Jump to content

ADMIN shta radi ?


valtasar

Recommended Posts

Mozda sam van toka, ali ne znam od kada je u fazonu da admin restartuje do 7. puta rundu [i to redovno] ako on pogine u prvoj pa cak i u drugoj rundi, mape ?! Mislim da je to nedopustivo za jedan server koji bi da bude kao ozbiljan da daje admine ovakvim likovim koji lece neke komplexice na serveru !!!

Naravno mislim na Tehnicom cs1.6 i admina WANDERER-a !

Mislim da bi ga neko od administratora trebao upozoriti da nas ne smara vishe sa tim. To mu je jedan od "manira" koji govori da on nije za taj posao a postoje i mnogi drugi ali ne bi sada o njima, samo neka se malo smiri, i pusti ljude na miru da igraju!

Toliko i vozdra !!!

Link to comment
Share on other sites

hahaha

ko je taj wand da mi je znati ??

o boze...

i mislim da si promasio forum na kome si ovo postovao... btw. ostali admini znaju da restartujem ali..... hmmm ili me se plase kao sto rav kaze ili me vole...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Druzhe nemoj da smarash Wendija da te nebi resetovao...obichno se resetuje 1 na pocetky i jos 1 kad udju svi...nemo da te chujem vise da neb moram da vadim awp [:(!] [:(!] shala....ae uzdravlje

Wanda b good [:o)]

sha' bilo mishevi!

I Deniro bi ga sad na ovo mesto parkiro' ja nebi dzabe na medalju svoje ime graviro - Djus

amg.gif

Link to comment
Share on other sites

Sad ste vi kao neke face, svi se znate i branite njega >> WAU<< !

A istina je da se mapa restartuje 1 na pocetku i jednom kada udju svi, da to je bilo tako kada je server pucao na kraju mape, ali to se dogadja i sada kada je changemap opet normalan i kada nema potreba za vishe od 1 res, a on i dalje smara do momenta kada je zadovoljan svojim skorom!

Zato je ovo ozbiljno pitanje koje treba administratori da rese izmedju sebe i malih admina i admincica kao sto je ovaj gore prozvani!

Vi ostali mi ne glumite neke mangupe neko cuti i igraj, nista vas nisam pitao !

Vozdra !!!!

Link to comment
Share on other sites

STFU or se zali glavnom admin-u i reci mu onaj wanderer je peder od admin-a restartuje kad mu se cefne i nervira me uzas jedan!

BTW ako nas nisi nista pitao molim te objasni idakle se stvorio ovaj topic ;)

P.S. Wanderer je poznat kao vrlo nasilan i opak i mnogo voli da zeza jadan narod koji dosao da se igra ccc :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam znao uvek da taj "wand" krsi javni red i mir na serveru "Tehnikom"!!!

Taj mali uobrazenko je oduvek shtrchao u mome oku na score listi(to je ono kada pritisnete "tab" btw), ja predlazem da mu oduzmemo admin status i da ga jednom za svagda najurimo i sve ostale pripadnike jedne velike bande. Drugovi mislim da je krajnje vreme da neko stane na kraj toj vucibatini,olosu i pre svega prevarantu!

[}:)][}:)][}:)]

omfg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam znao uvek da taj "wand" krsi javni red i mir na serveru "Tehnikom"!!!

Taj mali uobrazenko je oduvek shtrchao u mome oku na score listi(to je ono kada pritisnete "tab" btw), ja predlazem da mu oduzmemo admin status i da ga jednom za svagda najurimo i sve ostale pripadnike jedne velike bande. Drugovi mislim da je krajnje vreme da neko stane na kraj toj vucibatini,olosu i pre svega prevarantu!

[}:)]  [}:)]  [}:)]

omfg

kakav si ti car , umro sam kad sam procitao owo [roflmao]

16468.gif
Link to comment
Share on other sites

Ja sam znao uvek da taj "wand" krsi javni red i mir na serveru "Tehnikom"!!!

Taj mali uobrazenko je oduvek shtrchao u mome oku na score listi(to je ono kada pritisnete "tab" btw), ja predlazem da mu oduzmemo admin status i da ga jednom za svagda najurimo i sve ostale pripadnike jedne velike bande. Drugovi mislim da je krajnje vreme da neko stane na kraj toj vucibatini,olosu i pre svega prevarantu!

[}:)]  [}:)]  [}:)]

omfg

LEGENDA!!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jebao vas Tehnicom, a i Tehnicom ima forum pa se tamo zalite a ne na RuR-u [8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa sta i ako sam u penziji???? Vidim inteligentan si decko.Prvo postavljas topic na rur-u vezan za tvoje probleme sa adminom, i kao sto rekoh via tehnikom pa se zali, i da jesam i da nisam u penziji kakve veze ima sa mojim odgovorom? Ili da se okupimo svi sto posecujemo rur pa da lincujemo Wanderera?

P.S. Ja bih te banovao kako te vidim posle ovakvog topica a ti sad smisljaj nickove posto igrom slucaja imam admina na tehnicomu pa tako ako te vidim BAN KO DOBAR DAN

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...