Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Poceo sam od danas da treniram aikido  [:D] Ono zavrsio se prvi trening a ja sam ukapirao da sam zaribao za sve pare... Kapiram da ce sutra biti kosmar kada ustanem ali ajde bilo je krajnje vreme da malo prodramam dupe ;)

sutra i prekosutra si nesposoban za rad

bolje uzmi neplaceno

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gde shta kako =))??

U hali sportova na novom beogradu ja treniram ali imas i mnoge druge klubove http://www.orka.co.yu/samuraj/ ovde imas spisak.

Inace nije toliko lose koliko sam mislio jebu me malo noge i desno rame jer padam ko cepanica (to ako ne korigujem u skorije vreme najebo sam :) ) ostalo je cool... Sada ce da padne neka kafica pa na ucenje pa na fax pa onda da se vidim da pokvarenom bandom s' foruma [:)]

Link to comment
Share on other sites

ebeni sinusi me o5 zezaju... jedva gledam na ochi od bolova... dokle ce owa zima vishe da traje...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Небо над Берлином је врх филм.

цео дан по терену, по неким састанцима, на ивици да будем непријатан према свима, нервозан као пас...

да се ради и сутра, узео бих слободне дане/боловање.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Chekam shefa da dodje, da mi da kljucheve od kancelarije, da uzmem neshto nove opreme da zamenim ovu dotrajalu, onda se bacam na reinstaliranje jednog kompa, pa instaliranje jedne aplikacije za azuriranje naseg sajta...

brate mili, koja je to "aplikacija" za azhuriranje sajta ? [roflmao]

@tp: nish' radim, pa posle na probu, pa posle na svirku neku, i tako... ;oP

Link to comment
Share on other sites

neki lik, zovu se Aleksandar, zato shto je vesht sa kompjuterima zovu ga aplikacija .. malo se razbio sinoc od cirke pa treba da ga dovede u red :D

@topic

probudio se pre 10 min jel mi ochigledno nije bilo dovoljno ono spavanje samo ujutru pa sam morao da dodam i ovih 2 sata .. glava me sabija .. to najvishe mrzim kod spavanja posle podne .. mada mozda i ono pivo shto sam sabio u 10h ujutru ima neke veze sa tim :)

odoh da kuvam nisam nishta jeo 17h ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ide preko web-a, radi kao ftp, ali je aplikacija na kompu kapirash :)

Brate, zar i ti? Pa radim na jebenoj RTV Politika (sa Kojotom) koja uskoro, datje Bog, treba da se proda, pa da nam isplate ovih 20 plata sto nam duguju, pa da se jebemo u dupe svi odjedared, e. Ko ovo prezivi, ni pakao mu netje tesko pasti... [:D]

Jebeni Alan Ford...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ide preko web-a, radi kao ftp, ali je aplikacija na kompu kapirash :)

Brate, zar i ti? Pa radim na jebenoj RTV Politika (sa Kojotom) koja uskoro, datje Bog, treba da se proda, pa da nam isplate ovih 20 plata sto nam duguju, pa da se jebemo u dupe svi odjedared, e. Ko ovo prezivi, ni pakao mu netje tesko pasti...  [:D]

Jebeni Alan Ford...

skeri, bezhi odatle shto pre [:D]

Link to comment
Share on other sites

proveo sam skoro ceo dan sa kevom, i bilo mi je iznenađujuće prijatno

gotiva je kad izađeš iz faze kad se s matorcima samo napušavaš.

Idem na ranije pomenuti autobus , pa na odmor 4 dana van ovog Beograda, moram da se osvezim.

pročitao sam "abortus" i kao u jebo te

Link to comment
Share on other sites

Unajmio me ćale da budem DJ na nekom okupljanju njegovih drugara. Znači ceo dan režem ove Bitlse i sl.

Smor.

Danas u školi imao dva časa, neki se pobili na odmoru, bila velika rulja, uleteli ja i ortak,

a sa nama i nesuđeno jedna ortakinja. Srećom nisu je unakazili. A i pegla je trajala dobrih 15 sec.

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Ja putovao sat vremena s posla... a inache i peshke bi mi toliko trebalo... kad bih ishao u rikverc .. paaa... na jednoj trepavici... da ne preterujem...

Ondak odgledah 4 epizode narutoa i bolje se osetjam... Sad tju definitivno da skuham neshto lepo za klopu pa ondak da se bachim na pisanje knjige... nisam odavno, a imam neki dobar osetjaj vezan za to... :)

Ondak mozhda odgledam neki film sa Dzheki Chenom ili tako neshto... :)

A posle toga tje valjda da svane jutro i da zapochne novi vrli dan... a o tome, otom-potom...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...