Jump to content

Okupacija Kosova?


Recommended Posts

brate ono, jok njima je primarni cilj da se tajvan otcepi od kine...

Ne, ne, ne, ZOLA, šiptarski donatori daju pare za projekte razvoja demokratije u Gruziji!

E NAJVIŠE ME NERVIRA KADA SE NEKO PRAVI BLESAV GLUV I SLEP PRED NEPORECIVIM ARGUMENTIMA!!!!!!!

'Ajde vi ekskluzivističke demokrate, objasnite mi kakve projekte to finansiraju šiptarski donatori? Koje su to još aktuelne krize u svetu kojima se bavi međunarodna KRIZNA grupa a da su šiptarski donatori više zainteresovani za nju?

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

па нисам ни рекао да Русија има много везе са демократијом, ако мало боље погледате мој пост, видећете да сам рекао ОЗБИЉНЕ, а не демократске земље. или су вама озбиљне само демократске земље.

Po meni su ozbiljne zemlje, samo one koje su demokratske, odnosno samo one koje su vise demokratske od ostalih, posto nisam siguran da bih recimo Ameriku svrstao u potpuno demokratsku zemlju, ali bih je svrstao u ozbiljnu. Sve je to lepo sto je neka zemlja po tvom misljenju "ozbiljna" ali meni DNR Koreja nije ozbiljna iako ima nuklearno oruzije, iz prostog razloga sto zivot ili smrt svakog severnokoreanca zavisi od samo jednog, eventualno nekoliko ljudi.

уосталом, дискутабилно је чак и колико је демократија корисна, а колико штетна за земље које немају СВЕ услове да је спроведу, тј. колико демократија кошта и на ком развоју мораш да будеш у сваком погледу да би је успоставио на колико толико ваљан начин. тј. ако прихватиш правила игре на које ниси спреман сјебаће те, као што сад нас јебу.

Uvek postoji razlog da ne prihvatis demokratiju, iz prostog razloga sto onome ko je na vlasti uvek smeta sto neko moze da kenja, ali to nije drustveno korisno.

такође, ваља нам разлучити демократију од људских слобода, које су далеееееко шири појам.

Ja sam demokratiju stavljao u kontekst osnovnog ljudskog prava sto svakako mislim da jeste i mora biti.

даље, не кажем да такође треба чекати комшију са ножекањом у зубима, али не треба ни безбрижно трчкарати улицом за лептирићима, док у руци држиш ружичасте балоне-слониће и лилихип, ако се зна шта вреба иза угла.

Opet izgovori za populizam i pozivanje na rat mase idiota. Ajde onda posto Amerika i Rusija imaju nuklearno oruzije, da i mi nabavimo dve nuklearke da ne bi drzali u ruci ruzicaste baloncice i lilihip, i onda kad nas neko od njih pogleda popreko roknemo jednu jednima, jednu drugima i zajebemo ih posto smo se dobro obukli za nuklearnu zimu.

ти којима претим за случај да се плиме промене су дебело свесни и плаћени за ризик који предузимају у уништавању једног народа. хоћу да кажем да демократија има границе, а неке су ваљда пређене уколико се отворено лаже и обмањује јавност и уколико се води кампања против виталних интереса једне државе и народа.

Prvo to je ono sto ti vidis kao interes naroda, ne znaci da ja ili bilo ko drugi to tako vidi, i ja moram da imam pravo da kazem sta mislim da je interes naroda. Imali smo Slobu koji je 90ih najbolje znao sta je interes naroda i gde nas je to dovelo? Do toga da cak ni sam narod ne moze jos da skapira sta je sve izgubio u tih 15ak godina.

што се тексашког покрета за независност тиче, сигуран сам да ће када ЗАИСТА угрози виталне интересе САД престати да постоји у року од једне мрачне ноћи, како Амери већ то ефикасно раде, и што су већ показали у толико наврата, како им демократија није свето писмо када дође стани-пани. зато и јесу најјачи. док је на нивоу хилбили локача пива који имају сајт, глумиће се демократија и слободе, а да неки арапски шеик кркне 2 милијарде долара у тај фонд, и да тај фонд крене у жестоку кампању по Тексасу, питао бих те како би се Вашингтон поставио према томе.

