Jump to content

Underworld 2 : Evolutions


Recommended Posts

komentari o filmu?

odgledao sam ga juce i nisam bas odusevljen.

ajde efekti su odlicno uradjeni ali ima takvih nebuloza da je to nevidjeno...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
ajde razumem sto je onaj baja postao "mutant" dobro on je treci naslednik korvinus klana i postao je hibrid vukodlaka i vampira, ali kad je i onaj marcus postao mutant, i ona riba postala mutant to mi je bilo ipak preterano, uglavnom zamislite scenu kada je marcus iskasapio zivot iz korvina, da bi posle desetak minuta korvin bukvalno otkinuo gornju vilicu od prvog i najjaceg vukodlaka koji je ikada postojao, ako tome dodamo i cinjenicu da je u toku filma umro prvi vampir, prvi vukodlak i najstariji i najmocniji besmrtnik tj njihov otac, it just doesn't make any sense. prica je sledeca, markus se budi i ubija sve vampire u onoj vili i trazi da oslobodi svog brata blizanca koji je najstariji tj prvi vukodlak. i sad ceo film svi pricaju da ako se prvi vukodlak oslobodi da ce biti mega sranje dza bu ovo ono, na kraju ga oslobadja i korvin i riba ih sami ubiju za 5 minuta i onda ponovo ide onaj zavrsetak tipa "vise nema granica izmedju klanova blablabla ovo je samo pocetak blablabla tama blablabla" sto me navede da se pitam, ok korvin moze da ide po danu, ok i riba sad moze da ide po danu, ok iskasapili su najmocnijeg vukodlaka i najmocnijeg vampira-mutanta, koji bi im mogao biti problem nekoliko vampira, kad vise nema "eldera"?!
dobra razbibriga od sat i po ali vise od toga Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

thx for the tip.. htedoh ici u bioskop, ali izgleda cu ipak sacekati pirateriju...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne moras da cekas na pirateriju, vec je ima :)

pazi mozes ici u bioskop, bice ti to zabavno vece, ali ako ocekujes neku dobokoumnu pricu, zajebi, film je "ok", ali ima neke teske nelogicnosti koje kad se zapitas prosto unistavaju ceo utisak o filmu.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

meni je prvi bio DO JAJA ne zbog te ribe samo vec i zbog cele postave

zajebo sam se jedino kad sam ispljuvo korvina

nije to korvin u pitanju nego lik koji glumi krejvna

dakle shane brolly

uzhasno crna ovca i jedini razlog shto mi film nije medju top nekoliko

nemam pojma

meni se djavi i atmosfera i (osim shane brolly-a) gluma i cela pricha

odgledacu dvojku svakako ali kontam da su zasrali sve

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Hm...ne znam za druge ali meni se film extra svideo,doduse odgledao sam ga na

nekom malo losijem snimku ali zato film sabija.Ne znam nekako su sve spakovali

da valja i pricu i atmosferu i sve.Vredi pogledati cak i u bioskopu...U svakom

slicaju ja sam krenuo da jurim neki bolji snimak pa da ga odgledam jos koji put [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...