Jump to content

test realm


neeboja

Recommended Posts

Ovako:

1. Da li ste igrali na test realmu, kako je itd?

2. Da li je jos uvek "otvoren" test realm?

3. Gde wtfzomglolz mogu da downloadujem sve sto mi treba da bi igrao na test realmu a da nije preko onog prljavog blizz downloadera... ?(direct link please) [:)]

Ako je zatvoren realm, svejedno postujte da znam za ubuduce.

Link to comment
Share on other sites

pikao sam pre na evropskom za englesko i nemachko govorno podruchije

treba ti koliko se secam specijalni loader, test key da bi napravio acc na kome izaberesh kog lika hocesh .. sve dl preko wowdownloadera za test server koji dobijash u mejlu kad ti potvrde da si dobio acc ..

verovatno da radi josh, verovatno da ne mozesh vishe da udjesh jel se sve razgrabilo na pochetku

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pikao sam pre na evropskom za englesko i nemachko govorno podruchije

treba ti koliko se secam specijalni loader, test key da bi napravio acc na kome izaberesh kog lika hocesh .. sve dl preko wowdownloadera za test server koji dobijash u mejlu kad ti potvrde da si dobio acc ..

verovatno da radi josh, verovatno da ne mozesh vishe da udjesh jel se sve razgrabilo na pochetku

test key?

gde je to

Link to comment
Share on other sites

e moze li neko detaljno da objasni kako da igram na ovom test realmu i jel mogu kad mi je istekao acc ^^

e pa sta mislis zasto sam ja na PTR-u ? [:)] Istekao je i meni acc a igrao sam na ptru, izabrao sam maga i warriora ali kad sam video queue oko 3k malo sam ucio 2 sata ... nvm kad sam usao bilo je cool :)

misteriozno je proradio onaj budjavi downloader i skidao sam client crap oko 20 minuta, samo se instalira kad zavrsi download, i igras se [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...