Jump to content

ECG rezultati


Recommended Posts

Hvala svima na podrsci, posebno hvala atili i njegovim ortacima na navijackom duhu kod vuka ;D, vladica je napokon jeo u toku igre, a hajli je kao i uvek odradio super posao oko organizacije.

Sto se tice partija na turniru, sve su bile dosta zanimljive, vudumen je izdivljao, fata je krenuo super na pocetku, mile je napokon dobio vladicu na lt-u uz pomoc atile i njegovog sc iskustva o ekspandovanju po celoj mapi :)))

Sada samo ostaje problem oko papira za put, sredice se ako da Bog. Sto se tice igranja tamo, ne mogu nista da pricam, posto je LAN, tako da moze da bude i dobrih i loshih iznenadjenja, videcemo kroz koju nedelju.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima na podrsci, posebno hvala atili i njegovim ortacima na navijackom duhu kod vuka ;D, vladica je napokon jeo u toku igre, a hajli je kao i uvek odradio super posao oko organizacije.

Sto se tice partija na turniru, sve su bile dosta zanimljive, vudumen je izdivljao, fata je krenuo super na pocetku, mile je napokon dobio vladicu na lt-u uz pomoc atile i njegovog sc iskustva o ekspandovanju po celoj mapi :)))

Sada samo ostaje problem oko papira za put, sredice se ako da Bog. Sto se tice igranja tamo, ne mogu nista da pricam, posto je LAN, tako da moze da bude i dobrih i loshih iznenadjenja, videcemo kroz koju nedelju.

zabo sam pljeskavicu vs voodoomana:) hhehe ghoste lan je nema whina znaci sad sedi vezbaj tamo sabi :) i vrati se sa kesom :) its that simple :)

mare sombor ako ja navezbam apm ce mi biti 300 i tesko da ces moci da me pratis :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

mare sombor ako ja navezbam apm ce mi biti 300 i tesko da ces moci da me pratis :)

Vladica zapravo ima toliko brze pokrete ruku,da u jednom momentu one prelaze granicu poznate brzine svetlosti,i postaju nevidljive ^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na podrsci, posebno hvala atili i njegovim ortacima na navijackom duhu kod vuka ;D, vladica je napokon jeo u toku igre, a hajli je kao i uvek odradio super posao oko organizacije.

Sto se tice partija na turniru, sve su bile dosta zanimljive, vudumen je izdivljao, fata je krenuo super na pocetku, mile je napokon dobio vladicu na lt-u uz pomoc atile i njegovog sc iskustva o ekspandovanju po celoj mapi :)))

Sada samo ostaje problem oko papira za put, sredice se ako da Bog. Sto se tice igranja tamo, ne mogu nista da pricam, posto je LAN, tako da moze da bude i dobrih i loshih iznenadjenja, videcemo kroz koju nedelju.

mrtvi attila... zavrsimo modem game... gg i disconnect... odem do frizidera nesto da pojedem... kad tamo jebeni smarac pocopao vec pola... havarija koliko ga ne mrzi :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na podrsci, posebno hvala atili i njegovim ortacima na navijackom duhu kod vuka ;D, vladica je napokon jeo u toku igre, a hajli je kao i uvek odradio super posao oko organizacije.

Sto se tice partija na turniru, sve su bile dosta zanimljive, vudumen je izdivljao, fata je krenuo super na pocetku, mile je napokon dobio vladicu na lt-u uz pomoc atile i njegovog sc iskustva o ekspandovanju po celoj mapi :)))

Sada samo ostaje problem oko papira za put, sredice se ako da Bog. Sto se tice igranja tamo, ne mogu nista da pricam, posto je LAN, tako da moze da bude i dobrih i loshih iznenadjenja, videcemo kroz koju nedelju.

hah ali mogao je jos da se expuje u jednom trenutku je stao! tako da nije bas u mom fazonu igra ^^ mada mi je ghost rekao ali necemo o tome :D

mrtvi attila... zavrsimo modem game... gg i disconnect... odem do frizidera nesto da pojedem... kad tamo jebeni smarac pocopao vec pola... havarija koliko ga ne mrzi :)))

sta nista nerazumem!

broj im se ne zna :) dosta hehe :)

Sto mi vladica rece jednom kada se premisljas stavi jos 2 kule :D tako da im on stvarno nije znao broj!

