Jump to content

Recommended Posts

E ovako poshto vidim da interesovanje za turnirom polako nestaje pomislio sam da je to mozda zbog nedostatka informacija.

Dakle SeasonOne #9 - zakazan je za 18. februar sa pocetkom u 15 : 00 prijave na: http://yeti.at-force.com

Ukoliko se i ovog puta prijavi nedovoljan broj igracha naredni cupovi se nece odrzavati. Takodje su mi potrebni admini od 1 - 2 ne vishe.

I zamolio big admine da banuju sve one koji budu skretali sa teme, takoreci prelazili u off topic.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako poshto vidim da interesovanje za turnirom polako nestaje pomislio sam da je to mozda zbog nedostatka informacija.

Dakle SeasonOne #9 - zakazan je za 18. februar sa pocetkom u 15 : 00 prijave na: http://yeti.at-force.com

Ukoliko se i ovog puta prijavi nedovoljan broj igracha naredni cupovi se nece odrzavati. Takodje su mi potrebni admini od 1 - 2 ne vishe.

I zamolio big admine da banuju sve one koji budu skretali sa teme, takoreci prelazili u off topic.

sta je to nedovoljan broj ljudi zar 32 nije dovoljno?

Link to comment
Share on other sites

,Feb 14 2006, 01:30]Pa i da je 32 dovoljno je, opet je vec od tvog iq-a.

Ma shalim se ja gogo,nego ono svaka cast tebi ali jebiga ovo je ipak pre svega srbija i morash da shvatish da neke ljude boli kita za ovakve stvari,svaka cast tebi ali jbg ... ja da igram npr i dalje aktivno war verovatno bi igrao eto ponekad taj yucup odigrao bih ga ja i sada ponekada ali nekada stvarno ili prespavam vikendom to vreme,ili jednostavno nemam tada neta posto 56k zabada :),vec tek od 7 uvece :),eto npr napravi nekada 2vs2 Yucup sto da ne mozda malo da firkombinujemo ko Incup sto pravi nekada 2x2,ja bi to npr pre igrao nego 1x1....

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

DOntFear : za tu clan ligu bi se prvo prijavili svi kao za yucup,onda bi 4gl prestali da igraju jer vec igraju 18 liga,ako nas prime u wpl quali i pored toga cemo CB igrati ,tesko da mozes 3 CWa za vikend da odigras,preko nedelje je skola etc...tako da ce na kraju opet ispasti da su svi nezainteresovani,etc...Sto se tice kupa ,ja trenutno jedva lader igram,idem 7 dana nedeljno u skolu,5 radnih+za vikend 3-4 casa priprema u raspaloj 1 gimnaziji,tako da imam vremena igrao bi...Zato dajem ortaku da igra a on me bruka iz kupa u kup :D

Link to comment
Share on other sites

Najveci problem na kupu su izgleda hostovi i dosta dugo se igra kup koji ima <32 igraca a cak se i incup brze zavrsi, ima se samo 3-4 hosta najvise i nekad se zna desiti [skoro svaki kup] da neki likovi dodju do 3,4 kola a da neki nisu odigrali ni 1 kolo,npr meni prvo kolo traje 2h prosecno svake nedelje [:(] btw pare decu kvare [:p]

Link to comment
Share on other sites

Ma shalim se ja gogo,nego ono svaka cast tebi ali jebiga ovo je ipak pre svega srbija i morash da shvatish da neke ljude boli kita za ovakve stvari,svaka cast tebi ali jbg ... ja da igram npr i dalje aktivno war verovatno bi igrao eto ponekad taj yucup odigrao bih ga ja i sada ponekada ali nekada stvarno ili prespavam vikendom to vreme,ili jednostavno nemam tada neta posto 56k zabada :),vec tek od 7 uvece :),eto npr napravi nekada 2vs2 Yucup sto da ne mozda malo da firkombinujemo ko Incup sto pravi nekada 2x2,ja bi to npr pre igrao nego 1x1....

Alo mali debilu prestani vishe da smarash ljude s tim tvojim "promenio mi se svet otkad ne igram war". Mislim i meni je stvarno teshko palo kad sam chuo da vishe ne igrash war, ali jbg shta cesh zivot ide dalje... [:(]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

grinder 1 freeman 0

GG no re

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Alo mali debilu prestani vishe da smarash ljude s tim tvojim "promenio mi se svet otkad ne igram war". Mislim i meni je stvarno teshko palo kad sam chuo da vishe ne igrash war, ali jbg shta cesh zivot ide dalje... [:(]

U pravu je Freeman... Kao prvo slaba je konkurencija na Yucup-u, zatim nema nagrada... A zasto i ova mala sacica ljudi igra kod nas war ? Pa upravo zbog tog nekog

"prestiza" u toj odabranoj ekipici i zbog kojijh smesnih 2-3k dinara... Naravno da nece ni biti interesovanja...

retired...

Link to comment
Share on other sites

U pravu je Freeman... Kao prvo slaba je konkurencija na Yucup-u, zatim nema nagrada... A zasto i ova mala sacica ljudi igra kod nas war ? Pa upravo zbog tog nekog

"prestiza" u toj odabranoj ekipici i zbog kojijh smesnih 2-3k dinara... Naravno da nece ni biti interesovanja...

Problem je shto svi misle kao ti, recimo kada bi dosli svi koji redovno dolaze na lanove bilo bi konkurencije. Josh kada bi se ubacili koji sa strane ( mislim na bosance i hrvate ) bilo bi extra. Klanje svake nedelje :>.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Problem je shto svi misle kao ti, recimo kada bi dosli svi koji redovno dolaze na lanove bilo bi konkurencije. Josh kada bi se ubacili koji sa strane ( mislim na bosance i hrvate ) bilo bi extra. Klanje svake nedelje :>.

Ne znam za tebe, ali ja recimo i na ovo malo turova sto dolazim, dolazim zbog zajebancije i da se vidim sa odredjenim ljudima koje na drugi nacin ne bih mogao videti... Proslo je vreme kada se war3 masovno igrao medju nama starijim igracima, ali to je opravdano posle par godina naravno da ce te sve smoriti... To sto ti radis postujem i lepo je sa tvoje strane, ali nemoj ocekivati od vecine da te ispostuje, jer jednostavno vecina nas se vec dokazala na neki nacin i igranjem protiv igraca za koje prvi put cujem jednostavno nije interesantno... Naravno ti ne trebas da prekines sa ovim cak stavise, ako si i dalje zapaljen za ovom igrom treba da nastavis zbog onih kojih su isto tako poput tebe...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...