Jump to content

DotA Allstars Turnir -Teampick


Mare

Recommended Posts

NAPOMENA: SVE ekipe koje su prijavljene da 100% dolaze treba da dodju najkasnije do pola 12, da bi u 12 pocele partije.

Pre svega zelim ozbiljnost od ekipa, ako kazete "dolazimo", dolazite, turnir ce krenuti oko 11 - 12, sve zavisi odakle ekipe dolaze.

Mashine super rade, ja nisam skoro nikad naleteo na fatal error dok igram na bnetu u proteklih 2-3 meseca. Mozete da donesete i mish i tastaturu, nije frka, mada nema potrebe, jedino sto pretpostavljam da ce vam mozda biti problem su podloge.. Ako niste navikli na malo ishabane podloge, slobodno donesite... Ako hocete mogu i da napravim satnicu kad - sta - gde za has, igranje, itd.

Dakle, turnir ce biti capovan na 12 timova, pravila ce biti slicna kao na dota-league.com , s'malim izmenama naravno.

Od itema:

-1 necro po timu

-2 dagon po timu

-2 meka po timu

-2 eula po timu

-2 ginsa po timu

-1 refresher po timu

Ono sto bi dodao gore jeste da posle sto napravite dva eula, ne mozete napraviti jos eulsa, dakle 2 eula po timu u toku cele partije je max.

Od pravila dodatnih:

Pre svega nema creepskipovanja (neki to znaju kao backdoor, ali je ipak creepskip), dakle nema napadanja zgrada bez podrske kripova, ukoliko su vam kripovi umrli mozete ostati kolko god ocete. Ukoliko su vasi kripovi dosli do neprijateljske baze, mozete uci i unistavati bilo koju zgradu, dok god ste vi usli po toj strani u kojoj su bili vasi kripovi.

Nema poolovanja, dakle ne mozete da kupujete drugima iteme, ali mozete shareovati iteme za regeneraciju mane i helta tipa: RoR, RoH, Sobi mask, Preservance itd isl. Nema shareovanja eulsa, ginsa i ostalih itema koji sluze za jos nesto osim za reg mane.

Zatvaranje ulaza u bazu sa earthshakerom je takodje zabranjeno.

Misc:

Bilo bi lepo da saveujete partije s'vremena na vreme, u svakom slucaju ukoliko se dogodi neki "incident" tipa disc, fatal itd, isti pickovi, isti itemi, isti laneovi.

Ukoliko se u nekoj partiji dogodi disc, a zadnji save pre toga je bio pre 20 min+, a u medjuvremenu su se izdesavale vazne pegle de je neki tim bio u vecoj prednosti, onda ce admini odrediti pobednika.

Dakle prijavljute se, ako neko ima nesto da doda, nek se ne ustrucava, ako niste sigurni da cete doci recite mi da stavim '?' pored vaseg imena.

Ukoliko ne znate gde je igraonica DeuS:

Nalazi se u starom Merkatoru, autobusi koji prolaze pored starog Merkatora su:

16,17,73,82,610,88,83,612. (mare zaboravio si linije 610 i 611) [i zaboravio si da se izlogujes )

Kada dodjete u stari Merkator, popnite se na prvi sprat i (najbolje vam je) da pitate cuvara ili nekog tu ko bi eventualno znao gde je DeuS, u svakom slucaju DeuS je na drugom spratu Merkatora, kada se popnete uz centralne stepenica (one dalje od poste) do drugog sprata i odma cete ispred vas videti DeuS.

Prijavljeni timovi(nepotvrdjeno):

1. DeuS.net

2. copavci (?)

3. vf (?)

4. fatal error

5. klan LL (99%)

6. Puppies [:D]

7. net + (?)

8. igor & co. (?)

9. neki likovi iz foruma [:p] (ne znam im nick stvarno, nadam se da nece zameriti)

10. ekipa iz bora

11. FED

12. ATG

Lista cekanja:

1.

2.

3.

4.

Lista ekipa koji provereno dolaze:

1. DeuS.net - Beogad

2. vF - Jagodina

3. brat misha & co. - Beograd

4. FED - Beograd

5. ekipa iz foruma - Beograd

6. ATG - Beograd

7. Imbalance - Bor

8. Fatal error - Kragujevac

9. Klan LL - beograd

10. Igor spanker & co. - Beograd

11. TUP - Beograd

12. Anadrol - Beograd

13. Copavci - Novi Sad

Vidjamo se kroz dve nedelje (07.05. - Nedelja) [:D]

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

250 din igracu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pa od uplata, kao i svaki turnir do sad, ako se nesto igor iscima mozda i neki hardware. U svakom slucaju poenta ovog tura nisu samo nagrade (pre svega ne mozete svi da uzmete), nego to sto nije bilo tura 3 god. dana i sto cemo se zabaviti makar malo.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ja znam da bi sigurno dosla jedna ekipa iz foruma... Nisam siguran kako se zovu, dosli su na lan da pikamo, nisu losi. [:p] Tako da racunajte da ce biti jos ekipa pored ovde prijavljenih.

Bilo bi bolje da pomjeris turnir za jos jednu nedelju jer je te subote je Djurdjevdan ... i da se igra subotom .

Jbg-a, igor mi je rekao ovaj datum... [;)]

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Heh, dodao. Ae prijavljujte se.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ogranici blinkove na 2 komada po timu, a ja dolazim sa zmijom, lokeshom , filetom i josh nekim da vas polupamo u doti  [:D]

zasto ? o.O nema potrebe. mozda max 3 ali ono.

edit: ima drvetu refresh naravno.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

E da, da dodam, igrace se najverovatnije 6.29b, posto treba par bugova da se preprave u 6.32, u kome ima imba heroja tipa chimera itd...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Admin, pls erase spam .

Sto se mene tice, turnir nema problema da bude za 16 ili vise ekipa, s tim sto bi onda prvo kolo moralo biti eliminaciono.

Naravno pitanje je kolko uopste ima ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...