Tvoje misljenje i to je ok. Ja ne kazem da ne postoji krsenje demokratskih prava od strane drzave u SAD, cak sam zbog toga i naveo da ne mislim da su demokratska drzava, ali to nije drzavna politika, odnosno nije zvanicna drzavna politika. A ti se zalazes za to da talibanstvo bude zvanicna drzavna politika u Srbiji. Jer ako ti mozes da se "osvetis" sorosevcima samo zato sto misle drugacije od tebe, sta te sprecava da ukines televiziju kad ne bude pricala kako ti hoces, sta te sprecava da zabranis zenama da izlaze na ulicu itd.

Ne, ne, ne, ZOLA,

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kod nas je najveci problem shto smo istripovani da sve znamo! Ima milion filozofa a tek poneko vidi stvari onakvima kakve su stvarno.

Mene recimo nervira shto isti ljudi koji mrze shiptare, amerikance, celu tu prichu... OBOZAVAJU jebenog, lopovskog, srbomzca jebo-mu-ja-pas-majku Tita!!!

Chovek je odradio takav posao shiptarima BRUKA! Dovukao ih na Kosovo, dao im da se kote, dao im ustav 74.!!! A sada su toliko jaki da su nam svi napori uzaludni! Krenuo je ranije lik (Rankovic) da im jebe keve tenkovima ali je misteriozno doziveo saobracajnu nesrecu.(pukla im guma) yeaaa right!! Tako da smo propustili priliku zarad bratstva i jedinstva i pohlepe

Nisam neki sadista i nije da drzim krvavi noz u ruci mashtajuci kako da pobijem tone shipaca, ali smo tada mogli da ih bar proteramo na "finjaka", jer je bilo mnogo lakse (drugachije prilike u svetu) a sada smo u situaciji da kukamo za najveci minimum a ni to necemo dobiti, jer je Kosovo TUDJE!!!

Link to comment
Share on other sites

Sad me baš podsećaš na balavog klinca koji zabeđuje onako infantilno "a kako oni mogu?".

Uslove određuje onaj ko dobije rat. A ti si dečkonja izgubio 2 rata od toga jedan na svojoj teritoriji. Odjebi sa pojmom "kosmičke pravde" i odrasti pod stare dane malo. Ja rešenje neću ni da smišljam jer je sve unapred isplanirano i samo se sprovodi ali ću da svuda i na svakom mestu rušim sneška demagozima i seljadiji koja pokušava da ućari parče vlasti na Kalimero žvaku.

Sad me baš podsećaš na balavog klinca koji zabeđuje onako infantilno "ali tata je tako rekao, tata je uvek u pravu"

Da uslove određuje onaj ko dobije rat, tačno tako. Mi smo izgubili rat, i to je tačno.

Ali nemojte onda više bilo gde na forumu da mi serete kako nam zapad misli dobro, kako su to naši pijetelji, kako smo mi njima partneri, kako Kosovo i treba po nekom pravu/pravdi da bude nezavisno, i sve one priče koje stižu od njih kako je to dobro za nas. Dakle, mi smo pobeđena strana koju oni ponižavaju i treba da se odupiremo svem što dolazi od njih. Sve što oni predlažu nisu nikako (kako se često čuje od takvih) u stvari naši interesi koje ovaj pritupi narod nije u stanju da prepozna, ali je zato tata tu da nam kaže šta je dobro za nas.

Je l' tako?

Ja baš nisam siguran da je sve tako, ali ko bi znao bolje od vas demokratskih vesternologa?

