Jump to content

Kupio sam WoW


MyLife

Recommended Posts

Danas sam kupio WoW.

Instalirao sam ga, i napravio account. E sad, izaberem ja cu da placam prepaid karticom. Pise ukucaj broj prepaid kartice i ja ukucam. E sad, tamo pise da imam 2month vremena za play, ali ako se uz igru dobija jedan mesec free i jos ova dva, onda su to 3 meseca a ne dva kako su oni napisali?!

Dalje, igrao sam na raznim privatnim serverima do sada. Da li je ovde potrebno da izaberem server pre nego sto se prikljucim da igram? Gde mogu da izaberem to? I moram da odradim update patcha 350mb! Da li je to normalno?

Pozdrav svima.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam kupio WoW.

Instalirao sam ga, i napravio account. E sad, izaberem ja cu da placam prepaid karticom. Pise ukucaj broj prepaid kartice i ja ukucam. E sad, tamo pise da imam 2month vremena za play, ali ako se uz igru dobija jedan mesec free i jos ova dva, onda su to 3 meseca a ne dva kako su oni napisali?!

Dalje, igrao sam na raznim privatnim serverima do sada. Da li je ovde potrebno da  izaberem  server pre nego sto se prikljucim da igram? Gde mogu da izaberem to? I moram da odradim update patcha 350mb! Da li je to normalno?

Pozdrav svima.

sve je k samo skini pech i udji u igru.

Link to comment
Share on other sites

killy tarde.

elem, ne setjam se za taj besplatan mesec.. mislim, znam da ga dobijesh pri kupovini ali ne setjam se jel ti to pishe na accountu.

i da, morash da izaberesh server na kom tjesh da igrash. u podeli po govornom podruchju imash engleske, francuske i nemachke servere, a u podeli po nachinu igre imash pvp, pve, i rp varijante servera (cenim da znash skratjenice).

moj savet ti je da izaberesh meduim ili high populated english pvp server. zashto? zato shto je low populated prilichno dosadan i kad vetj igrash jedan mmorpg onda gledaj da to shto manje lichi na single player. english zbog toga shto verovatno engleski bolje znash od shvapskog ili francuskog, a pvp zbog toga shto je pvp upravo char u ovakvom tipu mmorpg-a. ako ti nije char u pochetku, kasnije kad obrnesh sve instance i bossove tje ti sigurno biti char.

na kraju, sve zavisi od tvog stila igre pa sam odluchi :P

p.s. vetj duzhe vreme ne igram ali bilo je dosta patcheva (u proseku ide patch na svake 2-3 nedelje) pa mi chak taj broj od 350 mega deluje kao mali.

Link to comment
Share on other sites

Aha, hvala svima na odgovorima.

Jos jedno pitanje: Jos uvek skidam patch(140mb od 350), pa me zanima gde cu moci da izaberem server na kome hocu da igram?

wow-europe.com ili realmlistu cim budem usao u igru?

Nisam noob, igram wow vec dugo ali original je to.

Na neoficijalnim serverima samo se registrujes i pikas. [8D]

Link to comment
Share on other sites

Sefe, proveri datum kada ti istice vreme za igranje i videces da imas 3 meseca ukupno za igranje (pod uslovom da si pri registraciji ukucao CD key sa manuala, a ne sa desetodnevnog guest pass-a). Nema sanse da te Blizzard zeznuo. Ako se to desilo, imas mail za customer service pa im pisi, odnosno zovi na njihove telefone - to se bar lako resava.

Link to comment
Share on other sites

Sefe, proveri datum kada ti istice vreme za igranje i videces da imas 3 meseca ukupno za igranje (pod uslovom da si pri registraciji ukucao CD key sa manuala, a ne sa desetodnevnog guest pass-a). Nema sanse da te Blizzard zeznuo. Ako se to desilo, imas mail za customer service pa im pisi, odnosno zovi na njihove telefone - to se bar lako resava.

sad se dobija 3 meseca besplatno uz nov wow??

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

sad se dobija 3 meseca besplatno  uz nov wow??

Potrudi se da citas topic od pocetka, znao bi o cemu je rec.

--

Kao sto je covek vec rekao, vreme koje ti je preostalo za igru mozes da proveris na wow-europe.com pa onda account management, i tamo ti pri dnu pise do kog datuma ti vazi koja pretplata

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

23. jula mi istice dopuna, sve je u redu. [:)]

Sad kad sam pokusao da se ulogujem nisam mogao, jer ne vidim nijedan server na realmlist-u. Ne znam zbog cega, igrao sam juce sasvim normalno na burning blade serveru. Da li je svima tako ili sam ja nesto za'ebo?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...