Jump to content

Hunter item


Kemp.

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hval lepo i ja sam mu govorio da je ovo drugo TO ali veliki...posto su oba macha u wowu 2h..a to je 1h mach...katana jeste rech za mach tj sablju i chinjenica da (iako su konjanici koristili vishe naginate) da je zakrivljeni mach/sablja odlichje konjice...ravan mach mnogo mnogo lakshe puca kada se jashe...ma mislim mohi i katane...priucheno at best...

Link to comment
Share on other sites

Alo kole na kojim drogama si ti?

Ono prvo je blade of hanna i ti si govorio da je to "katana model"

a ovo drugo je antient war blade quest u wetlandsu za koje sam ja govorio da je "katana model"

Preispitaj memoriju starche :P :D

ma da ne idemo u offtopic...ja sam neuspeshno patjenom mlohiju pokushavao da objasnim da katana mora da bude zakrivljena dok je on neke 100% prave ingame modele krstio kao "prava katana, moj drug koji se bavi time mi je to obasnio, a ti ne vidish tu zakrivljenost koja je tako mala ali ipak postoji..."

sve u svemu jedini mach koji izgleda kao katana i za huntera je (klizno) je sword of hana a i on je zaista jako losh izbor za huntu...

(a? koji save od offtopichenja;o))

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da suknjo

katana je zakrivljena, a to je prav

ja sam i dalje u pravu, a ti si i dalje u krivu get over it

idi nosi papuche negde...

ili nauchi terminologiju, "to" nije pokazna zamenica nego ime vrste macha (kakve je mogutje videti u silnim trash ninja filmovima pa retosi misle da je to "prava katana")

Link to comment
Share on other sites

Ovaj drugi izgleda skoro kao To. Ako bi mi rekao dimenzije, rekao bih ti da li jeste neka varijacija, pošto se razlikuje vrh.

vidish li ti sta ee chovek rekao? isto ono sto ti ja pricham 2 godine

mohicane upravo si me oficijelno smorio i vishe necu odgovarati na tvoje gluparije

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...