Jump to content

how to solo ZG


Sharulja

Recommended Posts

Neo, opusti se i uzhivaj...sam znash kakav je mentalni profil prosechnog wow igracha i koliko dugo mogu da ostanu fokusirani na jednu stvar =o)...kad se pojavi neki post kao ovaj tabin koji je na nivou predskolskog migshe njega brishemo ali inache samo veselo i lezherno ;o))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL kolowned  [:D]

Moracu i ja da nabavim haxzor i palim u DM, nego sad sam gledao neshto....

najverovatnije je da je ono shto oni farmuju jeste imp u DM eastu, tako shto neko od njih udje na glavi ulaz, a ostatak na backdoor, onaj sa glavnog ga triggeruje, a ovi sachekaju na kraju, i tako mogu to da ponove milion puta, bez problema i brzo, takodje mogu da farmuju lethendris bez problema, tako shto sleepuju impa a nju nukuju, i mana drainuju, sve je moguce, bash zato shto na 46om doobija se mana drain sting za 850 mane shto je prilichno efikasno.... kinezi su bolesnici, i debili :P

sa impom moras nekoliko puta duz celog njegovog puta da prichas da bi on dosao do kraja znaci na main dooru pa na back dooru pa jos jednom pred sobu de je onaj hydrogovnar i jos jednom posle toga tako da nish od te teorija a sta rade u dm northu mozes videti na googlvideu koji je neko davno postovao ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sa impom moras nekoliko puta duz celog njegovog puta da prichas da bi on dosao do kraja znaci na main dooru pa na back dooru pa jos jednom pred sobu de je onaj hydrogovnar i jos jednom posle toga tako da nish od te teorija a sta rade u dm northu mozes videti na googlvideu koji je neko davno postovao ...

Ne taj imp, nego onaj s Leathendrisom , il kako se vec zove. Btw ja solujem nju :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

najverovatnije je da je ono shto oni farmuju jeste imp u DM eastu, tako shto neko od njih udje na glavi ulaz, a ostatak na backdoor, onaj sa glavnog ga triggeruje, a ovi sachekaju na kraju, i tako mogu to da ponove milion puta, bez problema i brzo

Ne taj imp, nego onaj s Leathendrisom , il kako se vec zove. Btw ja solujem nju :)

i rest my case i shto si lenj da chitash :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u vezi ovog hunter farma DM i to, chekam inv za bwl .. i inv me neki like ja prihvatim i vidim 42lvl hunter, pogledam bolje on u DM i ima onaj kiNg buff ( DM tribute ) , izadjem iz grp i posle se setim da su to radili neki kinezi na drugom serveru al nisam se mogao setiti njegovog nicka da ga malo zrachim za pare ;)

posle nekih 5 sati ladno dobijam inv od tog istog huntera, o u DM al je sad bio ladno 49 lvl ........ hax ftw ;)

Link to comment
Share on other sites

kakv bre ulada? lvl 60 lik solira pola moradona (zavisno od klase)...a u to da je lik trenirao i pazio na patroliranje zerkera ne ulazim...takodje ne zanemarujem mogucnost da je pri pravljenju drugog dela filma zaginuo vishe puta =o)

druid iz mog gilda solo ceo maraudon opushteno...i princezu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...