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ako neko ima bilo kakav kontakt u sup-u na savskom vencu, neka mi javi, pa da se odnesu cokolade i sokovi, posto ovo za pasosh i licnu bash sporo ide. Danas su mi trazili da mi dodje keva da izvadim licnu, a keva je u bolnici... ako neko ima nekakav kontakt ili bilo kakav predlog, neka mi javi na mob 064-307-22-72, dosta je hitno. Hvala svima.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ako neko ima bilo kakav kontakt u sup-u na savskom vencu, neka mi javi, pa da se odnesu cokolade i sokovi, posto ovo za pasosh i licnu bash sporo ide. Danas su mi trazili da mi dodje keva da izvadim licnu, a keva je u bolnici... ako neko ima nekakav kontakt ili bilo kakav predlog, neka mi javi na mob 064-307-22-72, dosta je hitno. Hvala svima.

Nemash licnu ?...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Nemash licnu ?...

Pa postajem punoletan tek u junu, a zbog predhodnih problema nisam uspeo da je izvadim, a pored toga, maloletnici, ne mogu da izvade licnu kartu bez licne roditeljske saglasnosti (bilo je slucajeva da klinja od 17 leta izvadi licnu i pasosh sam samcat, podigne 100k jura sa racuna svoga tjaleta, krije se 5-6 meseci dok ne postane punoletan, i onda kaze kako ne zeli da se vidja sa roditeljima).

Inace, sutra ujutru predajem molbu, koju su sastavili ljudi iz organizacije WCG-a, hvala ti Zeroxe u svakom slucaju, na tvojoj paznji. Naravno, ako molba ne bude prihvatjena, verovatno cu te nazvati.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vladice,ae ne lupetaj leba ti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nemacka = evropska unija = jebanje keve za ljude koji nisu na beloj listi, a sto se nase (jadne) zemlje tice trenutno protekciju imaju samo politicari, biznismeni i diplomate. Razmisljaju da smeksaju kriterijume za ucenike i studente..

posto sam isao pre par godina kod tetke u "Germaniju", evo otprilike sta treba prosecnom gradjaninu srbije da bi se uopste nadao da ce dobiti vizu:

-izvod iz knjige rodjenih (nisam siguran treba li jos uvek) odnosno uverenje o drzavljanstvu

-licna karta (ne znam da li treba ovima u opstini ili policiji za pasos)

-naravno overen i validan pasos

-ako radis gde radis (uverenje o zasnovanom radnom odnosu), isto tako ako si nezaposlen ili si ucenik/student..

-cini mi se da su trazili i prosecna primanja/licni dohodak u zadnja 3 meseca

-uverenje iz sup-a da nisi osudjivan...

-garantno pismo iz zemlje u koju nameravas da putujes, odnosno pozivno pismo za ucestvovanje na festivalima/nagradnim igrama - odnosno ako te zove neka firma zbog posla njihove garancije. Ne mirisu bas mnogo garancija nasih firmi i gastarbajtera koji tamo ciste WC i slicno :D , ali zato garancija nemackog drzavljanina/nemacke firme ovde dosta vredi...

sve u svemu sva ova dokumentacija sluzi samo jednom cilju.. Posto oni predpostavljaju da ovde zive lopovi,siromasni - odnosno oni koji hoce da pobegnu kod njih i da se ne vrate jednom kad predju granicu ti ovom dokumentacijom treba da ih ubedis da nisi lopov, da nisi previse siromasan i da imas dovoljno razloga da ces se vratiti nazad i da ako ti se tamo nesto desi - da te nece oni nositi na grbaci i placati tvoje lecenje...

mozda ovo nema puno veze sa celom pricom, ali dobar deo ovih uslova vazi i za ghosta, a i nije lose da ljudi znaju kako imamo dobru reputaciju u EU, i sta im sve treba pre nego i sto pomisle da sire bratsvo i jedinstvo sa susednim EU drzavama

:D

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Pa postajem punoletan tek u junu, a zbog predhodnih problema nisam uspeo da je izvadim, a pored toga, maloletnici, ne mogu da izvade licnu kartu bez licne roditeljske saglasnosti (bilo je slucajeva da klinja od 17 leta izvadi licnu i pasosh sam samcat, podigne 100k jura sa racuna svoga tjaleta, krije se 5-6 meseci dok ne postane punoletan, i onda kaze kako ne zeli da se vidja sa roditeljima).

Inace, sutra ujutru predajem molbu, koju su sastavili ljudi iz organizacije WCG-a, hvala ti Zeroxe u svakom slucaju, na tvojoj paznji. Naravno, ako molba ne bude prihvatjena, verovatno cu te nazvati.

Bre i ja punim 18 tek u junu,a imam lichnjaka vetj godinu i po.Nego ghoste kad si rodjen? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cek sto znaci da ako ghost i mile nedobiju ja idem ?:)hehehe sala ghost treba da ode zasluzio je

idi ko rista :) da li znas engleski DA da li si zaposlen ili studiras ma jok :) hehe da li bi zeleo da posetis ameriku to mi je oduvek bio san hmm da da evo ti viza nikad :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...