Jump to content

LF healer addon


StormScion

Recommended Posts

blago tebi kad koristiš HS za heal

to se koristi u urgentnim slučajevima kada nekome život zavisi s obzirom da nema ct

u 90 % sluchajeva ga bacam na sebe dok trcim imam oko 22 % kritkal sanse i 257 healing power i vrlo lepo lechi za nesto sto je instnat , josh ga buffuju debelo u 1.10 tako da je sasvim ok . Mada sve u svemu sam ga uzeo zbog pvpa , ali nije los ni u pve

-----------------------------------------------

mohi ne poredi q3 sa wowom za q3 ti zapravo treba neki skil .

Lepo je rekao mojo ja to drzim da jednostavno nemam potreba da stavljam 10 razlichitih rankova spellova na hot barove jer i ovako imam premalo mesta i protiv over heala i da announcujem kada mi i da li mi nestaje mana da li ne mogu da lechim jer je van dometa ili je iza zida etc etc

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa kao sto rekoh za nesto treba za nesto ne treba .... za mc vise ne treba

a i za to nesto sto ne treba je zbog exploitera kao sto si ti i slicni tebi blizzard pokusa da vam olaksa igranje omogucavanjem skriptinga al dzaba kad bi svi vi samo da varate u dusi

zbog toga jedva cekam da onemoguce rad addona tipa decursve i tih healbot adona pa da lepo sve lenstine batale igru i vrate se winter oplympics-u gde treba samo da se drkaju dva dugmeta naizmenicno ... doduse tu nema epixa ne znam kako cete bez toga

btw sto se tice toga da niko nije pominjao automatsko targetovanje mete sa najmanje hp-a u raidu ... sta je onda emergency monitor sa keybindovima ...

sve sto je potrebno za najefikasniji heal je raidframeovi ctraida i iskljucen selfcast eh da i malo koncentracije i paznje ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...