Pa jebote, sad shvatam, ti si Shekk pritajeni radikaaaalll... znači Toma je u pravu, Kosovo je okupirano, a svi ovi dole su okupatori... aaaaa... sada sam shvatio!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Да овако нешто изјавиш у Изреалу добио би метак и то је проверено, јер тамо ко прича овакве ствари је непријатељ државе, мани ме тих права о којима причаш, кад оне земље чија је то пропаганда то најмање примењују.

Pa što ti onda ne voliš Jevreje kad vidiš da su OK narod, i kako znaju da se staraju o dobrobiti svoje države i nacije?

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Изреал нема ни једног основа за државу па је имају, ми имамо сваког основа за Косово па требамо да га продамо по теби, не знам, празне главе, празни људи то је данашња Србија.

Ја се само плашим кад видим да оваквих људи има на тоне овде код нас и баш због таквих ова Србија ће да пропадне.

Brate, vidish da je vec otishla u qrac... OGROMNA vecina mladih (a oni ce sutra da 'vode' drzavu) ima taj "demokratski" stav - 'jebem se kako mi narede', i nishta im nije sveto sem njihove bulje...

Rasparchace nas ubrzo :(

Kakav mir, svi teze resursima...

Link to comment
Share on other sites

I ne samo to, što kažeš ti Silent što će oni sutra biti recimo ti koji će da vode, nego sada već, ti tzv. itelektualni slojevi, ili ispravno rečeno kvaziintelektualni snobovi imaju užasan uticaj na opštu klimu i javno mnjenje. I mi Kosovo i Metohiju polako gubimo upravo zbog toga. Po najonovijim istraživanjima, koja ovi napolju i te kako prate, tek 11 % se nije pomirilo sa sudbinom o nezavisnom Kosovu. To je defetizam epskih razmera, a sa druge strane 88% Šiptara veruje da će Kosovo biti nezavisno. Pa sve i da imaju volju da nam ga vrate a mi da to ne znamo, NEĆE, jer se vidi kome je više stalo.

Ti danas imaš gomilu tih "slučajeva" koji recimo ne bi veroval da ICG lobira za nezavisno Kosovo, verovatno ni kada bi pročitali na onim njihovim papirima:

PROJEKAT: NEZAVISNO KOSOVO

DONATOR: ALBANSKA NARKO MAFIJA

Šta im reći onda... samo dijagnozu: insufficientia cerebri

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

De1Rekt0n, njih optužuješ da su podlegli nekoj propagandi, a ti si sam (barem po meni) žrtva takođe propagande, doduše ne baš, što bi oni rekli, mainstream. Ali gomila tvojih priča oko Jevreja je totalno neutemeljena i bukvalno je rezultat primanja na jednu vrstu subkulture. Da ne kvarimo temu sa pričom o Jevrejima, ako hoćeš, otvori temu o Jevrejskoj "opasnosti", pa bih vrlo rado diskutovao na tu temu. Ali nemoj da se to pretvori u neargumentovanu pljuvačinu po Jevrejima, jer će biti obrisano 100%.

Između ostalog smatram, da ljudi koji su antisemiti su to uglavnom postali zato što je tabu tema pričati o tome, te su zbog toga skontali da se nešto krije. Paradoksalno je ali demokratija svugde ćutke gaji poneke NEDEMOKRATSKE zabrane kao što su npr. diskusija o Jevrejima i holokaustu, glorifikovanje terorizma u V. Briatniji (to je prvi ozakonjeni verbalni delikt u jednoj "demokratskoj" zemlji u 21. veku!)...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ti ?e? grdne pare da pukne? na psihijatre kad bude? morao da se pomiri? sa ?injenicom da je Kurchevo oti?lo, gone, finito, hasta la vista, no more, never again, bye bye and thanks for all the fishes...

I ?ta da ne ponovim? Jel ?e? da me ?utne? tim hobitskim stopalima? Ako ti je gnusno i neukusno ti lepo idi popri?aj sa terapeutom za?to te to toliko potresa. Get help, ozbiljno... transparent "BURN SHEKK!" u ruke pa pred skup?tinu... ?ujem da i u Novom Pazaru protestuju zbog sli?ne uvrede ...

