Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam sta da ti kazem. da si napokon mene nasmejao

da to zvuci jako ocajno, klinacki... hmmm

ne znam... bolje nista da ne kazem. na to ne treba niko nista i da kaze

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

therione, ljubavi, hocesh da idemo zajedno u teretanu? :(

Javitju ti, moram prvo da se ishchlanim iz moje, pa da nam potrazhim neshto gde ne idu devojke, da ti ne bi ishao redom i pitao ih:"e a kako te jebe tvoj dechko"...verujem da se ne bi lepo proveo kada bi te neko chuo... a ja samo zhelim ono shto je u tvom najboljem interesu...

brate to je poenta.

nego, jel si ti ikad ikome bio smesan? to je sad pitanje

Evo meni je lik legenda, a je si ikome ikada bio lep? osim kevi naravno? +"Svidja" mi se inspiracija za signu,mislim da je vrlo diskutabilna....

P.S. sorry ivane... jednostavno previshe provocira...

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

tako i deca kad nemaju sta da kazu

"mama te ne voli"

Imam ja sta da kazem, ali to bih morao u lice, uz dodatak pesnice u glavu, cisto da bolje skapiras [8)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Javitju ti, moram prvo da se ishchlanim iz moje, pa da nam potrazhim neshto gde ne idu devojke, da ti ne bi ishao redom i pitao ih:"e a kako te jebe tvoj dechko"...verujem da se ne bi lepo proveo kada bi te neko chuo... a ja samo zhelim ono shto je u tvom najboljem interesu...

Evo meni je lik legenda, a je si ikome ikada bio lep? osim kevi naravno? +"Svidja" mi se inspiracija za signu,mislim da je vrlo diskutabilna....

P.S. sorry ivane... jednostavno previshe provocira...

ivan je na zimovanju, udri po fegetariji dok se ne vrati =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ivan je na zimovanju, udri po fegetariji dok se ne vrati =)

[8)] ... takve stvari mi morash retji ranije

khm khm... darijane? Aj mi sada lepo objasni zashto ima toliko slichnosti izmedju chinjenice da su homitji tako dobri sa mnoshtvom devojaka zbog svoje fem. strane i tvojih konstantnih izjava kako ti imash brdo drugarica i kako zbog te chinjenice nisi "topli brat"... i bash me zanima tvoj tok misli onog dana kada si stavio tu signu...

@ kruko

si siguran da nije poneo laptop? [:0]

Link to comment
Share on other sites

nije, nije, ali mislim da dolazi danas ili sutra :)

evo, ukoliko vidi ovaj napush, apelujem na njega da meni digne warn :) moze i da me banuje, jebe mi se

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...