Jump to content

SCG vs Holandija


Recommended Posts

pazi, philbot ide taj strat stalno, uvek i vs svake rase, tako da je winner unapred znao shta ce da radi. U trecoj je i digao exp pre, i imao opet vishe pop, i vadio iz 3 crypte gulove, pa nije uspeo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam

aj necu sad da se pravim pametan, ipak ste vi svi mnogo iskusniji

ali in my humble opinion par situacija je odluchilo partiju a te situacije ne bi ishle u korist dk/fiend gariju da je ovaj imao dust of apperance

Mislio sam da te je ona partija na ladderu neshto nauchila, nemam veze sa udom, a samo te je lich pobedio.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ko tebe ne jebe da se ne lazemo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa Zeroxe ako krenu na fiendove. Prestani da pravish garge. Idi odmah tier3. Upgrade-uj frenzy i vadi abnose. Nema potrebe za trecim herojem osim ako ga on nema. Uzmi podeli ghoule u dve formacije po 6 ghoula. Sa jednom udri fiendove sa jedne strane a sa drugom formacijom ghoula druge fiende. Napravish neshto na foru stege I ... I

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da te je ona partija na ladderu neshto nauchila, nemam veze sa udom, a samo te je lich pobedio.

momche, whisperovo sam lika pola partije

jesi mozhda primetio da ti u pochetku nisam nishta prichao? onda ga nisam imao na f listi pa sam mu iskucavao celo ime

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Pa Zeroxe ako krenu na fiendove. Prestani da pravish garge. Idi odmah tier3. Upgrade-uj frenzy i vadi abnose. Nema potrebe za trecim herojem osim ako ga on nema. Uzmi podeli ghoule u dve formacije po  6 ghoula. Sa jednom udri fiendove sa jedne strane a sa drugom formacijom ghoula druge fiende. Napravish neshto na foru stege I ... I

Ma jock, bolje pravi gulove destrose. ako krenesh gulove / abose unishtice te destroyeri, a destrosi i magije >> findovi, ili probaj garge destrose, obavezno napravi shade-a i navatavaj ga na creepu.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Gogo ima fora sa shadeom ako on ima auru lvl 1 brzi je od tebe i shade ne moze da ga prati :P, ako odem brz t3 za gulove on ce izvaditi licha i 2 destrosa i zgaziti me, u bazi ce imati 1 spirit tower i 1 nerubian tako da sam zaboravio to :) moze da se dobije ne kazem ali lakse je za igrati bez expa samo mass do 80 pop 2 scrolla i urdi po 2 food jedinicama...

Link to comment
Share on other sites

Gogo ima fora sa shadeom ako on ima auru lvl 1 brzi je od tebe i shade ne moze da ga prati :P, ako odem brz t3 za gulove on ce izvaditi licha i 2 destrosa i zgaziti me, u bazi ce imati 1 spirit tower i 1 nerubian tako da sam zaboravio to :) moze da se dobije ne kazem ali lakse je za igrati bez expa samo mass do 80 pop 2 scrolla i urdi po 2 food jedinicama...

Nemoj ici gulove idi garge - destrose. Ili jednostavno igraj i ti sa findovima ?:D, najbitnije je da ga navatavash na creepu.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

2 koja sam igrao na elfa na kog sam rekao da ne znam da igram?

dobro ti igrash, sve to stoji, al ne znam shta pokushavash da kazhesh :)

martine krecemo danas sutra sa vezbom ti znam da mozes da sabijes igricu i ocu da bude jos jedna ubica iz ns-a pored mene :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

igraj vs findova DLa...kao sto vankor radi tako i sam ja uvek igrao kada sam igrao aktivno,stavish licha krenesh scout i ako vidish da on ide findove prekinesh licha i stavish DLa...onda ga creep jackujesh odmah na pocetku ubijesh mu barem 2 finda mozda cak i TP iskoristi i onda odesh i uzmesh svoj exp...stavish 3,4 rake namasujesh ghoulove/garge scrolove uzmesh i ti 3 heroja ili samo DKa kao drugog,sleep na njegovog licha u fightu i GG....procesh kroz njega

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

vazi ali u teoriji

Probao winner, probao vankor, probali mnogi, ali vs philbota to ne moze.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tako i sam ja uvek igrao kada sam igrao aktivno

Opet on...

