Jump to content

Placanje preko kartice...


bilinac

Recommended Posts

uplatio sam 1 mesec preko VISE ciji je vlasnik drugova mama (vazno),

e sad me interesuje posto pise na sajtu nesto kao " ur card will be billed... tog i tog datuma" da li ce njoj automatski skinuti iznos sa kartice, misli to je glupo da ti oni skudaju sami, valjda bi trebalo da postoji nacin da ja ponovo po isteku vremena kucam podatke od kartice, ... nije mi to jasno...

ajd help

pozdrav svima

Link to comment
Share on other sites

uplatio sam 1 mesec preko VISE ciji je vlasnik drugova mama (vazno),

e sad me interesuje posto pise na sajtu nesto kao " ur card will be billed... tog i tog datuma" da li ce njoj automatski skinuti iznos sa kartice, misli to je glupo da ti oni skudaju sami, valjda bi trebalo da postoji nacin da ja ponovo po isteku vremena kucam podatke od kartice, ... nije mi to jasno...

ajd help

pozdrav svima

odes www.wow-euope.com/en,onda ides na account management,gde pise account name kucas naravno account name a gde je account password kucaj sifru ( kao kad oces se ulogujes ),onda tamo gde ti je billing information ides na setup subscription i namestis cancel subscription ( valjda ) i to je to ajd GL :)

Link to comment
Share on other sites

Da, automatski će ti skinuti sa kartice, kao što piše u tome što si upravo pročitao i shvatio i sam i onda došao i postavio temu koja je obradjena jedno 19 puta do pre tri meseca, a u poslednja tri meseca još jedno 47 puta, a povrh svega objašnjenje se nalazi i u pinovanom topiku o često postavljanim pitanjima.

jbg nisam znao da ima ova tema, nemoj me karati covece

[:)]

e nije sve tako crno, hvala vam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...