Jump to content

Milan - Lyon


RaveN

Recommended Posts

hrrrk plju!

:)

veoma zanimljiva i uzbudljiva utakmica.nekako mi je zao sto lion nije prosao,jer ce se na kraju ova ekipa raspasti a nista u evropi nece uraditi...

inzagi je vanzemaljac.stvarno jebote,kao da mu neka visa sila govori gde da se nalazi na terenu u odredjenom vremenu:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

i meni je zao liona,ali realno barsa bi ih zgazila, ovako cemo imati odlichan duel u polufinalu (rosoneri - barsa)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bash mi krivo...

Previsoka pobeda na kraju...a onaj drugi gol kad se lopta odbila od obe stative...OMFG!

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

drago mi je navijacki sto je prosao Milan,a fudbalski mi je krivo sto je ispao Lion...a sto je vilja prosao,to mi je tek drago...vrh...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

fakat je ono shto kazhu, odlika jakih ekipa je da pobedjuju i kad igraju loshe. mislim da ih je u vecem delu mecha lion nadigrao, odnosno do nekog 65og minuta kad su vec pocheli da se brane. iskreno zhao mi je shto francuzi nisu proshli dalje. sheva je opet pokazao svoju klasu, bash bih voleo da vidim de mi milan bio kad bi on otisho u chelsea. takodje mi je drago shto je mrtvi inter ispao, ti talijani samo skrnave igru.

Link to comment
Share on other sites

znachi koliko sam se smorio...

navijao sam za Lyon kao za nas klub...

:(

isti slucaj... :(

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

omForce, koja fuckin lazh! Znachi Lyon ih je nadigrao u vecem delu mecha, i zasluzhio je da odigra x sa golovima!

Umalo da to bude jedna od najgorih noci u istoriji milanskih klubova, sto bi meni bilo posebno drago....

Shteta sam shto nisam uspeo da keshiram njihov prolazak dalje (pogodio sam roso-nere x-1 a promashio onaj truli inter, odigrao sam x-x, koji su to cigani, fuj!)

Link to comment
Share on other sites

Mrzim Milan iz dna dushe...(kao i Real,Celzi...pa mozda i Juve)

ali sinoc su lepo odigrali...

meni milo sto je Inter ispao...voleo bih da ispadne i Barsa (kvota 1110000)

a u finalu bih voleo da vidim Villa-Benfica (ne znam da li je moguce po zrebu)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pobedio je bolji tim. I stvarno je presudilo iskustvo koje imaju igraci Milana. Jeste Lion igrao lepse, ali su bili neefikasni i trudili su se da daju spektakularne golove ( mislim na mali milion udaraca iz daljine, jeste da Dida zna da kiksne, ali bilo bi to previse ). I Sheva je pokazao zasto je jedan od najboljih napadaca na svetu ( samo je Henry bolji, bar za mene ). Sada jos da Barsa resi Benfiku i imamo jedan jako zanimljiv mech u polufinalu. Takodje, drago mi je sto je Villareal prosao Inter koji je delovao pogubljeno, i samo ih je Toldo spasao ubedljivijeg poraza.....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

smradovi italijanski... i onaj inzagi treba ga prebiti dobro / samo kaka i shevcenko su ok,ostali su prodane duse [;)]

ali sa druge strane gledano , barcu moze samo milan i da izbaci , zato sto igraju taj italijanski stil (citaj kurve koje igraju samo na rezultat,a golovi lol) ucackace im pipo jedan komad kuci , a 0:0 bunker ili penal u gostima u 83. minutu

drago mi je da je viljareal prosao,njega sam i igrao na tiketu ... podmornica gazi

veceras imam osecaj da ulece 2 arsenal i to iz X neka kontra 0:1 the end .. medjutim juve je velik klub i sumnjam da ce tako lako pasti [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...