Jump to content

neka pitanja


Recommended Posts

dakle:

znaci kako da porazim nastekanu odbranu na nekom ostrvu kom ne mogu da pridjem?

partija je trajala sat vremena...tako nesto,malo vise mozda

igrao sam vs neke budale koju sam u prvih 10 min dobio,ja gosu :D

i sledecih 50 sam mu rusio bazu...ja sam kreirao LT kao mapu i ono odvalim ga,a on mi se nashteka na ostrvu...i 5 miliona onih protossovih bunkera ili sta vec...probao sam sa crvom da ubija,pa malo iskrcavao dragoone,pa carrier(ili kako se vec pise)...sve u svemu potrosio sam sve pare mape dok mu nisam sjebo bazu.

jos nesto:nisam se fokusirao na ubijanje tureta jer nema efekta...ubijao sam pilone,ali posto je on malo NEWBIE na negde 5 tureta je isao jedan pilon...ja zgrnem pilon,ode 5 tureta i tako...ali padaju od carriera oni sitni,jos 25 koshtaju...bruka....

zato dajte neke taktike kako ovo srusiti jer stvarno ne znam,a 2004.mislim da sam gledao neke repove sa nasoga srpskoga wcg-a...gde je vanila igrao vs nekog terrana,i obojica se ko papci nashtekali na nekim ostrvima i mass kruzera(no h8 za vanilu jer se zna ko je najjachi u srbiji u sc :D JA NARAVNO)

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ali brate kad uhvate 20 kanona da tuku oni isprdci iz karijera padaju ko deca...ja ubijem jedan pilon i sva ona mala sranja izginu...a njemu samo jedan pilon T_T ja potrosim 1000 minza a on 100

a i jes neki noob...ajmo dalje,dajte neke taktike

znao sam ja da je ovaj dule noober i da mi ne moze pomoci :)

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

e...ovde su samo spils i peja lepo odgovoriti..a ooki i ghost stvarno lupaju ( noobare ) :D

tnx svima...ma napadao sam ga sa 12 karijera ali nista...ima 25 kanona koji me pucaju jbt...a pilon ne mozes ubiti...samo noob sam ja...o tome se radi :) aj zop

web ^^

pustis ga da iscrpi sve zauzmes celu mapu i kucas mu da je retard... onda mu srusis sve sa 200/200 kerijera kad iscrpes sve minerale *i pobijes svoje radilice i na kraju mu ostavis forge i kazes... evo ti pobeda jeba*a te pobeda peder*ino... i jos mu napises is that many interceptors :))))

sarma

Link to comment
Share on other sites

web ^^

pustis ga da iscrpi sve zauzmes celu mapu i kucas mu da je retard... onda mu srusis sve sa 200/200 kerijera kad iscrpes sve minerale *i pobijes svoje radilice i na kraju mu ostavis forge i kazes... evo ti pobeda jeba*a te pobeda peder*ino... i jos mu napises is that many interceptors :))))

sarma

najjachi odgovor do sad...svaka chast stvarno

ja pre nekako igrao sa zergom vs protossa..decko se nakulao ne mozes ga dobiti...kad na mojih mozda 5 ultri ide 100 dark templara i 100 korsera...padose mi ultre...padose one kuce sto daju populaciju...i ja mu sve po spisku...dao mi lik vision,i izasao T_T al sam ispao slepac

humans-groupphoto2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...