Jump to content

Recommended Posts

heh ajd kad si tako dobar da ti posaljem jos po nesto ; )

btw fata je mislim oborio i to vreme na velocity.. al mu prso hdd pa odose rezultati.. : (( a inace jedan amer je sabio velocity mislim da mu je 31... vreme il tako nesto.. al mi smo drzali taj top3 dosta vremena ; )

1336¼

Link to comment
Share on other sites

Filmić je jako lep. Jedino mi se čini da je malo kratak, odnosno kratko traje. Ni četiri minuta! Gledao sam dosta sličnih filmova i nijedan nije ispod 12 - 13 minuta.

Trikovi su vam odlični. Ona mapa, zaboravih ime, koja ide uz početak "Dark chest of wonders" je ekstra. Gledao sam skoro u nekom filmu, "Lepus" il "Mayhem" nisam siguran, kako lik prelazi to isto. Ali vi ste drugačije. Jako lepo.

"Nightwish" se sla

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ok thx

Ovako:

Znam da je kraci nego inace ali to mi je prvi film pa reko neka prvi bude manji inace sledeci ce biti mnogo veci + vec sam poceo da skupljam demoe i od drugih ljudi . Ok to za kraj sam primetio i ja nece biti tako sledeci put + naci cu i druge extra pesme za film [:)][:)][:)]

DefraG

Link to comment
Share on other sites

Care navukao si me na onu pesmu od nw-a .. jel testo novo? :D

A ona druga pesma to je neki kao soundtrack od igara tipa cod,rtcw? ili sta ti ja znam

Iscimacu iz NS-a jednog sto rastura defrag ali pre svega radi trikove ..pa da ti baci neki demo vredi jako :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...