Jump to content

2 wowa :D


Ficok

Recommended Posts

Drug i ja smo hteli da uzmemo wow, dugo smo se vec zezali, gledali da nam ispadne sto jevtinije pa smo posle dosta cimanja i nerviranja odlucili da uzmemo 2 originala. E sad, jel mozemo ovako da uradimo: posto cemo imati 2 wowa, ja bih njemu dao moj guest pass a on meni njegov, napravimo accounte, i kasnije svako igra na svom nalogu, i obojica dobijemo po mesec dana za dz. Od silnog razmisljanja ne znam gde mi je dupe a gde glava :D aj pomozite pls puk`o sam skroz [:p]

Edited by Ficok

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

Heh, nije losha ideja...ispucate 10-dnevne pasove prvo zatim upgradujete u full account....jedino ne znam da li ti je potreban cd id za aktivaciju trial accounta, jer bi to Blizzardu stavilo do znanja da kada konacno aktivirash full nalog, da si u stvari koristio isti nalog.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

Koji ce ti qurac tih deset dana kada za to vreme nema trejda NIKAKVOG,znaci nema ah,nema primanja gold-2 od dobronamernih ljudi  [:p]  ..... sveu svemu ne isplati se,

znam iz drugovog iskustva.... [;)]

Da ali dobijamo posle mesec dana, jer cemo napraviti account ;) Videcemo kako cemo srediti, evo sad sam narucio 1 wow, sutra ce i on valjda

Huh jedva cekam sutra :DDD

[8D]

Kad sam bio mali, poklone mi slali iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji.

Link to comment
Share on other sites

Koji ce ti qurac tih deset dana kada za to vreme nema trejda NIKAKVOG,znaci nema ah,nema primanja gold-2 od dobronamernih ljudi  [:p]  ..... sveu svemu ne isplati se,

znam iz drugovog iskustva.... [;)]

znas kako... ako prvi put igraju, a igraju, tih 10 dana nema potrebe da koriste ah a ni trade !!! nece valjda da mu padne koznasta i da odmah prodaje na ah.

iz mog iskustva ne treba kupovati nista iz AH od itema sve do 40 lvl-a a ni do 55 ti nije bas puno potrebno

tako 10+30 dana je extra kombinacija (usteda oko 4 evra) , taman da se upoznaju malo sa wow-om pa onda ah i gluposti

p.s. ovo ne vazi ako ste bas zagrizeni a ima slucajeva.......

Edited by uBAH

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...