Jump to content

Might and Magic


qwert00

Recommended Posts

E sad ne znam da li je bio topik o ovome ranije...sorry ako jeste:)

Pa jel se secate te igre iz 90-tih..Might and Magic 6 je nesto kao pretece savremenog RPG..Kako je to jaka igra bila tog leta gospodnjeg '98 :)

Ta davna vremena..

te godine je izasao fallout 2, might and magic 6, half-life...

Steta sto vise nema 3DO(izdavac i Heroja i M&M serijala,ako neko ne zna:)

Behu to zlatna vremena...

PRvi pravi dobar 3D RPG...mogao bi da se kaze pretece igre kakva je Oblivion:)

Jel se neko slaze sa tim:)?

Jeste posle da su M&M 7,8 bili potpuno isti,a M&M9, kao poslednji potpuni promasaj...

Ali ipak je to bio serijal sa smekom,zajedno sa Heroes serijalom.

Uhvati me neka nostaligija [8D][8D]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

da nije bilo mm6 ne bi bilo wow-a ni morrowinda...Prva rpg igra iz novijeg perioda koja ti je davala potpunu slobodu delovanja (Realms of Arkania trilogija je koliko se secam isto omogucavala lutanje ali to bese davno a i igre su bile manje vishe krsh)Jedan deo mene je i nakon zavrsetka igre ostao u Paradise valleyu da zauvek kolje titane...E jbg sad se i ja osecam nostalgicno, to su bile igre [jupi][jupi][jupi]

Edited by Maelkum

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

da nije bilo mm6 ne bi bilo wow-a ni morrowinda...Prva rpg igra iz novijeg perioda koja ti je davala potpunu slobodu delovanja (Realms of Arkania trilogija je koliko se secam isto omogucavala lutanje ali to bese davno a i igre su bile manje vishe krsh)Jedan deo mene je i nakon zavrsetka igre ostao u Paradise valleyu da zauvek kolje titane...E jbg sad se i ja osecam nostalgicno, to su bile igre
Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Dark messiah of might and magic, nece bas biti ko stari majt end medzici, ali obecava.

a pa sad,da li obecava?kao jedna dobro pucacina(seckalica) mozda...ali to nije to..video sad najavu za tu igru..

neko bi mogao da kaze da je to skrnavljenje casnog imena:))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ufff myth je ona sa dzinovima fudbalerima jer tako? Odlicna igra...Jer se neko seca

Warhammer : Dark Omen Isti tip igre (rts bez gradnje i shtancovanja, sa donekle rpg elementima jer omogucava upgrade i prenosenje jedinica kroz scenarije kampanje). Ova igra je ucinila da zavolim zanr RTS. Prvi deo Warhammer : Shadow of the horned rat nazalost nikad nisam uspeo da nadjem u punoj cd verziji...

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...