

ovo verovatno bilo meni za wow ...

jbg ja i sa tih godinu dana u wowu imam mnogo vise prozivljeno nego ti a mozda i vas par sa one slike na gomili + ja u tom wowu steko prijatelje kod kojih kapiram da palim sad na leto a svoje uske poglede kako je jedini zivot u stvari splav(ovde skapiraj i vetjinu splavova i sargon i svu tu ekipu) ostavi za tjurke koje se loze na latino serije i tvoj look ...

cutanje je blago

majke mi

al ne moze to svako, to mogu samo jaki ljudi

a dobro

ima ljudi koji ne cute, al kad kazu nesto onda kazu nesto pametno i ne obrukaju se

wow i wow prijatelje NECU da komentarisem

jednostavno, nema potrebe

drugi deo pasusa:

1. niko ovde nema poglede kako je splav zivot

2. djuser je iz ns-a gde nema splavova

3. djuser je bio u baltazaru (napisao je negde) gde se slusa tehno muzika

4. svim normalnim ribama ce se svidjati takav look

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...