Nego jeste izvalili onog Aremys-a na netu. To je valjda tod jel tako? Ili George Bush, Myrren (Grubby?) npr. Mislim jebo te zar je moguce da likovi barem ponekad nemaju losh dan pa da igraju loshe ili da nemaju srece u partiji. Ono je nenormalan stats. Zar su oni toliko pametniji od svih (nas)ostalih? Pa i oni sigurno vode ovakve razgovore shta je bolje protiv koje rase, shta ih jebe itd. Chisto da vidim shta vi kazete povodom toga.

Ovo je za tebe Zeroxe -> [:D][8D][:)]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

da, Aremys je ToD, Myrren je Grubby, Bush Deadman,a 5-i februar hot :)

Ako nema losh dan, on prosek igracha zgazi za 5 min,ako ima, onda za 10 :) Jednostavno automatizacija pokreta, trenutak napada, micro itd je doveden do savrshenstva i on jednostavno ne pravi greshke, jer je istreniran do bola.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jer je istreniran do bola.

E pa taj rad. Ali tu postoji "mali" problem. Oni imaju zashta da vezbaju do bola,oni ne zive u ovoj jebenoj drzavi gde ne moze sponzor da se nadje a kamoli pasosh za Nemachku [V] . Radi se o tome shto morash da vezbash ko stoka naravno ali s kojim parama, s kojom motivacijom... Da bi u nechemu bio toliko dobar morash da budesh fanatik za to jel tako? Da imash sve u malom prstu i non stop u glavi i da ti mozak bude ispran Warcraftom - zbog chega? Josh jedan [V]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

opet whine-ujete, i zeusu,didiju, insou, evisceratoru je zemlja u kurcu (za one koji ne znaju - hrvatska, rumunska, bugarska), pa to nije sprechilo prvu trojicu da zive od progaminga, a ovog chetvrtog da uzme trece mesto na wcg-u 2003-e.

Realno kod nas niko nije ni odvojio veliki deo vremena da posveti igri, svi igraju u naletima, a ostatak vremena (chitaj 60%) igraju dotu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hjali cavo znam da se to na mene odnosi ,ali ja dotu igram mozda zadnja 2-3 meseca , jer me ja war3 smorio :( isti je slucaj i sa ristom vladicom dukom sharky-em koji su isto vec duze vreme inactive ... Ja iskreno nikad nisam ni zeleo da budem neki pro gejmer :) da zaradjujem za zivot ovo ono ... igrao sam iskljucivo jer mi je war bio zanimljiv , da bi se nosio sa dobrim igracima etc

Link to comment
Share on other sites

ne odnosi se na tebe, dao sam primer, svi trunete na doti podjednako, ti, rista, ghost, fata, vladica na krstarici muvajuci ribe :) a posle plache kad ne uzme ECG, kao zashto ja nisam uzeo:) Poenta je da se prvo krene od sebe, da li zelish da budesh pro igrach ili ne,ako oces, onda sedi pa vezbaj,ako neces igraj 4 fun,ali nemoj posle da kukash kako neko drugi moze, a ti ne.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I dokle god nam "reprezentacija" bude sastavljena od takvih igraca kad cemo sta uraditi ?? Highl1, ako stvarno mislis da uradis nesto (jer iskreno, niko drugi nije sposoban niti bi se prihvatio tog posla) da organizujes pravi SERBIA TEAM uzmi ozbiljne ljude a ne likove koji zive od stare slave i koji, kao sto kazes, jaucu E MOGAO SAM, STO NISAM, DA SAM... bla bla bla... koji nas clan je izdrzao godinu dana na bnetu ??

sami sebi smo najbolji primer neozbiljnosti a opet, nista ne radimo povodom toga.

ne izmisljam toplu vodu vec jednostavno, AJDE DA URADIMO NESTO JBT !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...