Jump to content

Shaman


Megadeath

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam na haomu sa shamanom uzeo skinning/lw.

Meni je tribal lw kupio epic mounta - farmovanje devilsaura i izrada devilsaur seta mi je neko vreme donosila 100-150g per day (posto je rogueova bilo ko pleve). I to za 2-3h jurcanja za devilsaurima po ungorou dnevno.

Ovo radi kada je server nov i kada rogue-ovi jos uvek nisu nabudzeni epicima iz MC.

Glede totema - totema ima puno ali je dosta njih apsolutno beskorisno. Sentry, healing stream, frost res, frostbrand, firetongue totemi itd itd se nikada ne koriste.

U PVE-u se gotovo uvek koriste windfury/grace of air (ukoliko je u grupi samo warr bacam WF totem, ako je u grupi makar jedan rog/hunt uvek GoA), strength of earth i neki od water totema (zavisno od situacije - fr totem/poison cleansing/desease cleansing/mana totemi). Fire totemi su u pve-u jako limitirani - u MC/BWL se ne koriste, u ostalim instancama se tu i tamo koristi nova/magma totem kao AoE.

Ofc u ZG/AQ svi vole da vide nature res totem (ako nema hantova sa aurom u grupi).

U PVP-u je sitacija zamrsenija i sve zavisi od toga da li je u pitanju 1vs1 ili grupni pvp. Za grupni pvp situacija je manje/vise jednostavna - ako imam u grupi warriora uvek bacam WF totem, drzim se iza njega i healujem ga dok on trsi sve oko sebe. Osim toga po automatizmu bacam tremor i searing totem (kada se brani flag u AV/AB umesto searinga magma totem). Ako sam u BGu solo searing/grounding/tremor kad god stignem.

Za 1vs1 PVP sve zavisi protiv koga se boris, postoji brdo sajtova gde su opisane taktike kako se treba boriti protiv ove ili one klase. Meni najtezi su hunt i lock jer sam resto specovan.....protiv ove 2 klase mnogo bolje prolaze elemental shamani.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

tabo nije poenta u full serveru sa zdravom ekonomijom vetj u serveru u razvoju ... patchevi prolaze samo kad se 90% servera i dalje leveluje kao sto je to bilo kad je kole igra hanta na shadow moonu ... i to je uspevalo zato sto su ljudi bili nubovi pa su kupovali ta sranja jel nisu znali za bolje ... to su bili zaceci wowa u evropi niko nije znao kolko su u stvari petchevi sranje ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

poenta je da je 480 pacheva = 1200 darkmoon tiketa...samo zbog toga bi morali da se prodaju po nekim zaista opresivnim cenama reda velichine 8 pecheva za 75% cene 10 thorium widgeta (koji isto daju 20 tiketa)...a niko to nece da plati...a nece ni da farmuju nego kukaju i zajme...ja ponekad smotam nekom gildiju po koji armor pech ali ono...kad dodje fair ja iznesem robu na ah...nesto prodje ali ne toliko koliko bi trebalo...sta cesh...nekome lakse da daje dkp an inferiorne stvari nego da ufarma super item (ili plati za ono sto se farmuje)...sta cesh...

Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da je haomarush mrtav. Ima gomila 20 - 50 lvl likova, i lowbie zona nikad nije prazna.

To shto kaze mohi, devilsaur pali dok je server " u povoju" i tad se razbijash od para.

Na nekom serveru koji he stariji od 4-5 meseci, gde postoje guilde koje redovno krljaju nef-a i ragija, to je slaba zarada.

Zato, 2 farming profesije i teraj.

Za rogue-a je, recimo, dobra fora mining. Stealth u BRD i dark iron-a kolko volish.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...