Jump to content

SK Gaming Warcraft III World Ranking


Recommended Posts

Zaro ovo nije onaj ranking sto je bio pre 6 meseci ?

Jok ... Pre 6 meseci , Moon bio prvi , Grubb drugi , Deadman treci ... [;)]

FarSeer je inace najjaci ... Brate kao da je bolestan ( ali ono bez zajebavanja ) ... [:)]

Inache , GoStop izgleda vise kao Indijanac nego Korejac [:p]

Edited by NoName-CZ

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

Rus je ispozirao kao PUtin :D

rofl,

najaci je grubby kad ga vidis rekobi da ima maksimalno 13god.,ma gostop je legenda ,inace moj omiljeni ud

btw-malo si poranio sa topicom

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je nova lista ne razumem zasto gruby ispred moona

@ weasel :

Evropske sudije ... (12 ih je iz Evrope od 20 ) [:)]

FoV ...

Ali je FarSeer najbolji ubedljivo ... Ima da stavim njegovu sliku u signu , e ... [:D]

A ovo je ranking od pre 6 meseci : Ranking oct. 2005

Edited by NoName-CZ

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

@ weasel :

Evropske sudije ... (12 ih je iz Evrope od 20 )  [:)]

FoV ...

Ali je FarSeer najbolji ubedljivo ... Ima da stavim njegovu sliku u signu , e ...  [:D]

A ovo je ranking od pre 6 meseci : Ranking oct. 2005

FarSeer izgleda ko da ima 10 godina

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

brate lepo su stranci rekli na osnovu cega je grubby zasluzio da prestigne moon-a?igrali su od poslednjeg rankiga 1-2 puta i oba ga je moon izpresavijao ko budalu ovaj je plus uzeo sve incupe a na svim vecim turnirima su i jedan i drugi popusili tako da nezasluzuje ja bi sweet-a stavio #1 decko savija sad

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

da,ali je grubby bio drugi na blizzard ladder turniru, dok se tu moon nije ni kvalifikovao. Takodje grubby delje i dalje u wc3l.. ne gledaju se medjusobni dueli samo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neznam koji su kriterijumi sudija,i shta se sve boduje,da bih bio kompetentan da komentarishem pozicije.Ali onako laichki,cenim da grubi ne zasluzuje da bude prvi...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...