Jebeni pravoslavni fundamentalista...

Hajde da pri?amo o tvom detinjstvu, da utvrdimo odakle poti?u ti strahovi i paranoja... jesi padao na glavu? jesi li jeo puder? pio "Sudoper"? Gledao RTS pod hipnozom?

sad imas vise problema nego poslednji put. jebeni shizofrenik...

stavio sam te na ignore, ne mogu da te gledam vise.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ Deirektion:

pazi, teorije krvi, antisemitizam, negiranje holokausta, fasizam i nacizam, u krajnjoj liniji, predstavljaju, takodje ispiracinu mozga, i to daleko zavodljiviju od ovih neo-kosmopolitskih sranja. prihvatanje jednostranog i upakovanog stava, cesto izvucenog iz konteksta, bez osvrtanja na siru sliku je ravno cistom idiotluku, a u slucaju ovih ideja je i opasno. po tebe i druge.

a znam mnogo o svemu tome, i samo mogu da ti kazem da taj tok ideja niti je u duhu Srba, niti je istinit, vec samo buchan, niti je ovde ikad ista dobro doneo.

@Klinac:

potpuno se slazem da jevrejska drzava ne treba da bude tabu tema. ne zelim prikazivanje crno belih slika bilo o kome.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Зато што су непријатељи наше нације и зато што заступају своје интересе

који су наравно супротни оd интереса наше државе и нације...

E ovde vec ne mogu da cutim. Laki, trebao bi da odreagujes na ovu beobraznu

anti semitsku poruku, u skladu sa PRAVILIMA FORUMA i to pod hitno !!!

Neprijatelji nase nacije? Mislis na sistematsko unistavanje srba u WWII

od strane jeverejskih eskadrona smrti, koje se nastavilo i do danas?

Njihovi interesi su suprotni od interesa nase nacije? Pa i treba da budu. Dok mi

stremimo da se beskompromisnom i profesionalnom samounistenju, oni gledaju

kako da prevazidju sve nevolje koje imaju i unaprede kvalitet zivota svoje nacije.

Sasvim slucajno nisu u nasem fazonu...

I definitivno bi mogao da odes malo na B92 forum gde ces naci mnogo prikladnije

sagovornike sa mnogo debljim zivcima za politicke teme koji ce mnogo

profesionalnije da te senfaju od nas ovde..... jer vidim da prosto vapish za time.

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

E ovde vec ne mogu da cutim. Laki, trebao bi da odreagujes na ovu beobraznu

anti semitsku poruku, u skladu sa PRAVILIMA FORUMA i to pod hitno !!!

Neprijatelji nase nacije? Mislis na sistematsko unistavanje srba u WWII

od strane jeverejskih eskadrona smrti, koje se nastavilo i do danas?

Није то анти семитизам већ најнормалнија ствар, то је тачно, ако си учио историју онда ћеш знати. Ја сам већ рекао да не говорим глобално о свим Јеврејима већ Јеврејима који су били на власти у Србији, наравно било је и Јевреја који су се залагали и стварали у овој земљи од Данила Киша до Андреје Гамза и њима вечна слава.

А ти боље да ми кажеш зашто је Ђинђић имао у тестаменту 2 одвојене ствари ко наслеђује и шта наслеђује, то су оне паре које је украо, или ти твоја добра пријатељица Ружица то није рекла.

Иначе већ си ми рекао на ПП да ти се не обраћам ја не видим проблем што ти мене сад цитираш ту и уопште твоје намере овде.

@Shekk

Теби дечко нек је бог у помоћи.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

пола сата сам куцао на оном топику који је на крају обрисан, а био сам јако поносан на свој пост, тако да сам изгубио вољу за даљом расправом на бар неколико дана... сморио сам се као ганци на снегу.

и даље сматрам да Јевреји нису ништа бољи или гори да се о њима не би отворено разговарало, и сматрам да није добро спречавати расправу на ту тему. али далеко од тога да сматрам да су они једини и највећи пробем Србије. штавише, сматрам да они уопште нису проблем, па све и да постоји ционистичка завера против остатка човечанства.

