Jump to content

help!


darkman

Recommended Posts

igrao sam keca i trojku ... dvojku tek sad jer nisam mogao da je nabavim! ali to nije vazno...

nego, preshao sam sve i doshao do kraja (valjda) kad kajlinu gurnem u portal da je vratim u sadashnjost i ja ne mogu da udjem posle nje... trazio sam na googlu walkthrough i tamo pishe da samo treba da udjem u portal ... a ja ebeno ne mogu, bag? ili neshto nije u redu s mog instal cd-a [:(]

btw. loadovao sam chapter kad ubijem sam sebe, tacnije gurnem na dahaku i vratio se nazad da skupljam LIFE UPGRADE (jer sam citao da se dobije neki water sword i da se fajtash s dahakom na kraju s tim macem), i nisam mogao da ulazim u portale past/present... bag?

Kad bi neki ljudi skocili sa visine svog ega na visinu svoje inteligencije - poginuli bi definitivno.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da li imash neki trainer ukljuchen? meni je trainer pravio probleme....nisu htela vrate da mi se otvore, portali nisu radili itd... ako bi mogao malo detaljnije da opishesh gde se nalazish, bilo bi lakshe da ti objasnim,jer sam preshao igru... ako si vec dobio taj mach, onda on ima mogucnost da rastura zidove... ako mislish na onaj deo gde se borish protiv kajline u dvorani, prolaz ti je iza prestola koji razbijsh tim machem...

Link to comment
Share on other sites

Moracesh ponovo da loadujesh ceo 2. - 3. save pre toga. Ima neki bag morash sve ispochetka da odradish. Ako nece ni tako - ebiga.

p.s. Shto trainer crni sine za pop:ww ? Nije zanimljivo tako :)

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...