Jump to content

ECG Quali


Pajser

Recommended Posts

ekipe su trebale da budu pozivane po uspehu sa WCG-a..

upravo zato je vX stavljen da igra iako neki misle da ne treba

vX- osvojen WCG

PP- deo ekipe je osvojio WCG a i pokazali su se u Pancevu

KGB- bio je 3ci na WCG-u

4gl - da li treba dalje pricati oni su se dokazali milion puta kao sto su vec neki rekli

smk - ekipa koja je stalno u zavrsnicama ali im fali srece ili neceg drugog :D

Fosili - ekipa koja se pokazala dosta od kako je napravljena jer je uzela 1 turnir a na drugom bila u top4

Zasto nije pozvan Pak

1. nije usao medju 8 najboljih na WCG-u

2. Jeste bio 2gi u Space-u ali je isto tako bio i 7 ili 8 u pancevu tako da se ne moze reci da su u "formi"

Osim KGB-a ni jedna ekipa ne igra u sastavu sa WCG-a dok neke ekipe nisu ni bile na istom. Trebalo je da bude 8 ekipa i 2 grupe po 4 ali je zbog odredjenih problema smanjeno na 6 ekipa.

edit: ekipe je izabrala i grupe napravila komisija WCG-a...

Edited by MarkoL
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se javim kao podrska PAK-u iako sam iz BG-pasaluka :D:D

Ali iskreno nisam misljenja da sada nekoga treba izbaciti a ove ubaciti i slicno i ne zelim da se ikome zamerim rekavsi ili ne da neko udje/ne udje na turnir. Ali ako bi nesto zamerio samoj organizaciji(nije u vezi sourca :D) to je sto se opet kao i prethodne godine ekipe obavestavaju o turniru 3 dana pred isti.... Ako se ne varam Sava Centar se najavi barem 1.5 mesec ranije. Svi srede sve i dodju na takmicenje. A za ECG opet sve u zadnji trenutak.

Ako se vec po plasmanu gledalo i trenutnom stanju kod nas nije moralo da se svih 6 mesta odma zauzme. Mogle su i neke pred kvalifikacije da se odrze, ali opet verovatno zbog cekanja na zadnji trenutak i ucestvuje samo 6 ekipa. Sto se tice PAK-a moje misljenje je da je trebalo jos 10 ekipa a ne samo 2 da se ukljuce u tirnir. Cinjenica je da pored WCG-a i ESWC-a(mozda i ceska ali to je prevara nisu jos poslali kes nama) jedina prilika da neka ekipa/igrac(cs,war3,fifa) iz ove nase mucenicke zemlje otputuje preko za free! Samim tim mislim da bi trebalo vise paznje da se posveti ovom takmicenju ali ko sam ja da bilo sta predlazem(mudrujem :D)...

poZ i vidmo se na turniru igrajuci "moju najdrazu video igricu" :DDD

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Hybom da su Pancevci visestruko zasluzili ulazak u top 6, a s obzirom da ne bi bilo uredu iskljuciti sada nekog od vec pozvanih i ja bih se prikljucio u nekoj molbi za organizatore da ako je moguce prosire spisak ucesnika za jos 2 mesta.

Ovako bi se otvorilo mesto za pak a mozda i za jos neku ekipu van Beograda, ako nista drugo da bi se popularisao CS van kako Drasko rece "bg pasaluka", ako se ne moze naci 8. tim koji maksimalno zasluzuje poziv (ne znam da li moze, slabo pratim scenu vec pola godine pa nek se niko ne uvredi ako sam ga nepravedno izostavio)

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Problem sa objavom ovako kasno je i to sto je ljudima iz organizacije WCG-a kod nas javljeno mnogo kasno da ne kazem pre 2 dana sto nije neki "plus" za ekipe.

Sto se tice broja ekipa ja sam predlozio da igraju 8 ekipa ali iz vec recenih razloga(moj prethodni topic) je smanjeno na 6 i 2 ekipe su morale da "ispadnu" iz qualify-a.

Link to comment
Share on other sites

Evo, razgovaramo u ulasku pak-a i jos jedne ekipe u top 8. U toku dana ce se nadam se i to resiti a na njima ce biti da dokazu da su zasluzili da se pojave na ovim kvalifikacijama.

pa nek ubace pak i nas...... [:D][:D][:D][;)]

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Ko bude odgovorio sa u fazonu :igrica koja se igra na eventu treba da se igra i na qualiju,samo neka se zapita sto to pravilo nije bilo u svedskoj,americi,nemackoj,danskoj,poljskoj,rusiji,francuskoj itd..E da u madjarskoj se igrao sors na qualiju!! ajmo da budemo ko madjari:DDD

Ја знам сигурно да је у Немачкој игран CS:S на квалификацијама. А то "правило" о ком причаш не постоји, јер је на националним организаторима било да одлуче да ли ће се играти CS 1.6 или CS:S. Наш WCG је одлучио да се игра CS:S али нисам сигуран да је због тога неко одустао од турнира... Чак је и dodge који се можда највише бунио, дошао, одиграо и освојио! [:)]

pa sors ne bi igrao ni da je za dzabe a ko forsira taj sors?

Who cares? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Source se igra zato sto tako kazu sponzori.

Ne kapiram da ljudi ne razumeju da je sponorima wcg-a i ostalih velikih takmicenja (velike kompanije kao samsung ,asus itd) interes da se igraju nove igrice zbog kojih morate da kupujete nove kompove a od cega oni zive! Ako se na zavrsnom turniru igra css totalno je debilno da se naqualiju igra 1.6.

Druga je stvar sto je css dosta drugacija od 1.6 pa ima puno "bagova" itd.

Sto se tice paka mislim da nema dileme da li zasluzuju da budu pozvani...

(btw ako neko hoce da pomene starcraft kao jednu od starih igrica -ona se igra samo zbog koreanaca:P)

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...