како је Клинац лепо приметио, табуизација њиховог постојања и деловања и једностраност и некритичност управо воде у екстремна и једнострана мишљења и идеје, као што је случај са Деијем.

не желим више да се упуштам у расправу уколико не постоји консензус о основним правилима игре. не желим да ми пола сата труда и размишљања буду обрисани пре него што су и постовани, због нечијих (било чијих, семитских или антисемитских) предрасуда.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

пола сата сам куцао на оном топику који је на крају обрисан, а био сам јако поносан на свој пост, тако да сам изгубио вољу за даљом расправом на бар неколико дана... сморио сам се као ганци на снегу.

evo ga

све ово што си цитирао је сићушни делић обимне литературе која се бави овом тематиком. ипак, не улазећи у веродостојност чињеница и у анализу истих, зар ти се не чини да је упирање прстом у "проблем свих проблема" помало алиби за нашу традиционалну западну (и Србију сматрам Западом у ширем смислу) размаженост. јеврејска способнот да доминирају је просто одраз неспособности осталих групација да учине нешто по питању свог напретка. зар је наша слабост оправдање за кењкање против злих неких-тамо који нам не дају да живимо.

Срби су имали можда најсличнију историју са Јеврејима, и где смо ми, а где су они. њихова способност да се прилагоде, да напредују и у најтежим условима је за свако дивљење. сви народи могу много да науче од њих. од њихове јединствености и потпуне посвећености Циљу.

верски аспект је можда највећи генератор нетрпељивости. "Крв овог праведника на ваше главе и главе ваше деце" је реченица која одзвања кроз миленијуме.

у свом изношењу чињеница пропушташ да направиш анализу и предложиш решење. Нацисти су покушали већ једном да упросте ствари и предложили су "коначно решење" јеврејског питања. и јесу ли решили "проблем"? је ли то уопште "проблем"? пропуштање предлагања интелигентног цивилизованог решења било ког проблема води у мрачне идеје и побуђује ниске страсти. Хитлер је рекао да народу никад не смеш да покажеш више од једног непријатеља. манипулатор над манипулаторима, питање Јевреја је уткао у мастер план покоравања свих нација, нижих раса.

ако чак прихватимо да је све тако и да постоји Ционистичка завера, који је одговор? прогон? истребљење? јесмо ли ми на путу те завере? зашто? можемо ли да избегнемо да сукобљавамо наше интересе са интересима других? можемо ли, као народ, да будемо партнери и са Арапима, Индусима, Кинезима, Црнцима, као и са Јеврејима? да ли је могуће бити партнер са Јеврејима? ако није зашто није? ако није, како не бити непријатељ?

овај народ их је штитио од нацистичког прогона ризикујући своје животе. јесмо ли били на погрешној страни? није ли нацизам највеће зло 20. века, раме уз раме са комунизмом? није ли људски живот светиња? није ли мантра "брат је мио ма које вере био" најчистија и најсветлија тековина православља?

нису ли највећи непријатељи Срба сами Срби? зар Срби узимају само јеврејски новац да би радили против интереса свог народа и државе? не узимају ли подједнако и муслимански и немачки, амерички или било који други новац да би продали интересе свог народа?

хоћу да кажем, све и да прихватимо постојање Ционистичке завере, зар је то највећи српски проблем. моје је мишљење да уколико бисмо само били јединственији око неких кључних ствари, не би нам ни једна завера могла ништа, па макар била оркестрирана из самог пакла. ни питања ни решења нису тако једноставна. лично бих и сам волео да могу да упрем прстом у један проблем, али нажалост, ситуација је много комплекснија. једноставна решења за компликоване проблеме не постоје. а упрошћавање води на зло. то је просто тако.

лично сам јако критичан према Израелу. лично мислим да је та земља основана и одржавана злочином и насиљем. али, је ли једина?

одох да једем, причаћемо...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...