Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moracu da probam taj lajn, al brz mi je lift [:D]

( [;)] )...

Realno, znash kako je Budi brz...jujuju. Stigne da izgovori do 17 godina, i onda ova izadje. Moras da smislis nesto krace tipa "Ja sam Migsha, i daj pichke, znam da imash" [:D]. Eto ti kombinacija spontanosti i unapred spremljenog texta, gde cesh bolje.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

uh kad se setim... znachi pre x dina, otisho ja kod ortaka da spremim spiku pa da pozovem jednu devojku koja mi se svidjala... i ono... blokche papira pa udarao teze... i dok mi je on pomagao da sklopim materijal za iole normalnu konverzaciju doshao je drugi ortak koji me je purdzovao na svakih 20 sekundi :D i ono na kraju blokce je bilo ispisano tezama znachi po onome shto sam imao razgovor bi trajao minimum 10 minuta :D e i ono... sad dolazi tezi deo okrenuti je, uf pa kad sam krenuo krenem da zovem pa prekinem... pa ponovo pa se uznetam pa sam se setio one epizode simpsonovih kad homer zove mardz i javi se ova i kao... homere e si to ti ... a on sa onim njegovim vriskom aaaaaaadahghdghsa *bip*bip*bip miljane e si to ti aaaaaaajkdhaghda *bip*bip*bip*bip [:D] elem... i na kraju skupih ono malo muda sho sam imao i okrenem i pocetak nije bio bash vuuuhuu bila je smorena i tu krenem sa prvim pitanjem koje bi trebalo da traje 2 min trajalo je 3 sekunde ... gledam ono blokche i nije mi dobro... kao shto ne radi :D i tu cela spika je ishla sa mojim zamuckivanjem citanjem blokceta da bi mi na kraju rekla e umrla mi je baka cao... *bip*bip*bip

:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Realno, znash kako je Budi brz...jujuju. Stigne da izgovori do 17 godina, i onda ova izadje. Moras da smislis nesto krace tipa "Ja sam Migsha, i daj pichke, znam da imash" [:D]. Eto ti kombinacija spontanosti i unapred spremljenog texta, gde cesh bolje.

kako sam mutav izmumlao bi sigurno "Ja sam pichka daj migsha znam gde je" [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kad si supak :)

Najgore muvanje na svetu, kopirajt moj drugar neshko, pre brdo godina :

"zdravo jel se znamo od nekud"

"ne"

"aha, a gde veceras?"

"ona cuti"

"aha, jel veceras kuci?"

"ona cuti"

"Aham, huh, e i ja veceram kuci"

"ona cuti"

"e mora da se znamo odatle"

"ona cuti"

"aj zdravo"

Link to comment
Share on other sites

Epic,mislim da nisi trebao da resurektujes ovaj topic i samim tim oskrnavis prethodni topic koji je bio jedan od najboljih,sacuvao sam prvih 15strana kad hocu da placem od smeha a nemam razlog...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Epic,mislim da nisi trebao da resurektujes ovaj topic i samim tim oskrnavis prethodni topic koji je bio jedan od najboljih,sacuvao sam prvih 15strana kad hocu da placem od smeha a nemam razlog...

i ja sam izvalio da sam se zeznuo [:(][:(]

jel moze da se okaci to sto si sacuvao...??

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...