Jump to content

Par pitanja oko warlock klase


CHRISTIE

Recommended Posts

E ljudi,ne bih da zvucim kao neki n00bzor,ali dajte neku taktiku za pvp,

rerolao sma lock-a,trenutno lvl 27...sreo sam paladina lvl veci od mene i nekako me je sa lakocom savladao,bacam dot-ove i fear i succy na njega,ali decko mi se ishilovao i poslao me kod spirita...

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel neko moze da mi objasni ovo, napao sam danas huntera lvl 37 sa lockom, bacio mu fear i on je bio imune.... kako?

Inace ja od huntera obicno gubim, a ostale klase dotujem,fearujem i punim sb.

Mislim da je za locka za outdoor pvp bitno da imas one talente za brzo summonovanje petova, to moze dosta da pomogne...

Link to comment
Share on other sites

Ma oni to cisto da gankuju nekog dok grinda...free HK i tako to. [:)]

E pa dragi moji fresh-lockovi, WARLOCK NIJE IMBA KAO SHTO VIDITE PO FORUMIMA.

Citao sam post warrior-a na US warlock formumu. Lik je spamovao forum kako su warlock-i imba klasa i kako ih treba nerfovati i shta ti ja znam. Neki lik mu predlozi da rolla locka i da ga igra malo pa da javi utiske. Ovog mentola nije mrzelo, pa nabije locka na 60 za 2 nedelje i....

Pojeo je sve shto je do tada napisao kako su warlock-i imba i ez mode, kad se uverio iz prve ruke.

Cinjenica da je warlock klasa najmanje igrana (pre 1.8 patcha) govori koliko su oni imba ili koliko imaju issues? Vecina ljudi koji igraju warlocka odavno, naucili su da pwnuju sa tim "nedostatcima" i slabostima klase, pa posle odredjenih "ispravki" klase, pwnuju josh jache.

Danas gledam, jebote, po 10-ak "warlock-čića" trckara po lowbie zonama na svakom serveru. Srecni i bezbrzini ubijaju Kobol-e i Scarlet noobove sa imba Imp-ovima i imba Shadowbolt-ovima. Ali, teshim se i nadam, da ce 80% tih ljudi odustati pre 50-og lvl-a jer ce im klasa biti "teshka" i sranje.

Ovaj moj idiotski post je rezultat frustracije. Dobar deo mog guilda je rollao warlock alt-a. U svakoj diskusiji kad se pomene PvP, i ja neshto kazem, odmah dobijem odgovor tipa "Ez mode" "Yeah, u have Life Tap and Death Coil omg1111". Posle traze da im dam savete za PvP i grindanje sa lock-om, talent build i slicno.

Znam da ce sad StormScion da napishe tri puta veci post od mene i da kaze da je zato rollao palu. [xx(]

Zbogom mozgu, nisam te ni vol'o. [onjelood]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

@offtopic: evo pwnamo sve do ragija bez problema, onyxiu takodje (free epix, al nema nemesis ni za lek) Ragy...je qcka. Mada ima da najebe za jedno 3-4 nedelje max. Class leader sam odavno i silujem mlade lockove  [izuv]  [zvajz]  [smoke]

Ne znam za vas ali nama pada i FH i nemesis ko lud, ostao sam samo ja bez nemesis pantalona sto cu da dobijem cim bude palo...

Uglavnom za brzo ubijanje ragyja idite u pocetku u UBRS da uzmete onaj buff sto daje 81 na FR dok ne savladate posle mozete samo sa potovima, kad nabildujete svi dobru opremu sa FR...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ragnaros je noob ... 3 killa do sada i nijedan wajp na novom severu :) samo prvi sa buffom iz ubrsa ... i jos jedna stvar , blizz je oficijalno rekao da to nije bug / abuse vec da je to 'trik' u igri :)

no fucking wajps :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma nama frka jebote, niko nece da se otvori i da qpi sebi arcane elixire i shta ti ja znam.

DPS je ko qratz. Ne mozemo da ga skinemo na 40% pre sinova [:(]

A zadnji put nam neshto bugovao CT_raid, i nije bio announce za 20sec do sinova, pa je bio wipe.

Posle startujemo timer i na vreme se namestimo, server "shtucne" i 2 warriora odu offline.

Poslednji pokushaj...nikome se nije ni igralo, pa smo pustili MT-a da zagine ko manchester posle 3 sec [:D]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

short stream of realy bad luck :)

btw radite ga sa onixija buffom ako vam vec fali dpsa :))) that should do it :)

a ovo za arcane elixir to je bedak stvarno ... lolz ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma nama frka jebote, niko nece da se otvori i da qpi sebi arcane elixire i shta ti ja znam.

DPS je ko qratz. Ne mozemo da ga skinemo na 40% pre sinova [:(]

A zadnji put nam neshto bugovao CT_raid, i nije bio announce za 20sec do sinova, pa je bio wipe.

Posle startujemo timer i na vreme se namestimo, server "shtucne" i 2 warriora odu offline.

Poslednji pokushaj...nikome se nije ni igralo, pa smo pustili MT-a da zagine ko manchester posle 3 sec [:D]

Mi smo poslednji put imali 36% na sinovima ;) inace svi rogueovi i hunteri da popiju onaj moongose a svi casteri arcane elixir i pici, jbg ne mozete da ga ubijete tek tako, ali ako vec necete da pijete nista idite uzmite buff to mnogo olaksava stvari....

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Hehe, vidim pominjete Onyxia buff. Odemo mi do nje na kaficu, ubijemo je, dodjemo u Orgrimmar, kad tamo Nefy i Ony bleje sa glogovog kolca. "No buff today folks"

Sad sam rerollao herbalisam, i ima da nakupim trave (mmmmmm) za ceo jebeni guild.

Gledam sad opremu nekih warlocka...sramota....svi imaju dreadmist budjavi. Od 5 lockova, samo 3 imaju preko +200 shadow dmg. Ovo ostalo, beda. Jedva 100. Ocu da placem [:(]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

brate u kom si ti guildu ? na kom serveru igras? taj haimarus taman kad pomislish da ne moze vishe da propadne ode josh vishe u kurac

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dobro si ti pobegao na vreme.

Igram mog dr00d-a (<3) sad. Lock mi je samo da ubijem vreme i pomognem ljudima koji se trude oko Anathema-e. Cim dodje neka migracija sa dragonmaw-a, eto mene kod tebe Dzo [:p]

tt zar je tako propala anatema :(

heheh ajde imaces moje preporuke .. i da znash ove budale su hard core ... ali bukvalno :)

elem ahn quiraj server ... valjda se tako pise :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...