Jump to content

Gornji Milanovac 29.4.2006


Recommended Posts

Koga briga ko ce da dodje sa tobom ili dali ti dolazish? dolazim ko debil u gm i likovi kazu odlozeno n/c i onda ovi se javljaju posle 10 maja koga briga za vas? zbog vas sto ne znate da uplatite na racun pare je odlozeno kad ste "mozgovi" zao mi je sto ste toliko glupi aj samo neko nek pocne da me proziva sedim u jebenoj igraoni u kojoj je "turnir"

degenerici ste svi redom

Mile koji ti je kurac ti si debil sto si citao forum i nisi otisao na turnir koga nema!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vec jesmo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gledaj ovog indijanca, kazem da sam na mestu Hasua, da ste me tako ispalili...kretenu mutavi

kao prvo sa nase strane nije niko ispaljen ja sam lepo stavio

O D L O Z E N O !!!!!!!!!!!!!!

i neznam sta nije jasno meni je zao sto su momci dolazili

bezveze ali nisam moga da rizikujem da neko dodje iz

Beograda ili dalje a ono nema ljudi i sta onda da mu kazem ?

Link to comment
Share on other sites

pa pazite sitvaciju

u petak u 4:30, proverimo racun banke kad ono ima sta da vidis !!!!!!

i sad kako da znam dali ce neko sutra u 10:00 da ustane i da ide na turnir ili ce da

kaze ma puca mi kurac i ondako nisam platio

ja sam odma napiso da turnira nece biti to je bilo oko 5 sati u petak nije bilo nimalo kasno da svi vidite sa obzirom da sam reko da ce u petak u to vreme biti

postovane grupe koje ce igrati i u koliko sati tako da ste imali i razlog da posetite forum..

jbg ja se izvinjavam ljudima koji su dosli. koji nisu videli na forumu ali sta sad

moram da priznam da je mozda bilo dosta kasno objavljena cela prica o turniru

tako da nekrivim vas, i zato kazem da lepo vidimo kad odgovara i da napravimo

turnir ko ljudi nije frka nijedan datum.

izvinjavamo se jos jednom ljudima koji su dosli

Link to comment
Share on other sites

noc pre 29.4. ja i ortak se spremali i sve,ja reko daj da proverimo da nisu mozda odlozili . on kaze aj nemoj da baksuziras i tako mi ustanemo u 4 uvece stignemo u GM oko 6.30 onda smo lutali ,trazili igraonu, jedva smo nasli gde da pisamo...Posle nekog vremena nadjosmo i tu igraonu,i jos jednu pored nje u kojoj ima net, i ja sednem udjem na rur kad pise-odlozeno...E ONDA SAM POBESNEO!!!Sve u svemu dobra vam ona picerija , tj pizza je extra...Jbte jel ceo GM trenira fudbal???120 njih smo videli da idu na trening...

Link to comment
Share on other sites

noc pre 29.4. ja i ortak se spremali i sve,ja reko daj da proverimo da nisu mozda odlozili . on kaze aj nemoj  da baksuziras i tako mi ustanemo u 4 uvece stignemo u GM oko 6.30 onda smo lutali ,trazili igraonu, jedva smo nasli gde da pisamo...Posle nekog vremena nadjosmo i tu igraonu,i jos jednu pored nje u kojoj ima net, i ja sednem udjem na rur kad pise-odlozeno...E ONDA SAM POBESNEO!!!Sve u svemu dobra vam ona picerija , tj pizza je extra...Jbte jel ceo GM trenira fudbal???120 njih smo videli da idu na trening...

Blago vama

Edited by Misha-King
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...