Jump to content

Darkmoon!


Shale

Recommended Posts

Jooj uvatilo me ludilo za hunterom, igram ga vishe nego ikada, i zalozih se da uzNem Amulet :D

E sad ovako....

Shta do sad iam:

Vibrant plumova (85/5)*18=17*18=306 ticketa

Thorium Widgeta (90/6)*20=15*20=300 ticketa

'nachi iam 606 za sad, 4 dana smaranja =D

sad poenta:

Da li mogu perca da se predaju do besvesti ili do neke granice (koje?), i da li postoji mogucnost brzog farmovanja necheg drugog nekom pristojnom brzinom (necu kao kole da rizikujem svoj razum 2 dana) ili moram da radim ovo napomenuto u zagradama :> ?

Link to comment
Share on other sites

Zagrade ftw...

Shta te koshta? Dva dana se igrash, dodjesh na ivicu razuma, dobijesh amulet i odesh na "pecanje" 2-3 dana da se odmorish.

Pod pecanje mozesh da shvatish: pecanje, alkoholisanje do nesvesti, spavanje, jedenje, jebanje, crtanje akvarela nogama...shta god 'ocesh, samo da odmorish mozak od overburn-a. [:D] ufff

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

da, samo 26 predavanja plumesa posle scorpid blood, bat eyes ili rugged armor patches...jer se rugged leather realno brzhe farmuje od thorijuima+runeclotha za widgete...zbog toga mnogi abandonuju jedan od tradeskilova i uzmi skining (ili beshe lw?) i onda predaju armor patcheve koje im neko drugi nafarmuje/koje kupe...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaa plumovi daju 12 a ne 18 [:(]

(85/5)*12=17*12=204 :(((

ma boli me patka, shtekam widgete, juche sam nashao Twig Of The World Tree pa mi je to donelo ekstra kesh (40g [:D] ) mada sam morao da delim sa ortakom sa kojim sam grindao :(

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...